Oldal: 4 / 5 ElsőElső ... 2345 UtolsóUtolsó
Eredmény: 31 - 40 (42) összesen
Like Tree1Likes

Téma: $1000 reload bónusz a PPI Pokeren!

  1. #31
    Tag
    Csatlakozott
    2014. 10. 01.
    Hozzászólások
    139

    Alapbeállítás

    válaszoltam

  2. #32
    Újonc
    Csatlakozott
    2017. 07. 03.
    Hozzászólások
    21

    Alapbeállítás

    Köszi az eddigi válaszokat! Mennyi ideig tart az útlevél és a közözemi számla feldolgozása? Lakcímkártyát elfogadnak? Csak azért kérdezem mert tudok közüzemi számlát küldeni a lakcímkártyámon szereplő címről, de olyan nincs ami az én nevemen lenne.

  3. #33
    Fanatikus tag crochodil avatara
    Csatlakozott
    2010. 02. 16.
    Hely
    Pumukli
    Hozzászólások
    395

    Alapbeállítás

    Idézet Huhyperdonk eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nekem ezt válaszolta support :

    Szia!

    A reload bónusszal kapcsolatban szeretnék válaszolni. A pénzkivétel nem befolyásolja a bónusz kifizetését, a kivett összegtől függetlenül tovább fog élni.

    Üdv,
    Emese
    Ugyanez él szerintetek fd bonusznál is?
    Kapol

  4. #34
    Tag
    Csatlakozott
    2008. 12. 01.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    120

    Alapbeállítás

    Mennyi idő míg aktiválódik a bónusz? Csak mert depóztam a bónuszkóddal de még 1 fillért nem kaptam. Vagy automatikusan hozzáírják 10$-onként ha rake-eltem 100$-t vagy hogy van ez?

  5. #35
    PA addict naggeri avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.367

    Alapbeállítás

    Szerintem nem irogatják jová folyamatosan, azt csak észlelnénk. Bár a pokerkraft kb halottnak a csok szoval még az is lehet h kipörgetten volna?

  6. #36
    Újonc
    Csatlakozott
    2011. 07. 23.
    Hozzászólások
    22

    Alapbeállítás Kérdeztem, ezt válaszolták:

    Idézet SRLG eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mennyi idő míg aktiválódik a bónusz? Csak mert depóztam a bónuszkóddal de még 1 fillért nem kaptam. Vagy automatikusan hozzáírják 10$-onként ha rake-eltem 100$-t vagy hogy van ez?
    PPI Support replied:

    Hello,

    It is automatic. I can see you were transferred the following rake back earlier today.

    2017-08-07 01:00:00 Reward $2.32 $132.63 Rakeback (2017-07-31 ~ 2017-08-06)

    Rakeback is calculated through Sunday midnight and transferred to your account on Monday morning.

    Thank you,

    PPI POKER Customer Support

  7. #37
    PA addict naggeri avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.367

    Alapbeállítás

    igen, ez a rakeback, ami minden hét hétfőjén íródik jóvá. Viszont first depo vagy a havi 1ks reload bonuszrol nincs szo.
    Mert egy ismerősöm aki a psnél dolgozik azt mesélte, hogy psnél már regisztrációnál eldöntik ki lesz nyerő és ki bukó! Hiába vagy jó játékos ha 2% flop esély után riverre mákolnak! Amugy néztem pár magyart akit istenítenek psen, hát ők is tolják be mindennel

  8. #38
    Tag
    Csatlakozott
    2014. 10. 01.
    Hozzászólások
    139

    Alapbeállítás

    GG hálózaton NL400 allinorfoldon most 3 magyar: Eldoro12, wontcallyourshit , ambacsulu és egy szerb DraganaVolimTe 4 azonos asztalon egymással játszva any2 allin mennek, ez most csalás? gondolom az mert miért érné meg nekik másmiatt? jackpot EQ nem tudom mennyi de 100% hogy ismerik egymást és ez jackpot kiütése miatti összjáték, esetleg akadémiás rakeraccel való visszaélés, mindenképp utána kellene nézetni ezeknek a nickeknek és a raceből kizárni őket

  9. #39
    PA addict naggeri avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.367

    Alapbeállítás

    nem értem h a royalflush jackpot ill az any 2 allinmenés az hogy függ össze
    Mert egy ismerősöm aki a psnél dolgozik azt mesélte, hogy psnél már regisztrációnál eldöntik ki lesz nyerő és ki bukó! Hiába vagy jó játékos ha 2% flop esély után riverre mákolnak! Amugy néztem pár magyart akit istenítenek psen, hát ők is tolják be mindennel

  10. #40
    Tag
    Csatlakozott
    2014. 10. 01.
    Hozzászólások
    139

    Alapbeállítás

    az hogy nem csak a royál a jackpot, de ha inkompetens vagy akkor miért is szólsz hozzá?

Oldal: 4 / 5 ElsőElső ... 2345 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •