Oldal: 5 / 6 ElsőElső ... 3456 UtolsóUtolsó
Eredmény: 41 - 50 (56) összesen
Like Tree71Likes

Téma: PartyPoker vs PokerStars - a VIP programok összehasonlítása

  1. #41
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 01. 23.
    Hely
    Kaposvár
    Hozzászólások
    93

    Alapbeállítás

    Idézet Hazsolhap12 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hogy lehet nem örülni egy akár 50% rb + 10% exclusive PA promónak XD
    Nézzed már meg hány PA játékos éri el az akár 50%rb +10 %-ot...egyáltalán hány százalék ér el értelmes rb-t rosszabb körülmények között! Meg azt is láthatod, hányan játszanak NL200-on vagy micron.. I <3 Darkness !

  2. #42
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2017. 06. 29.
    Hozzászólások
    442

    Alapbeállítás

    a Vip rendszerről annyit a starson már a barna ládánál tartottam ma gyűjtenem kellett 1500pontot toltam is szépen kigyűjtöttem erre adott 6 stars coint meg 1$ készpénzt ez ám a jutalom hát ez már szánalmas...

  3. #43
    Újonc
    Csatlakozott
    2013. 03. 24.
    Hozzászólások
    33

    Alapbeállítás

    Magambol kiindulva sokan nem az alapjan valasztanak termet hogy mennyi a visszaterites. Nekem peldaul tetszik a ladas rendszer igaz nem nagy tetben jatszom szoval igazan nem is erdekel a visszaterites. Viszont izgalmas varni hogy mikor nyitok es mi lesz benne. Ugy gondolom ez sok casual jatekosnak tetszik es ugye a ps most erre indult.
    Nekem a PKR pokernel volt szamlam azt atvettek tenyleg mukodik a dolog nagyon egyszeruen ugyhogy most szereztek par ezer + jatekost. Jo a lobby nekem tetszik
    köcsögpokerstars likes this.

  4. #44
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2017. 06. 29.
    Hozzászólások
    442

    Alapbeállítás

    én is izgatottan várom hogy 9 vagy 15 stars coint kapok e DD
    Buksisak likes this.

  5. #45
    PA addict
    Csatlakozott
    2013. 12. 14.
    Hozzászólások
    4.850

    Alapbeállítás

    Idézet ******pokerstars eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    a Vip rendszerről annyit a starson már a barna ládánál tartottam ma gyűjtenem kellett 1500pontot toltam is szépen kigyűjtöttem erre adott 6 stars coint meg 1$ készpénzt ez ám a jutalom hát ez már szánalmas...
    Nyugi,van ennél jóval nagyobb ládákban is kb ugyanennyit érő ajándék!

  6. #46
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2017. 06. 29.
    Hozzászólások
    442

    Alapbeállítás

    számomra az az érdekes még.. hogy mikor még az elején toltam és kevesebb pontokért adott ládákat több coint kaptam és készpénzt azaz nem számít mennyit tolod.. csak véletlenszerűen sorsol ki valamit?

  7. #47
    Őstag sztalin avatara
    Csatlakozott
    2015. 12. 08.
    Hozzászólások
    1.450

    Alapbeállítás

    lehet azt csinálni hogy összegyűjtöd a ládákat, jó sokat, és egyszerre nyitod ki, ekkor ad újabb ládákat és meg lesz könnyen a napi 4
    köcsögpokerstars likes this.

  8. #48
    Hírszerkesztő banoster avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 07.
    Hozzászólások
    1.643

    Alapbeállítás

    Szerintem a cikk sem mond mást, mint hogy a Party rendszere jobb a regeknek, a hobbistáknak meg jobb a PS. Az tény, hogy inkább a regek szemszögéből közelíti meg a kérdést. De én abszolút elfogadom, hogy szórakoztató izgulni a ládákon, hogy mi lesz bennük, hobbistaként játszva nincs a PS rendszerével semmi különösebb probléma.

  9. #49
    Őstag sztalin avatara
    Csatlakozott
    2015. 12. 08.
    Hozzászólások
    1.450

    Alapbeállítás

    Idézet banoster eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintem a cikk sem mond mást, mint hogy a Party rendszere jobb a regeknek, a hobbistáknak meg jobb a PS. Az tény, hogy inkább a regek szemszögéből közelíti meg a kérdést. De én abszolút elfogadom, hogy szórakoztató izgulni a ládákon, hogy mi lesz bennük, hobbistaként játszva nincs a PS rendszerével semmi különösebb probléma.
    ... kivéve hogy tele van a ps regekkel és hatalmas verést kap a hobbista kb bármely téten
    köcsögpokerstars likes this.

  10. #50
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2017. 06. 29.
    Hozzászólások
    442

    Alapbeállítás

    sztalin mester látszik hogy régi motoros! nagyon vágod barátom! szívemből szóltál és te is pro vagy barátom?
    sztalin likes this.

Oldal: 5 / 6 ElsőElső ... 3456 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •