Oldal: 2 / 15 ElsőElső 123412 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (148) összesen
Like Tree54Likes

Téma: PPI Poker

  1. #11
    Fáradhatatlan grinder birs320 avatara
    Csatlakozott
    2009. 12. 16.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    715

    Alapbeállítás

    security@ggnetwork.com

    Szokásos, útlevél +90 napon belüli közüzemi számla, ami igazolja a címed
    fszt2 likes this.

  2. #12
    Újonc
    Csatlakozott
    2016. 12. 20.
    Hozzászólások
    45

    Alapbeállítás

    Sziasztok!
    Valaki ismerkedik már komolyabban ezzel az Allin or Fold játékkal?
    Hozható rajta normális profit vagy full felverő az egész?
    Magasabb téten csúcsidőben mennyire pörög ez a műfaj?

  3. #13
    Újonc
    Csatlakozott
    2011. 07. 23.
    Hozzászólások
    22

    Alapbeállítás

    Sztem nehéz. Nagy önuralom, és ICM ismerete szükségeltetik. GL.
    kisnyultosz likes this.

  4. #14
    Tag
    Csatlakozott
    2014. 10. 01.
    Hozzászólások
    139

    Alapbeállítás

    GG hálózaton NL400 allinorfoldon most 3 magyar: Eldoro12, wontcallyourshit , ambacsulu és egy szerb DraganaVolimTe 4 azonos asztalon egymással játszva any2 allin mennek, ez most csalás? gondolom az mert miért érné meg nekik másmiatt? jackpot EQ nem tudom mennyi de 100% hogy ismerik egymást és ez jackpot kiütése miatti összjáték, esetleg akadémiás rakeraccel való visszaélés, mindenképp utána kellene nézetni ezeknek a nickeknek és a raceből kizárni őket

  5. #15
    Tag
    Csatlakozott
    2014. 10. 01.
    Hozzászólások
    139

    Alapbeállítás

    amúgy hozható, adnál egy email címet és elküldöm a statom rajta

  6. #16
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 01. 11.
    Hozzászólások
    419

    Alapbeállítás

    jó ez a GG network, de nagyon sok gyerek betegsége van még, pokercraft adatai teljesen rosszak, nem mindig dobja be az összes asztalt amire reggelve vagy, a bónuszt sehol nem tudod figyelemmel követni, nem tudod megnézni mennyi volt a rake-d az adott héten vagy hónapban(max. az akadémián a rake race-n).
    A legrosszabb, hogy egyre több jó magyar regular van rajta :-D
    pushorshove likes this.

  7. #17
    Idegen
    Csatlakozott
    2017. 07. 21.
    Hozzászólások
    12

    Alapbeállítás

    Idézet EUBANK eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    jó ez a GG network, de nagyon sok gyerek betegsége van még, pokercraft adatai teljesen rosszak, nem mindig dobja be az összes asztalt amire reggelve vagy, a bónuszt sehol nem tudod figyelemmel követni, nem tudod megnézni mennyi volt a rake-d az adott héten vagy hónapban(max. az akadémián a rake race-n).
    A legrosszabb, hogy egyre több jó magyar regular van rajta :-D
    Egyetértek veled. Iszonyú amatőr hiba, hogy egyszerre induló versenyeknél rendszeresen csak az egyiket nyitja meg.

    +
    1, néha bezáródik a lobby
    2, belépésnél jó lenne, ha meg tudná jegyezni a jelszavamat a kliens.
    2, augusztus 7. előtti notejaim/színezéseim elszálltak annak ellenére, hogy feltöltöttem őket ahogyan kérték. emellett megoldhatnák, hogy hand history replayerben is lehessen színezni, noteolni. Annak is örülnék, ha note írás közben nem ugrana az asztal a note ablak elé.
    3, mtt mezőny tényleg verhető. vannak teljesen fogalmatlanok + gyenge regek, ugyanakkor a vicc struktúra miatt egyáltalán nem verhető könnyen a mezőny.
    4, kiutalással nem volt gond. 12 órán belül kiért mindkétszer Netellerre.
    5, ügyfélszolgálat kedves, ugyanakkor képtelen segíteni. Ezt az esetet le is írom:

    Session elején (valamikor a délután folyamán) beregisztráltam a versenyeimre. A hajnal 2-kor kezdődő 31,50$ Bounty Hunters-szel, és a Daily Blue 5$-ral bezárólag.
    Egyszercsak (még mindig délután vagyunk) feltűnt, hogy a lobbyból tűnnek el a hajnal 2-kor, és azután kezdődő versenyek.
    Rákattintottam a lobbyra, ekkor láttam, hogy felugrott a tájékoztató ablak, hogy kiregisztráltam az említett 2 versenyről, valamint üznetet is kaptam a teremtől az unreg tényéről. A versenyek ellenértékét ugyanakkor nem sikerült visszahelyezni a számlámra
    Pár pillanattal később újra elkezdték feltölteni a hajnal 2 és azután kezdődő versenyekkel a
    lobbyt. Természetesen mindegyik versenyen 0 regisztrált játékos volt...
    Gondoltam, hogy ezt megírom supportnak is. Aki annyit válaszolt, hogy számos credit back-et lát a számlámon, és érdeklődött, hogy megoldódott e a problémám. Természetesen mondtam, hogy nem sikerült megoldani a problémát. Ezután megszakadt a kommunikáció irányomba hiába kérdeztem őket az ügyem helyzetéről...

  8. #18
    Moderátor / Pro Team tag danfiu avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 02.
    Hely
    Focustown
    Hozzászólások
    5.674

    Alapbeállítás

    Csak annyit akartam irni, h megvolt az elso cashoutom a terembol ma hajnalban es delben itt volt a penz, szal le a kalappal.

  9. #19
    Újonc
    Csatlakozott
    2014. 06. 05.
    Hozzászólások
    38

    Alapbeállítás

    Idézet pushorshove eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Egyetértek veled. Iszonyú amatőr hiba, hogy egyszerre induló versenyeknél rendszeresen csak az egyiket nyitja meg.
    Na erre mi a megoldás? Mert nekem egyszer egy 150$ verseny nem jött fel és nem tudtam megnyitni sehogy sem. Végignéztem, ahogy megesz a vak, miközben játszottam a másik versenyen és több cg asztalon...
    A support pár email váltás után ignorálta a kérésemet, továbbították a problémát mindig a technikai supportnak, akiktől sosem kaptam megkeresést. Szóval én ebben a teremben nem tartanék sok pénzt.

  10. #20
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Hozzászólások
    100

    Alapbeállítás

    Sziasztok aki itt játszik micro limiten megtudna mondani milyen erősségű a mezőny? Előre is köszönöm.

Oldal: 2 / 15 ElsőElső 123412 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •