Oldal: 620 / 736 ElsőElső ... 120520570610618619620621622630670720 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 6.191 - 6.200 (7353) összesen
Like Tree1614Likes

Téma: Darts Topik

  1. #6191
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Idézet ltacsi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintem arra gondol Csiga, hogy a sport tv közvetítések alatt is mindig ajnározzák. Amikor pedig szidják különböző fórumokon, hogy nagyon lassan dob, idegesítőek a kirohanásai stb., akkor a kommentátor urak egyből a védelmük alá veszik. Én elhiszem, hogy emberileg milyen jó fej meg azt is elismerem, hogy milyen céltudatosan építette fel a karrierjét, de engem is rohadtul idegesít amúgy a forma Remélem ma Whitlock el is keni a száját.
    Én is így voltam vele, de nekem egyre szimpatikusabb. Közel sem olyan lassú már, és nekem úgy tűnik, hogy nem szaladt el vele a ló így, hogy mostanában egyre jobban megy neki a játék. Sőt ha holnap kezdődne a vb, kb. ő lenne az első számú esélyes, a legszűkebb élmezőny, élén Gerwennel teljesen formán kívül mostanában, Wright meg Wright, hiába nyert pár tornát idén, egyszerűen még mindig nem tudja átlépni saját árnyékát, és kulcsszituációkban rendre befosik. Mensur meg fejben erős, pont ezért nem hinném, hogy elremegné a vb-t, persze nyilván óriás szurkolója azért nem leszek, de már nem irritál, mint a kezdetekkor.

  2. #6192
    PA addict
    Csatlakozott
    2014. 01. 24.
    Hozzászólások
    3.144

    Alapbeállítás

    Idézet van Gerwen eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én is így voltam vele, de nekem egyre szimpatikusabb. Közel sem olyan lassú már, és nekem úgy tűnik, hogy nem szaladt el vele a ló így, hogy mostanában egyre jobban megy neki a játék. Sőt ha holnap kezdődne a vb, kb. ő lenne az első számú esélyes, a legszűkebb élmezőny, élén Gerwennel teljesen formán kívül mostanában, Wright meg Wright, hiába nyert pár tornát idén, egyszerűen még mindig nem tudja átlépni saját árnyékát, és kulcsszituációkban rendre befosik. Mensur meg fejben erős, pont ezért nem hinném, hogy elremegné a vb-t, persze nyilván óriás szurkolója azért nem leszek, de már nem irritál, mint a kezdetekkor.
    HazaérttemmmmmmmmmmmmmFasszopóóóó Gerwennnnnnnnnn! Elnézést a vulgaritásértt!!! Féreggg Gerwennnn!!

  3. #6193
    PA addict
    Csatlakozott
    2013. 12. 14.
    Hozzászólások
    4.850

    Alapbeállítás

    Jól adta a buli donk?

  4. #6194
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Idézet WINAMAXDONK eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    HazaérttemmmmmmmmmmmmmFasszopóóóó Gerwennnnnnnnnn! Elnézést a vulgaritásértt!!! Féreggg Gerwennnn!!
    Te aztán tudsz élni, inas, ahelyett, hogy sakál részegen hazaérve kivernéd a gaytube-ra vagy befizetnél egy cemendéhez, akarom mondani neked ladyboyhoz, inkább itt böfögöd tele a fórumot az alkoholgőzzel az ordas nagy trágár böszmeségeiddel.

  5. #6195
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Whitlock a döntőben, erre szerintem még Itacsi se számított a legvadabb álmaiban se. Nagyon régen járt már ilyen messze nagy tornán, és ezeket el szokta bukni, na de Gurney-nek is élete legnagyobb meccse lösz. Aki nyer, jó eséllyel bedobja magát a Premier Ligába.

  6. #6196
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Óriási, a mindent eldöntő bajnoki döntőben Penge és Takács Gábor is folyamatosan 19-re dobál. Én is arra szoktam általában, de ilyen szinten ez vicc.

  7. #6197
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Remélem Gábor nyeri, bár nagyon rosszul áll, irtózatosan ellenszenves nekem Székely, dobások előtt ilyeneket mormog magának, hogy come on Blade. Az állatja inkább a gyerünk inas vagy meglesz csatlós rigmussal biztatná magát.
    ltacsi likes this.

  8. #6198
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Helyszínen is mindenki Gabinak szurkol, ezek szerint a társai se szeretik az öntelt dagadt inast.

  9. #6199
    Team Hero ltacsi avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 28.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    443

    Alapbeállítás

    Idézet van Gerwen eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Remélem Gábor nyeri, bár nagyon rosszul áll, irtózatosan ellenszenves nekem Székely, dobások előtt ilyeneket mormog magának, hogy come on Blade. Az állatja inkább a gyerünk inas vagy meglesz csatlós rigmussal biztatná magát.
    Legközelebb dobálgatok pajtival bevetem ezeket a biztató varázsszavakat
    Amúgy valóban nem gondoltam, hogy Whitlock eljuthat a döntőig. Nagyon nem szeretem Gurney-t úgyhogy különösen szívet melengető lenne, ha őt is elverné. Belenéztem a női döntőbe, Czipó Vivien nagyon ügyes, nem mellesleg már most elég csinos, pár év múlva elég jó nő lesz belőle.

  10. #6200
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Idézet ltacsi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Legközelebb dobálgatok pajtival bevetem ezeket a biztató varázsszavakat
    Amúgy valóban nem gondoltam, hogy Whitlock eljuthat a döntőig. Nagyon nem szeretem Gurney-t úgyhogy különösen szívet melengető lenne, ha őt is elverné. Belenéztem a női döntőbe, Czipó Vivien nagyon ügyes, nem mellesleg már most elég csinos, pár év múlva elég jó nő lesz belőle.
    Ja, ha addig jó darcos szokás módjára nem szed magára vagy 30 kilót.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •