Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (13) összesen
Like Tree11Likes

Téma: Pads1161 elutasítja az angle shoot vádját

  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

    Alapbeállítás Pads1161 elutasítja az angle shoot vádját


  2. #2
    Team Hero R1per2 avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 29.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    3.355

    Alapbeállítás

    Belefér.
    Tök egyszerű: amikor te már meghoztad a döntést, az ellenfelet fölösleges meghallani mit mond, ráér cselekedni, ha rád szól az osztó, hogy vége a partinak
    Én ilyenkor csak annyit hallok, hogy blablablablabla (olyan is volt házi partin, hogy elmentem budira, had gondolkodjon, mire visszajöttem, becallolt és fizette a lapom)

    Miután kimondta, hogy "you got it" meg amúgy be kell húzni a lapot. Ha változtatott volna a kijelentésen lett volna probléma.
    Utoljára módosítva: R1per2 által: 2017. 08. 29. 18:16
    "-AZ A HÜLYE JÁTÉKOD, EMELGETSZ ITT MINT EGY ŐRÜLT, NEM KELL RIPERT JÁTSZANI."

  3. #3
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Szerintem egyértelműen angle shoot. Párszor beszoptam ezt én is, amikor valamelyik élelmesebb inas hasonlóképp cselekedett ellenem, mert finoman szólva sem voltam topon a sok stampedlitől, úgyhogy nagyon nem tetszik, amit a twitter-falról hál' Istennek eltávolított spames művelt, de szerencsére neki nem jött be.

  4. #4
    Fáradhatatlan grinder sakkos000 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 09.
    Hely
    London
    Hozzászólások
    836

    Alapbeállítás

    A "you got it"-et megerősítette utána egy "nice hand"-el is és erre kapta már fel a gyerek is a fejét és nyúlt a kártyája felé. Ha kicsit figyelmetlen simán bedobhatta volna. Ráadásul az osztó mellett ül, ha csak egy kicsit is megtolja a kártyát egy figyelmetlen osztó azonnal betudja rántani aztán kezdődik a cirkusz. Nem is ez a lényeg a "nice hand"-et élőben általában a hand feladásakor jelentenek vagy ha showdown van és muckol a játékos. Nem fér bele, egy csomóan látják ezt a videót és nem lenne szerencsés ha rendszeressé válna élőben.
    R1per2, Katzorka and csiga19794 like this.

  5. #5
    PA addict naggeri avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.367

    Alapbeállítás

    Szerintem is uglyshot volt. Látszodott rajta h ha bedobja a lapját a gyerek akkor ment volna a potért. Nincs akkora pokerarca mint hiszi.
    R1per2, CsabiST, Katzorka and 1 others like this.

  6. #6
    Fáradhatatlan grinder CsabiST avatara
    Csatlakozott
    2010. 07. 20.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    897

    Alapbeállítás

    "-Fullom van!
    -Áá f@szom..... mutasd azèrt!
    -Ja mégsem. " Svèd cserediàk.
    Ha berakom a pénzem mindig 50 %-ra teszem! Vagy jön vagy nem!

  7. #7
    Tag
    Csatlakozott
    2013. 05. 08.
    Hozzászólások
    156

    Alapbeállítás

    Idézet naggeri eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintem is uglyshot volt. Látszodott rajta h ha bedobja a lapját a gyerek akkor ment volna a potért. Nincs akkora pokerarca mint hiszi.
    Az a suttyó erőltetett mosoly amikor a gyerek elveszi a kezét a lapjairól. Hiába magyarázkodik ez a ****** társasházi kutyatartó.

  8. #8
    Fáradhatatlan grinder ivanesz avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 06.
    Hely
    BAJA
    Hozzászólások
    625

    Alapbeállítás

    A videóban mivel próbálja menteni magát?(az én időmben még az orosz volt a kötelező nyelv

  9. #9
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 09. 24.
    Hozzászólások
    271

    Alapbeállítás

    Jó kis teleki téri csel. Szerencséje, hogy nem egy 3+1-es versenyen csinálta ezt az egyik Lakatos testvérrel
    R1per2 and danfiu like this.

  10. #10
    Team Hero R1per2 avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 29.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    3.355

    Alapbeállítás

    Most értettem meg miről van szó, én azt hittem azon agyal, hogy megadjon e ez alapján.
    "etikátlan módszerrel akart információhoz jutni"


    Nem pedig, hogy hibás muckolást szedjen ki a játékosból. Létezik olyan, hogy ez a move működik? Pláne egy bekamerázott asztalnál?
    "-AZ A HÜLYE JÁTÉKOD, EMELGETSZ ITT MINT EGY ŐRÜLT, NEM KELL RIPERT JÁTSZANI."

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •