Oldal: 2 / 3 ElsőElső 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (30) összesen
Like Tree82Likes

Téma: Elhunyt a magyar póker meghatározó alakja, Vizsnyiczai Zsolt

  1. #11
    silvirenzo
    Vendég

    Alapbeállítás

    Micsoda? mi a tahóság abban h kiírják a halál okát? Biztos hiányoztam az etikett órákról de nem is hallottam ilyenről h nem illik és még csak gyakorlatban se azt tapasztalom h sehol se írnák ki. De most komolyan aki ezt így gondolja magyarázza már meg nekem, h miért gondolja így, és ne olyannal puffogtasson h "egyszerűen nem illik".

  2. #12
    Fanatikus tag fricirics avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 01.
    Hozzászólások
    332

    Alapbeállítás

    Nyugodjon békében! Nagyon sajnálom ,hogy engedett..... A legrosszabb döntést hozta meg ... ((((( Szerintem sose beszéltünk , de sajnálom ,hogy nem keresett meg ..... szívesen meghallgattam volna ...
    Nagyon szép eredményei voltak remek pókeres volt! Rip
    Axe, tesla79, banoster and 10 others like this.

  3. #13
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2010. 05. 03.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    80

    Alapbeállítás

    Nyugodjék Békében! A cikk végére érdemes lenne odaírni pl. a Kék Vonal számát, illetve javasolni hogy akinek ilyesmi gondolatai lehetnek hova fordulhat segítségért! Vigyázzatok magatokra és szeretteitekre!
    Axe, zeal, Krono and 8 others like this.

  4. #14
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 04. 14.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    513

    Alapbeállítás

    Idézet Bozot eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nyugodjék Békében! A cikk végére érdemes lenne odaírni pl. a Kék Vonal számát, illetve javasolni hogy akinek ilyesmi gondolatai lehetnek hova fordulhat segítségért! Vigyázzatok magatokra és szeretteitekre!
    Ha ön is úgy érzi, segítségre lenne szüksége, hívja a krízishelyzetben lévőknek rendszeresített, ingyenesen hívható 116-123, vagy 06 80 820 111 telefonszámot!

    Kérjük, olvassa el ez az oldalt: http://www.ongyilkossagmegelozes.hu/...im-vannak.html
    Amennyiben másért aggódik, ezt az oldalt ajánljuk figyelmébe: Ha agg

    Arra pedig nem kívánok érdemben reflektálni, hogy egyes tudatlan hülyék szerint, nem illik kiírni a halál okát. De igenis illik, sőt ilyen esetekben kötelező. Nem az a baj, hogy hülye valaki, hanem az, ha erre még büszke is...

    És természetesen semmi személyes offense, aki ismer tudja hogy kizárólag Dánt gyűlölöm, mindenki mást személyes jó barátomként kezelek. Peace!
    pilotkex and ria05 like this.

  5. #15
    Moderátor / Pro Team tag danfiu avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 02.
    Hely
    Focustown
    Hozzászólások
    5.674

    Alapbeállítás

    Idézet MrChaotic eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    És természetesen semmi személyes offense, aki ismer tudja hogy kizárólag Dánt gyűlölöm, mindenki mást személyes jó barátomként kezelek. Peace!
    Miert is?

  6. #16
    Idegen
    Csatlakozott
    2016. 09. 16.
    Hozzászólások
    2

    Alapbeállítás

    Szörnyű ha egy fiatal ember ilyen döntést hoz. R.I.P.Nem ismertem,nem tudom a hátterét,de érdekelne, hogy tettének köze volt-e a pókerhez?

  7. #17
    Újonc
    Csatlakozott
    2012. 10. 02.
    Hozzászólások
    27

    Alapbeállítás

    Valóban tanulságos eset lehet. A legutóbbi eredményeit kikeresve valószinuleg van köze a pokerhez sajnos. (Pár dolláros téten feltételezem nem véletlen játszott.) Amikor olvasunk a nagy nyereményekröl, nem látunk mögé a történetnek. Sajnos sokan nem tudják a határt, elveszítik a józan ítélöképességüket a bankrolljuk kezelése során. Több százezernyi dollár is könnyen elmehet a 200-1000 dolláros beülökkel, cash buktákkal. És ekkora nyeremények után egy esetleges csödöt feldolgozni szinte lehetetlen.
    Szigi, pilotkex, stazoka and 1 others like this.

  8. #18
    Újonc mostenjovok avatara
    Csatlakozott
    2011. 05. 09.
    Hozzászólások
    35

    Alapbeállítás

    Idézet silvirenzo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Micsoda? mi a tahóság abban h kiírják a halál okát? Biztos hiányoztam az etikett órákról de nem is hallottam ilyenről h nem illik és még csak gyakorlatban se azt tapasztalom h sehol se írnák ki. De most komolyan aki ezt így gondolja magyarázza már meg nekem, h miért gondolja így, és ne olyannal puffogtasson h "egyszerűen nem illik".
    Ez ugyanolyan proli szokás, mint a "halottról jót vagy semmit, mer az mán nem tuggya megvédeni magát", felesleges épeszű magyarázatot keresni rá

  9. #19
    Team Hero
    Csatlakozott
    2009. 10. 30.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    93

    Alapbeállítás

    Nem volt a bankroll manageléssel sose gondja, csak megbízott az emberekben a való életben.

    Még most is képtelen vagyok feldolgozni az egészet, jóban voltunk Zsoltival. Nyugodjék békében...

  10. #20
    Idegen
    Csatlakozott
    2017. 10. 06.
    Hozzászólások
    1

    Alapbeállítás

    Nyugodjék Békében!


    Nem szoktam hozzászólni semmihez de ezt a bejegyzést megláttam ma facen és csak leírok ide egy pár sort leginkább a fiataloknak, mert az öregek úgyis tudják vagy érzik miről van szó! Hangsúlyoznám semmi köze szegény Zsoltihoz nem ismertem!


    Srácok kemény világ ez a poker... Ha fish vagy hamar tönkremész az tiszta sor, aztán megpróbálod újra meg újra meg újra... de ha profi vagy sokáig akkor mi van??? hmmm senki sem tudta, mivel nem volt ilyen... de az van, hogy lassanként hónapról-hónapra évről-évre teljesen kiégeti az embert... Ez a kiégés egy viszonylag új dolog mivel kb 10 éve robbant be Magyarországon a poker és akkor vágott bele nagyon sok srác. Mostanában több profi pokeres barátommal beszéltem erről a jelenségről... Azt látom, hogy nagyon sok emberrel baj van! A sok pénz kocsik utazások bulik pia nők vagánykodás sportfogadás tőzsde átgondolatlan vállalkozások borzasztó veszélyesek... Pluszban sokan hanyagolták az iskolát, otthagyták a munkahelyeket. persze örül neki az ember először, mert sokan tudják milyen az amikor soha nem volt pénzed és egyszer csak lesz! Sokkal jobbnak tűnik ez az élet, mint bemenni egy irodába vagy egy céghez vagy akárhova dolgozni... Viszont időközben a társadalmi kapcsolatok a gondolkodásmód a személyiséged és az értékrendek sok esetben teljesen eltorzulnak! Az az igazság ha már elvertetek több százezer vagy akár millió dollárt ezután majdnem, hogy esélyed sincs vissza illeszkedni a társadalomba...

    Ezután ha bármikor tönkremész akkor kész... jó eséllyel megőrülsz! Aki nem kelt fel 8-10 éve délelőtt az nem lesz boldog semmilyen munkahelyen.

    Voltam én is válságban. Elkövettem sok hibát de fel kell építeni a poker mellett még időben egy B tervet ami megment! Nekem 3 éve megjött az eszem és még időben tovább tudtam magam fejleszteni!

    pár dolgot tanácsolok
    - oszd be tudatosan az idődet, hogy jusson mindenre (talán ez a legfontosabb)
    - legyen valami hobbid ami szigorúan nem függ össze a pénzzel!
    - vigyázz a rollra és tegyél el mindig 10%ot bármennyit keresel! vésztartaléknak!
    - legyen egy kisállatod
    - tanulj mások és saját hibáidból
    - legyen határozott célod és ha eléred legyen újabb és újabb
    - vedd észre ha baj van és legyen B terv, mert több lábon kell állni

    Nagyon gondolja át aki érti! Ha bajban vagy kérj segítséget!
    Axe, Szigi, rockett and 23 others like this.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •