Oldal: 3 / 4 ElsőElső 1234 UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (36) összesen
Like Tree33Likes

Téma: Álmosan grindelni????

  1. #21
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Idézet tikka_masala eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Van itt olyan ember, aki normál körülmények között szinte képtelen volt napközben szundítani, mégis valahogy "megtanulta"?
    Nekem kb. 10 éve nemhogy nappal, de még éjszaka se megy az alvás, ha józan vagyok.

  2. #22
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 02. 21.
    Hozzászólások
    3.006

    Alapbeállítás

    De te legalább már hozzá vagy edződve.

  3. #23
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 10. 09.
    Hozzászólások
    415

    Alapbeállítás

    Idézet tikka_masala eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Van itt olyan ember, aki normál körülmények között szinte képtelen volt napközben szundítani, mégis valahogy "megtanulta"?
    Nekem voltak regen gondjaim, foleg a feny- es a hangszennyezes miatt, ami nappal jelen van.
    De aztan a haloszobamat kis tulzassal panikszobaval alakitottam, igy 100% feny-, hang- es elekromoseszkoz-szennyezesmentes lett es utana mar ott problemamentesen tudtam aludni barmikor.

  4. #24
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2014. 06. 20.
    Hozzászólások
    232

    Alapbeállítás

    De ti úgy alszotok délután egy kicsit, hogy előtte éjszaka rendesen kialudtátok magatokat? (~8 óra körül, ami épp neked az optimális)

    Más kérdés: van itt olyan ember, aki 6+2 órát alszik egy nap? (éjszaka 6, délután 2)
    Tőletek kérdezném, hogy a 6 órás alvás után ugyanannyira fog az agyatok, mintha 8 órát aludtatok volna, csak rövidebb ideig (ezért kell a 1.5 - 2 órás alvás délután, mert addigra elfogytok) vagy azért éreztek különbséget?

    Ha esetleg valaki 4+4-ben nyomja, akkor neki is szánnám a kérdést

  5. #25
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Idézet tikka_masala eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    De ti úgy alszotok délután egy kicsit, hogy előtte éjszaka rendesen kialudtátok magatokat? (~8 óra körül, ami épp neked az optimális)

    Más kérdés: van itt olyan ember, aki 6+2 órát alszik egy nap? (éjszaka 6, délután 2)
    Tőletek kérdezném, hogy a 6 órás alvás után ugyanannyira fog az agyatok, mintha 8 órát aludtatok volna, csak rövidebb ideig (ezért kell a 1.5 - 2 órás alvás délután, mert addigra elfogytok) vagy azért éreztek különbséget?

    Ha esetleg valaki 4+4-ben nyomja, akkor neki is szánnám a kérdést
    Én kb. ilyen 0+0+12+12+12+12+0-ban nyomom, szóval nem tudok válaszolni. Nyilván kitalálható, mikor vagy tövön, éljen az egészséges életmód. Szóval elég nehéz így grindelni még a centes spint is, mert vagy másnapos vagyok, vagy álmos, esetleg részeg.
    köcsögpokerstars likes this.

  6. #26
    Fanatikus tag Aenima avatara
    Csatlakozott
    2011. 02. 13.
    Hozzászólások
    322

    Alapbeállítás

    Redőny sokat segít fény és hangszigetelésben is. V szemkötő (nem próbáltam) és füldugó, de még ezek a puhák is elég kényelmetlenek, zavaróak. Viszont ritka esetekre (szomszéd felújít, csinálják a járdát a ház előtt) jól jöhet. Elektromos eszközök kiiktatása szintén hasznos lehet.
    Magam részéről az "egyben alvás" vált be eddig a legjobban, nem meglepő módon, hiszen nagyjából ehhez van szokva az ember. Ált. 8 óra, néha csak 7 és néha 9. A legkevesebb 6, amivel még lehet normálisan grindelni aznap, de hosszútávon sztem az már kevés. Nyilván függ az egyéb tevékenységektől is (sport, fizikai munka, aktivitás, lelki állapot, stb.)
    Szeretek kisérletezni (meg úgy gondolom érdemes is, h az ember megtalálja a legmegfelelőbbet, főleg egy ilyen jelentőségű dologban) és a 6+2 sem volt rossz. De nem csináltam elég ideig, h pontosabban meg tudjam ítélni. A 4+4 már "kevésnek" tűnik.
    Vannak olyan technikák és követőik, (keresgess neten), ahol (nem emlékszem pontosan) az a lényeg, h minden órában alszik 10 v 15 percet és ennyi. Érdekes.
    Ha kipróbálsz ilyen dolgokat értékelhető mintán, számolj be róla, engem érdekel.
    tikka_masala likes this.
    "..de azokkal ezer % hogy nem fogja callozni a turnt.
    Ha meg callozza, akkor meg riveren ..őőő.. rábaszom!
    ..vagyis hát, bocsánat! ..rátolom."

  7. #27
    Fáradhatatlan grinder Piroslapos avatara
    Csatlakozott
    2015. 05. 11.
    Hozzászólások
    805

    Alapbeállítás

    Én bármikor bárhol tudok aludni!
    Ha nappalos vagyok akkor 5 kor kelek de 7-8 körül már szundítok kicsit van hogy fél vagy 1-2 órát ezt 2-3 óra körül is megtudom ismételni. Éjszakásban is van hogy programozom és keveset pihenek de akár 4-5 órát is tudok aludni főleg ha tolja a viccet a pokerstars. De olyan is van hogy keveset alszom napokig. Olyan is előfordul hogy fut 5-6 versenyem lehet jól is állok de inkább az alvást választom. Nyilván a tacskók ezt még nem értik de 40 felett kell már a pihenés

  8. #28
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 12. 12.
    Hely
    ...
    Hozzászólások
    234

    Alapbeállítás

    Próbált már valaki éjszakai grindolásról átállni nappalra? Hiába hagyom ki az alvást napközben, még se tudok aludni este annyira hozzá szokott a szervezetem a több éves éjszakai fent léthez...
    Van valakinek tippje esetleg?

  9. #29
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 04. 17.
    Hely
    Svodín
    Hozzászólások
    642

    Alapbeállítás

    Idézet csabacz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Próbált már valaki éjszakai grindolásról átállni nappalra? Hiába hagyom ki az alvást napközben, még se tudok aludni este annyira hozzá szokott a szervezetem a több éves éjszakai fent léthez...
    Van valakinek tippje esetleg?
    Én csináltam már ilyet, erőltetni kell.Végülis az a normális, ha éjszaka alszik az ember.
    Most nem keresek utána, de voltak erre kutatások.A statisztikák azt mutatják, hogy hajlamosabbak a különböző betegségekre akik éjszakáznak.
    Lényeg a rendszeresség, azt szereti az emberi test.
    Én magamon észreveszem, ha nem a megfelelő időben megyek aludni, hiába alszom 8-9 órát, másnap nem vagyok 100%os.
    köcsögpokerstars likes this.

  10. #30
    PA addict naggeri avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.367

    Alapbeállítás

    jah, szerintem is erőltetni kell, elvileg 1-2 nap nálam. Beállitod az órát kb reggel 9re aztán felkelsz akkor is ha épp 4kor aludtál el mert addig forgolódtál. Aztán napközben nem alszol, ne félj este már fogsz.
    Mert egy ismerősöm aki a psnél dolgozik azt mesélte, hogy psnél már regisztrációnál eldöntik ki lesz nyerő és ki bukó! Hiába vagy jó játékos ha 2% flop esély után riverre mákolnak! Amugy néztem pár magyart akit istenítenek psen, hát ők is tolják be mindennel

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •