Oldal: 186 / 332 ElsőElső ... 86136176184185186187188196236286 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1.851 - 1.860 (3316) összesen
Like Tree840Likes

Téma: partypoker

  1. #1851
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.305

    Alapbeállítás

    Idézet kacsa1st eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Most olvastam a hírekben, hogy újonan regelők 40% cashbacket kapnak 30inc napig. Ez pazar hír és eldöntöttem, hogy kihasználom a lehetőséget.

    Viszont lenne pár kérdésem. Volt egy cikk arról hogy a régi inaktív számlák átköthetőek. Ha sikerül átkötni akkor jogosult leszek a 40%-ra és az 500 1st depora is? Annál a cikknél azt olvastam hogy 1-2 hét is lehet mire sikerül az átkötés. Szóval kezdjem azzal, hogy átkötjük (megadom a felhasználó nevem+a regelt email címem), aztán várok még sikerül (ezt honnan tudom meg?). Utána befizetek az adott időintervallumba és ennyi? A depo bonust kérvényeznem kell vagy automatikus illetve mennyi idő van a kipörgetésére?!

    Szerk: van külön login név és screen név? Én egyikre emlékszem ami az asztaloknál látszik (sreen name-re) ha más a login name arra 1 tippem van viszont a password-öt nem tudom) gondolom ha sikerül az átkötés majd kérek emlékeztetőt és sima ügy a login

    Előre is köszi a választ!

    Az átcsatolással jogosult leszel a privát és a shared race-ünkre, illetve ha korábban még soha nem fizettél be, akkor az első befizetési bónuszra is. A 40% fix cashback 30 napig promóció viszont csak az új regisztrációkra vonatkozik, így arra nem leszel jogosult az átcsatolással.

  2. #1852
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 03. 18.
    Hozzászólások
    736

    Alapbeállítás

    Thx a gyors választ. Akkor egyelőre skippelem és inkább pokerkings-et fogom kipróbálni.

  3. #1853
    Őstag Masters800 avatara
    Csatlakozott
    2012. 10. 07.
    Hely
    Puncifalva
    Hozzászólások
    1.787

    Alapbeállítás

    Beadta ezt és semmit nem tölt:partyhiba3.png Másnál is ez van?

  4. #1854
    Fanatikus tag Aenima avatara
    Csatlakozott
    2011. 02. 13.
    Hozzászólások
    322

    Alapbeállítás

    Idézet Masters800 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Beadta ezt és semmit nem tölt:partyhiba3.png Másnál is ez van?
    Nálam is mindig ez van. Csak úgy tudom megcsinálni, h uninstallálom, leszedem a friss telepítőt a honlapról és újra telepítem. A note-okat és színezéseket meghagyja a törlésnél, szóval nem szükséges elmentened előtte.
    Viszont mostanában mindig vírusosnak érzékeli a honlapról leszedett telepítő file-t a kaspersky. Másnál is így van?
    Masters800 likes this.
    "..de azokkal ezer % hogy nem fogja callozni a turnt.
    Ha meg callozza, akkor meg riveren ..őőő.. rábaszom!
    ..vagyis hát, bocsánat! ..rátolom."

  5. #1855
    Őstag Masters800 avatara
    Csatlakozott
    2012. 10. 07.
    Hely
    Puncifalva
    Hozzászólások
    1.787

    Alapbeállítás

    Idézet Aenima eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nálam is mindig ez van. Csak úgy tudom megcsinálni, h uninstallálom, leszedem a friss telepítőt a honlapról és újra telepítem. A note-okat és színezéseket meghagyja a törlésnél, szóval nem szükséges elmentened előtte.
    Viszont mostanában mindig vírusosnak érzékeli a honlapról leszedett telepítő file-t a kaspersky. Másnál is így van?
    Ha át tudnád küldeni a friss telepítőt megköszönném,mert a honlap blokkolva van.

  6. #1856
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2016. 10. 08.
    Hozzászólások
    341

    Alapbeállítás

    Nincs blokkolva, hanem másik link van: https://hu.partypoker10001.com/

  7. #1857
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2016. 10. 08.
    Hozzászólások
    341

    Alapbeállítás

    Idézet Aenima eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nálam is mindig ez van. Csak úgy tudom megcsinálni, h uninstallálom, leszedem a friss telepítőt a honlapról és újra telepítem. A note-okat és színezéseket meghagyja a törlésnél, szóval nem szükséges elmentened előtte.
    Viszont mostanában mindig vírusosnak érzékeli a honlapról leszedett telepítő file-t a kaspersky. Másnál is így van?
    Igen nekem is trójainak jelezte, de ki kell kapcsolni a tűzfalat meg a vírusirtót a telepítésig és jó lesz

  8. #1858
    Moderátor crazy3317 avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 25.
    Hozzászólások
    3.152

    Alapbeállítás

    hol lehet visszaállítani a nyelvet angolra?
    illetve a rake race $ mikor íródik jóvá a számlán?
    "a gambler az aki ovtaskaval jar rulettezni, de az teny, h szeretem pakolgatni a stackeket"

  9. #1859
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2016. 10. 08.
    Hozzászólások
    341

    Alapbeállítás

    Idézet crazy3317 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    hol lehet visszaállítani a nyelvet angolra?
    illetve a rake race $ mikor íródik jóvá a számlán?
    Csak akkor tudsz nyelvet változtatni, ha újra leszeded. Ott kéri a nyelv választást
    crazy3317 likes this.

  10. #1860
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 03. 18.
    Hely
    Pécs
    Hozzászólások
    141

    Alapbeállítás

    Itt sem ment az update. Szóval uninstall, letöltése az új telepitőnek, és install.
    Ja inkább el sem indul, mert igy érdekesebb a napom... ty Party (a lényeg, hogy csilliárdokért akartok cégeket venni, de nem futja egy normális póker szoftverre....)
    Valakinek vmi ötlete, hogy miért nem indul el a telepitő? Nincs hibaüzenet, rendszergazdaként inditom..plussz multkori update-nél ugyanigy csinalva nem volt gond. Előre is köszi.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •