Oldal: 3 / 3 ElsőElső 123
Eredmény: 21 - 30 (30) összesen
Like Tree26Likes

Téma: 5/10-zel bezárólag minden téten +EV-t akarok látni a HM-ben - naggeri interjú

  1. #21
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 06. 14.
    Hozzászólások
    1.074

    Alapbeállítás

    Az avatarodat elnézve nem lehetsz túl öreg

  2. #22
    PA addict naggeri avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.367

    Alapbeállítás

    Idézet Marcow eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Max kitagadott korai gyereke lehetek. Nem nyújtotta a kezét sosem felé, hogy "Lyuk, gyere át az omahás oldalra!"
    Nem hinném, hogy volt már tölténye amikor én születtem.
    Mennyi vagy naggeri, ha nem titok?
    Mági, Tomi, köszönöm, ha lesz még esetleg K4 vagy valami közös ivászat akkor szivesen benézek, csak előtte tokent elrejtem.
    Marcow 35 vagyok, de nagyra értékelném ha nem szórnál ki állandóan 1ks plo szatról.
    köszönöm
    banoster, Marcow, VTomi24 and 1 others like this.
    Mert egy ismerősöm aki a psnél dolgozik azt mesélte, hogy psnél már regisztrációnál eldöntik ki lesz nyerő és ki bukó! Hiába vagy jó játékos ha 2% flop esély után riverre mákolnak! Amugy néztem pár magyart akit istenítenek psen, hát ők is tolják be mindennel

  3. #23
    Moderátor crazy3317 avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 25.
    Hozzászólások
    3.152

    Alapbeállítás

    Idézet naggeri eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Marcow 35 vagyok, de nagyra értékelném ha nem szórnál ki állandóan 1ks plo szatról.
    köszönöm
    via Imgflip Meme Generator
    naggeri, geryhun, benczy and 5 others like this.
    "a gambler az aki ovtaskaval jar rulettezni, de az teny, h szeretem pakolgatni a stackeket"

  4. #24
    Őstag Marcow avatara
    Csatlakozott
    2012. 04. 22.
    Hozzászólások
    1.068

    Alapbeállítás

    Idézet naggeri eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mági, Tomi, köszönöm, ha lesz még esetleg K4 vagy valami közös ivászat akkor szivesen benézek, csak előtte tokent elrejtem.
    Marcow 35 vagyok, de nagyra értékelném ha nem szórnál ki állandóan 1ks plo szatról.
    köszönöm
    Akkor ha most nekifekszek még én is csinálhatok ilyen interjút két év múlva. Ja meg egy gyerek is kell gyorsban. Meg egy donor.
    Direkt mindig velem kötekedsz, nem hagysz más választást! Amúgy is már többet check-elek ellened amióta mondtad, hogy csak a call-t kell nyomkodni ellenem!

  5. #25
    PA addict naggeri avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.367

    Alapbeállítás

    @crazy, egyetértek, valszeg jobban járnék a direkt buyinnel + %eladás mint satozgatás. Nembeszélve az órabérről, viszont valahol az is gyakorlás ill utóbbi pár hónapban plo mtt eredmények nem jogosítanak fel a direkt buyinre 1ks szinten meg aztán főőőleg.
    @marcow, tessék belehúzni
    Mert egy ismerősöm aki a psnél dolgozik azt mesélte, hogy psnél már regisztrációnál eldöntik ki lesz nyerő és ki bukó! Hiába vagy jó játékos ha 2% flop esély után riverre mákolnak! Amugy néztem pár magyart akit istenítenek psen, hát ők is tolják be mindennel

  6. #26
    PA addict
    Csatlakozott
    2013. 12. 14.
    Hozzászólások
    4.850

    Alapbeállítás

    Idézet Marcow eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Akkor ha most nekifekszek még én is csinálhatok ilyen interjút két év múlva. Ja meg egy gyerek is kell gyorsban. Meg egy donor.
    Direkt mindig velem kötekedsz, nem hagysz más választást! Amúgy is már többet check-elek ellened amióta mondtad, hogy csak a call-t kell nyomkodni ellenem!
    Én úgy tudom,hogy a sorstól kaptál mostanság egy gyermeket tehát pipa
    Interjú megvolt anno,szerintem,ha átértékeled azt,akkor nem vágysz te még1re tehát pipa
    banoster likes this.

  7. #27
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 06. 10.
    Hozzászólások
    312

    Alapbeállítás

    Átfutottam a blogot. Voltak benne érdekes részek. A party-s rész is elég durva, hogy 5k-t elvettek.
    De ez elég aktuális most a PS miatt is. Csávó mintha jövőbe látna. BWIN-es fejlesztő 2010!!!!!!-ben.

    "-Mi ez az új bónuszrendszer? Tudnál erről információt adni?

    -Igen, a halak kapják meg a bónuszokat, nem a regulárok.

    -OK, ezt sajnos észrevettem J De mégis mi az ami ezt a „zseniális ötletet” szülte?

    -Figyelj, igazából a regulárok oda mennek ahol a halak vannak. Tehát pl. egy sportfogadó úgy dönt, kipróbálom ezt a pókert 100 dollárral, és beülök NL200-ra. Szerinted mennyi idő alatt bukja el a pénzét?

    -Ha van egy kis szerencséje, kb 1óra…

    -És ez szerinted mennyi „élvezeti értéket” fog neki nyújtani?

    -Ha gyorsan elbukja a pénzét, valszeg semennyit.

    -Pontosan. Viszont ha én adok a fishnek egy olyan bónuszt, hogy következö alkalommal, ha befizet még 100dollárt pókerre, akkor 200-at kap, vissza fog jönni?

    -Nagyobb az esélye. Viszont nektek a regulárok termelik a rake-et, nem a fishek.

    -Igen, de hosszútávon a regulár hova fog menni? Ahol a fishek vannak.

    -ok, de egyenlőre nem ez a tendencia, mivel a pókertermek jobbnál jobb ajánlatokkal csábítják a regeket az ő termükbe. RB+ rakerace stb….Míg ti pont az ellenkezőjét csináljátok. Van valami statisztikai kimutatásod arról, hogy hogyan változott a regek száma miután ezt az új bónuszrendszert bevezettétek?

    -Persze, és nem csökkent a regulárok száma, miért is csökkenne ha több ill. több lesz a fish? Elárulok még valamit, előbb utóbb mindenki át fogja venni ezt a rendszert. J

    -Háát ne legyen igazad. J"
    banoster, Masters800 and necopor like this.

  8. #28
    PA addict
    Csatlakozott
    2013. 12. 14.
    Hozzászólások
    4.850

    Alapbeállítás

    A Bwin azóta is piacvezető?

  9. #29
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 04. 17.
    Hely
    Svodín
    Hozzászólások
    642

    Alapbeállítás

    Idézet csiga19794 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A Bwin azóta is piacvezető?
    2010ben a bwin az amaya cégé volt nem? Szóval lényegében igen

  10. #30
    PA addict rockett avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 02.
    Hely
    Somewhere over the EV
    Hozzászólások
    4.284

    Alapbeállítás

    Idézet csiga19794 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A Bwin azóta is piacvezető?
    Szerintem soha nem volt az. De a "gyér" rb ellenére (ami jobb volt, mint most Starson), jó volt ott játszani a jó mezőny miatt. Mondjuk én nem kerestem magam hülyére a CG-s korszakomban, de akkor nyertem a pakkom Máltára, meg 1k-t freerollon.
    "Egy jó játékos nem tol all int ász hármassal!"(random fish, Sopron)
    https://gamblerlife.blog.hu/

Oldal: 3 / 3 ElsőElső 123

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •