Oldal: 603 / 736 ElsőElső ... 103503553593601602603604605613653703 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 6.021 - 6.030 (7353) összesen
Like Tree1614Likes

Téma: Darts Topik

  1. #6021
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Már Taylor a legesélyesebb a végső győzelemre a fogadóirodák szerint (2,25), a durva, hogy a verseny előtt majdnem 30-szoros occa volt.

  2. #6022
    Fáradhatatlan grinder Piroslapos avatara
    Csatlakozott
    2015. 05. 11.
    Hozzászólások
    805

    Alapbeállítás

    Az öreg valóban jól játszott tegnap viszont az ellenfél valami Gerwen hasonmás lehetett. Szerintem is szólhattak gerwennek hogy ugyan már igazán jó lenne ha szépen tudna a nagy bajnok búcsúzni . Gerwenen látszott hogy valami nem okés. Fejben szétcseszte hogy beleszóltak a meccsbe azért volt ilyen látványosan béna.

  3. #6023
    Moderátor ceewyl avatara
    Csatlakozott
    2008. 05. 26.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.835

    Alapbeállítás

    Ráadásul Taylor meccs után szét is oltotta a nyilatkozatában, és úgy érzem, hogy most jogosan...
    Macilacika likes this.

  4. #6024
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Idézet ceewyl eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ráadásul Taylor meccs után szét is oltotta a nyilatkozatában, és úgy érzem, hogy most jogosan...
    Jó, szerencsétlen Whitlock ellen 8-2-ről még lehet mi is behúznánk a meccset. Szerintem laza sms volt, ha nem Gerwen írta volna, akkor is ezt mondanám, viszont akkor szólt volna igazán nagyot, ha utána mégis elbukta volna.

  5. #6025
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Le a kalappal az öreg előtt, honnan húzta elő ezt a fénykorát idéző játékát? Az utóbbi 3-4 évben voltak ugyan jó meccsei, de tartósan nagy tornán nem tudott így játszani, sőt hozzá méltatlanul hisztizett is sokszor a színpadon, most meg végig laza volt és nyugodt, s esélyt sem hagyva tükörsimán átgázolt a mezőnyön, ráadásul nagyon nehéz ágon. Nem hittem volna, hogy még képes lesz erre, óriás kár, hogy visszavonul, ha még mindig ennyire jól tudja tolni.
    szroli and Macilacika like this.

  6. #6026
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 02. 21.
    Hozzászólások
    3.006

    Alapbeállítás

    Elképesztő volt Taylor papa.Ha valaki akkor ő most tényleg megérdemelten nyert.
    van Gerwen likes this.

  7. #6027
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Tudom, hogy nem én vagyok a világon a harmadik - 9 Nyíl

    Jaja, ezt még a hülye is látja, de amit ezután állított, az akkora ostobaság, hogy nem tudok rajta napirendre térni.

    „Ha Phil Taylor indult volna idén minden versenyen, akkor ő állna az első helyen, efelől senkinek ne legyenek kétségei. Gary Anderson lenne a második, szerintem Michael Gerwen csak a harmadik helyen állna."


  8. #6028
    PA addict
    Csatlakozott
    2014. 01. 24.
    Hozzászólások
    3.144

    Alapbeállítás

    Idézet ceewyl eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ráadásul Taylor meccs után szét is oltotta a nyilatkozatában, és úgy érzem, hogy most jogosan...
    Mit mondott az öreg hogyan alázta?

  9. #6029
    PA addict
    Csatlakozott
    2014. 01. 24.
    Hozzászólások
    3.144

    Alapbeállítás

    Wrightee ez a szerénység lesz a veszted!! Átkell gázolni meg kell enni őket nem ilyen mimóza módon hozzáálni h én vagyok az ötödik .Te vagy a legjobb és seggbe is rakod őket előbb utóbb
    köcsögpokerstars likes this.

  10. #6030
    Team Hero ltacsi avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 28.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    443

    Alapbeállítás

    Wright vajon mit szívott? A jelenlegi állás szerint:
    1. Michael van Gerwen £1,660,750
    ...
    4. Phil Taylor £409,250

    Szerintem még akkor sem lenne első, ha Gerwen nem indult volna egy versenyen sem, az öreg meg mindenhol elindult volna és be is húzta volna azokat. Na max akkor, ha pl. elindul az olyan versenyeken is amit Piroslaposék nyomnak az egri sarki kocsmában 200Ft-ért
    van Gerwen likes this.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •