Oldal: 3 / 4 ElsőElső 1234 UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (34) összesen
Like Tree61Likes

Téma: Átalakuló PartyPoker - megérkezett az új asztal és lobby dizájn!

  1. #21
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 10. 09.
    Hozzászólások
    274

    Alapbeállítás

    Idézet ******pokerstars eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ilyenkor más kussol a kis PS imádó catfish mester! vicc az ember.. kinyalja a stars seggét is! de hogy miért fogalmam sincs!
    mert segg az élete mindegy hogy kié csak legyen köze hozzá.......

  2. #22
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2017. 06. 29.
    Hozzászólások
    442

    Alapbeállítás

    de jó neki! :P sejtettem mindig hogy langyi

  3. #23
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 01. 11.
    Hozzászólások
    419

    Alapbeállítás

    hát gyakorlatilag most csak beraktak két új skint, ami a legtöbb teremben alap, bár kétségkívül jobb mint a fehér volt. Azt nem értem a fehér előtti skint miért kellett teljesen lecserélni, az elég jó volt
    Tony9 and köcsögpokerstars like this.

  4. #24
    Tag
    Csatlakozott
    2016. 05. 20.
    Hozzászólások
    107

    Alapbeállítás

    Én sem értem mire ez a nagy felhajtás. Csak megváltozott a szín, semmi több. Ugyanolyan gagyi, szaggatós, számok az asztalon ugyanolyan kis szarok, 6+ asztalon alig látni. Na de nem leszek ennyire negatív, valami elindult talán ez is valami.
    necopor likes this.

  5. #25
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 05. 15.
    Hozzászólások
    281

    Alapbeállítás

    Hali.
    Valahogy visszalehet a régi lobbyt ill. főként az asztalt állítani???-ez a kaka séma baromira nem bejövős,nem tudom hogy vagytok vele!

  6. #26
    PA addict castor11 avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 26.
    Hely
    Bécs
    Hozzászólások
    3.946

    Alapbeállítás

    Szerintem sokkal grinderbarátabb lett a lobby és az asztalok is. Remélhetőleg ezzel elindult valami!
    köcsögpokerstars likes this.
    Stay hungry, stay foolish!
    Ha én rng lennék, a milliónyi outból egyet csak leraknék....

  7. #27
    Tag
    Csatlakozott
    2013. 05. 08.
    Hozzászólások
    156

    Alapbeállítás

    Kicsit meg vagyok zavarodva, mert nem látom sehova leírva, de akkor ez most jobb mint a stars igaz?
    köcsögpokerstars likes this.

  8. #28
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2017. 06. 29.
    Hozzászólások
    442

    Alapbeállítás

    100x jobb! éljen a partypoker

  9. #29
    Idegen
    Csatlakozott
    2012. 07. 07.
    Hozzászólások
    8

    Alapbeállítás

    Inkább oldották volna meg azt, hogy a játékoshoz szín rendelés nagyobb legyen, és ha más asztalnál akciónál eltűnik, ne kattints automatikusan a rebuyra.
    A másik nagy előre lépés az lenne ha az alsó nagy gombok értékét is lehetne állítani.
    Krono likes this.

  10. #30
    Lelkes újonc stazoka avatara
    Csatlakozott
    2011. 04. 01.
    Hozzászólások
    66

    Alapbeállítás

    Hát ez azért igen, a programozók megizzadtak rendesen, pár aprócska változtatás. Átszíneztek pár dolgot, olyanra amilyennek már évek óta illene lennie. Programozástechnikailag NULLA feladat kb. De jó, tényleg elindult végre valami, de nem már... Rájöttek, hogy jobb ha sötétebb, ez fantasztikus!!! Nobel díjat nekik azonnal! Játszottam az újjal már, tényleg jobb, félreértés ne essék, de igencsak lenne még mit csinálni, ha piacot is szeretnének vezetni. Még mindig nincs átcsábítva/becsábítva elég ember, de ne is legyen, teljesen jó ez így. A forgalom még mindig csak 0.1 Stars...
    A player jelölés szintje tényleg egy vicc, ha elég ügyes vagy még látszik is néha utólag...
    A legkiborítóbb hiba számomra az, amikor elfelejt megjelenni egy asztal, és neked kell trükközni ha már beneveztél, netán játszottál is és látni szeretnéd. Hallod amikor figyelmeztetnek hogy te jössz... csak nem látsz belőle semmit.
    necopor likes this.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •