Eredmény: 1 - 10 (10) összesen
Like Tree2Likes
  • 1 Post By köcsögpokerstars
  • 1 Post By Hedgehog Staking Group

Téma: Pénteki sokk - Phil Laakkal nem dobatsz gutshotot

  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

    Alapbeállítás Pénteki sokk - Phil Laakkal nem dobatsz gutshotot


  2. #2
    Tag
    Csatlakozott
    2010. 03. 22.
    Hely
    pécs
    Hozzászólások
    103

    Alapbeállítás

    Hedgehog Staking, külön videót nem hiszem, hogy megér, de kíváncsi lennék a véleményetekre.
    Szerintem a preflop call fölösleges, de postflop nem gondolnám, hogy hibázott Phil Laak. (én max a size-on változtatnék)

    Mit gondoltok?

  3. #3
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2017. 06. 29.
    Hozzászólások
    442

    Alapbeállítás

    teljesen egyetértek öreg! minden tiszteletem a tiéd! jók a meglátásaid...
    WINAMAXDONK likes this.

  4. #4
    Újonc
    Csatlakozott
    2015. 03. 31.
    Hozzászólások
    41

    Alapbeállítás

    nyilván jelölt pakli volt amit a speckó szemüvegében látott Phil, sok amatör meg ezt nem vette észre!!

  5. #5
    Axe
    Axe nem elérhető
    Tag
    Csatlakozott
    2007. 11. 01.
    Hely
    Miskolc
    Hozzászólások
    160

    Alapbeállítás

    Égetőkártya?

  6. #6
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 06. 10.
    Hozzászólások
    312

    Alapbeállítás

    Flopon miért hív olyan kicsit, mikor van mögötte csomó játékos még? Minden húzónak jó oddsot ad. Simán lehetne egyiknél QJ vagy KQ is, akkor az is megad. Kettő ellen meg már nem lenne annyira elől. Eldobnia meg nagyon nehéz, amint láttuk is. Miért ekkora divat ez a kis hívás, biztos van valami matematika mögötte, de nehéz vele dobatni, csak hízlalod a kasszát ha blöffölsz, nem tudsz kizárni húzókat se.

  7. #7
    Újonc Hedgehog Staking Group avatara
    Csatlakozott
    2012. 10. 22.
    Hozzászólások
    29

    Alapbeállítás

    Idézet papamsjdsd eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hedgehog Staking, külön videót nem hiszem, hogy megér, de kíváncsi lennék a véleményetekre.
    Szerintem a preflop call fölösleges, de postflop nem gondolnám, hogy hibázott Phil Laak. (én max a size-on változtatnék)

    Mit gondoltok?
    A preflop borzasztóan rossz, a flop már HU-ban standard lenne, de így, hogy az eredeti emelő 3 ellenfélbe hív és mögötte vannak még 2-en, szintén elég mínuszossá válik...
    papamsjdsd likes this.

  8. #8
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 10. 09.
    Hozzászólások
    415

    Alapbeállítás

    Idézet Hedgehog Staking Group eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A preflop borzasztóan rossz, a flop már HU-ban standard lenne, de így, hogy az eredeti emelő 3 ellenfélbe hív és mögötte vannak még 2-en, szintén elég mínuszossá válik...
    Hogyhogy minuszos??? Hisz megnyerte vele a potot!!!!
    Wild HungarianWild HungarianWild HungarianWild HungarianWild HungarianWild HungarianWild HungarianWild HungarianWild HungarianWild HungarianWild HungarianWild HungarianWild HungarianWild HungarianWild HungarianWild HungarianWild HungarianWild HungarianWild HungarianWild HungarianWild Hungarian

  9. #9
    Idegen
    Csatlakozott
    2017. 07. 21.
    Hozzászólások
    12

    Alapbeállítás

    Nem tudom mitől készülök ki jobban. Ettől a leosztástól, vagy bármelyik untaktik videótól.

  10. #10
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 02. 17.
    Hozzászólások
    289

    Alapbeállítás

    Idézet pushorshove eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem tudom mitől készülök ki jobban. Ettől a leosztástól, vagy bármelyik untaktik videótól.
    Mi bajod Untaktikkal öreg? Tippelek, de szerintem kevesen vannak, akik olyan szigorúan a matek oldaláról hoznak +EV-s döntéseket mint ő. Lehet, hogy neked is venned kellene tőle pár órát. (én vettem) De Te biztosan ügyesebb és okosabb vagy, az eredményeid is gondolom ezt mutatják. GL

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •