Oldal: 614 / 736 ElsőElső ... 114514564604612613614615616624664714 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 6.131 - 6.140 (7353) összesen
Like Tree1614Likes

Téma: Darts Topik

  1. #6131
    Moderátor ceewyl avatara
    Csatlakozott
    2008. 05. 26.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.835

    Alapbeállítás

    Idézet van Gerwen eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Erről tudsz valamit részletesebben? Nem adnak neki elég támogatást, vagy mi a baja velük? Így viszont, hogy hazai versenyeken sem indal (a karalábét és kelkáposztát leszámítva), nem fejlődik, csak maximum visszafelé.
    Nyilván csiripelnek ezt-azt, de ilyen dolgokat nem fogok kiírni egy nyilvános fórumra (és privát üzenetben sem írom le! )

  2. #6132
    PA addict
    Csatlakozott
    2014. 01. 23.
    Hozzászólások
    3.144

    Alapbeállítás

    Jajjj istenem a csatlós neked is dörgölőzik, nyal ,mézes -másoskodik privátban? Elképesztő a figura itt adja a partyzós részeges machót privátban meg dörgölőzik ,kedveskedik.

  3. #6133
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Haha, ki beszél inas, nincs olyan vasárnap, hogy amikor este ide följövök, ne lenne legalább 2 privát üzenetem tőled, melyben rongyosra nyalod a tomporom, és nyilván azért csak ennyi, mert többet már nem bír el a postaládám a sok szerelmes leveledtől. Vicc, hogy ceewyl ennyire titokzatoskodik, azt bezzeg el szokta küldeni, amikor a félnótás és bedbítdanki enyeleg a fórumon, csak éppen megtörlik, mire fölkelek.

  4. #6134
    Moderátor ceewyl avatara
    Csatlakozott
    2008. 05. 26.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.835

    Alapbeállítás

    Idézet WINAMAXDONK eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Jajjj istenem a csatlós neked is dörgölőzik, nyal ,mézes -másoskodik privátban? Elképesztő a figura itt adja a partyzós részeges machót privátban meg dörgölőzik ,kedveskedik.
    Á, ott még szerencsére nem talált meg, sztem túlságosan tisztel és nagyra tart ahhoz, hogy zaklasson...
    csiga19794 likes this.

  5. #6135
    Fáradhatatlan grinder Piroslapos avatara
    Csatlakozott
    2015. 05. 11.
    Hozzászólások
    805

    Alapbeállítás

    Idézet ceewyl eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Á, ott még szerencsére nem talált meg, sztem túlságosan tisztel és nagyra tart ahhoz, hogy zaklasson...
    Darts pró esetleg PL belépő árakról tudnál tájékoztatást adni? Birmingham vagy a Londoni forduló érdekelne. Esetleg VB re jegy ár.
    Tyé
    Utoljára módosítva: Piroslapos által: 2017. 09. 30. 13:07

  6. #6136
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Idézet Piroslapos eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Darts pró esetleg PL belépő árakról tudnál tájékoztatást adni? Birmingham vagy a Londoni forduló érdekelne
    Tyé
    Ennyire megtollasodtál, inas, hogy csak úgy megindalsz? Póker vagy a mix adta be az óriás kaszát? Összedobhatnátok nekem is a túra árát, a félnótás csatlós úgyis gyakorlott 300 eurós ajándékutalványok osztásában, ez meg legalább nemes célra menne (darts+tő).

  7. #6137
    Fáradhatatlan grinder Piroslapos avatara
    Csatlakozott
    2015. 05. 11.
    Hozzászólások
    805

    Alapbeállítás

    Idézet van Gerwen eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ennyire megtollasodtál, inas, hogy csak úgy megindalsz? Póker vagy a mix adta be az óriás kaszát? .
    Szerencsejáték csak viszi a pénzt a +EV a munkából van.

  8. #6138
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Bakter pró vagy? Holnaptól amúgy indal az óriás program, a World Grand Prix, bár gondolom rajtam kívül senki sem hallott rúla.

  9. #6139
    Team Hero ltacsi avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 27.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    443

    Alapbeállítás

    Idézet van Gerwen eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Bakter pró vagy? Holnaptól amúgy indal az óriás program, a World Grand Prix, bár gondolom rajtam kívül senki sem hallott rúla.
    Miért gondolod mindig, hogy itt csak téged érdekel a darts?

  10. #6140
    Fáradhatatlan grinder Piroslapos avatara
    Csatlakozott
    2015. 05. 11.
    Hozzászólások
    805

    Alapbeállítás

    Idézet van Gerwen eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Bakter pró vagy? Holnaptól amúgy indal az óriás program, a World Grand Prix, bár gondolom rajtam kívül senki sem hallott rúla.
    Ez valami autóverseny?
    ceewyl and csiga19794 like this.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •