Oldal: 607 / 736 ElsőElső ... 107507557597605606607608609617657707 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 6.061 - 6.070 (7353) összesen
Like Tree1614Likes

Téma: Darts Topik

  1. #6061
    Team Hero ltacsi avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 28.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    443

    Alapbeállítás

    Megnéztem felvételről a Cadby - Taylor meccset. Az egy dolog, hogy Cadbynek kicsi volt a meze, meg van egy stílusa, de amit az öreg művelt a meccs vége fele az teljesen lehervasztó egy legendától. Folyamatosan gúnyolja a másikat, röhög rajta, az meg, hogy a másik törölközőjét használja meg a fenekét törli bele elég gusztustalan poénnak is. Sajnálom, hogy ha nem megy neki a játék azt nem bírja elviselni és parádézik helyette.

    Ezt meg csak most találtam, a visszajátszásban nem látszott:
    https://www.youtube.com/watch?v=6GlIYOK3E2Y
    Utoljára módosítva: ltacsi által: 2017. 08. 13. 13:51

  2. #6062
    Újonc
    Csatlakozott
    2016. 12. 20.
    Hozzászólások
    45

    Alapbeállítás

    Hálisten Cadby van olyan személyiség, hogy nem vette fel Papper próbálkozásait.
    A törcsidobálás meg nála már nem az első.

  3. #6063
    Moderátor ceewyl avatara
    Csatlakozott
    2008. 05. 26.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.835

    Alapbeállítás

    Én úgy éreztem, hogy Taylor másnapos a szülinapi bulija után.
    Próbált vicces lenni, de nem nagyon sikerült...
    Arsenal0717 likes this.

  4. #6064
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Ez a meccs a sportága szégyene volt. Egyáltalán nem úgy tűnt, hogy egy mindent megnyerő öreg legenda játszott az egyik legtehetségesebb fiatal titánnal, hanem mintha két ostoba bazári majom bohóckodott volna, csak a szerepek fordítottak voltak, itt a nagy utánozta a kicsit. Én szeretem a parázs csörtéket, a jó hangulatot, éppen ezért a BDO-s rendezvényeket nem dukálom, de ez már nekem is sok volt. Cadby még szimpatikus is lenne, de ezek az agresszív gesztikulálásai minden jó dobás után roppant idegesítőek, elhiszem, hogy Taylornak se tetszett, de hogy sokadjára így reagálja le a szituációt, amikor elmenőben a meccs, és gyengén játszik, az nonszensz. Az öreg állítólag nem nagyon szeszel már, de itt szerintem nem másnapos volt, hanem lehet tövön tolta. Nem értem, hogy nem veszi észre, hogy ezekkel folyamatosan leégeti magát, s egyre több utálót szerez. Ha úgy játszott volna, mint Blackpoolban, nyugodtan, nem foglalkozva a másikkal, akkor simán nyert volna, mert Cadby se volt annyira jó.
    ceewyl likes this.

  5. #6065
    Moderátor ceewyl avatara
    Csatlakozott
    2008. 05. 26.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.835

    Alapbeállítás

    Idézet van Gerwen eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez a meccs a sportága szégyene volt. Egyáltalán nem úgy tűnt, hogy egy mindent megnyerő öreg legenda játszott az egyik legtehetségesebb fiatal titánnal, hanem mintha két ostoba bazári majom bohóckodott volna, csak a szerepek fordítottak voltak, itt a nagy utánozta a kicsit. Én szeretem a parázs csörtéket, a jó hangulatot, éppen ezért a BDO-s rendezvényeket nem dukálom, de ez már nekem is sok volt. Cadby még szimpatikus is lenne, de ezek az agresszív gesztikulálásai minden jó dobás után roppant idegesítőek, elhiszem, hogy Taylornak se tetszett, de hogy sokadjára így reagálja le a szituációt, amikor elmenőben a meccs, és gyengén játszik, az nonszensz. Az öreg állítólag nem nagyon szeszel már, de itt szerintem nem másnapos volt, hanem lehet tövön tolta. Nem értem, hogy nem veszi észre, hogy ezekkel folyamatosan leégeti magát, s egyre több utálót szerez. Ha úgy játszott volna, mint Blackpoolban, nyugodtan, nem foglalkozva a másikkal, akkor simán nyert volna, mert Cadby se volt annyira jó.
    Ha te mondod, tuti tövön volt, ennek a témának te vagy a szakértője!

  6. #6066
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    De jó volt végre újra látni játszani Gerwent, Gurney ellen óriási meccset tolt. Nagyon tartottam tőle, majdnem meg is verte, szimpatikus ő is, jövőre tuti PL-résztvevő, de azért szerencsére ma kikapott. A hangulat óriási a hollandoknál, ahogy a mi korcsmai versenyünkön is az volt tegnap, a végére mindenki tőre szaladt, és én nyertem meg, a döntőben 0-3-ról 4-3-ra fordítva, mérkőzésnyilakat túlélve.

  7. #6067
    Team Hero ltacsi avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 28.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    443

    Alapbeállítás

    Idézet van Gerwen eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    De jó volt végre újra látni játszani Gerwent, Gurney ellen óriási meccset tolt. Nagyon tartottam tőle, majdnem meg is verte, szimpatikus ő is, jövőre tuti PL-résztvevő, de azért szerencsére ma kikapott. A hangulat óriási a hollandoknál, ahogy a mi korcsmai versenyünkön is az volt tegnap, a végére mindenki tőre szaladt, és én nyertem meg, a döntőben 0-3-ról 4-3-ra fordítva, mérkőzésnyilakat túlélve.
    Nekem nem hiányzott Bár nem láttam tegnap meg ma csak kb 4-5meccset. Az egyik pont Gerwen meccse volt K. Anderson ellen. Brutális hangulat volt, az ebéd mellé odarakták a 100+ átlagot. A másik Ratajski meccsei. Nem csodálom, hogy a koma mindig elveri a magyar mezőnyt a kelet-európai selejtezőkön, elég jól dobál. Ahogy olvastam valószínűleg ugyanazt az utat járja be mint Suljo.

  8. #6068
    Moderátor ceewyl avatara
    Csatlakozott
    2008. 05. 26.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.835

    Alapbeállítás

    Idézet ltacsi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nekem nem hiányzott .
    Nekem sem, jelentem!

    Érik a bombameglepetés, MvG-Wright döntő...
    ltacsi likes this.

  9. #6069
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    A Bronz Adonisz odabaszott, álomdöntő.
    ceewyl likes this.

  10. #6070
    Moderátor ceewyl avatara
    Csatlakozott
    2008. 05. 26.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.835

    Alapbeállítás

    Idézet van Gerwen eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A Bronz Adonisz odabaszott, álomdöntő.
    A végén igazán kidobhatta volna a 170-et.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •