Oldal: 622 / 736 ElsőElső ... 122522572612620621622623624632672722 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 6.211 - 6.220 (7353) összesen
Like Tree1614Likes

Téma: Darts Topik

  1. #6211
    Team Hero ltacsi avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 28.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    443

    Alapbeállítás

    Idézet van Gerwen eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem láttam én sem a meccset, az okát bizonyára ti is tudjátok. Nekem semmi bajom nem volt eddig Görnivel a pofavágásai ellenére sem, az meg hogy provokálja és maga ellen fordítja a közönséget, az ő dolga, és csak magának árt vele. Luiz is ezt szokta csinálni, és mostanában szimpatikus is lett, de csak a tövezései és a seggrázásai miatt, az óriási. Viszont az már nekem is sok volt, amit Itacsi ide belinkelt, hogy pont Whitlockkal csinál ilyet a videó elején, aki talán a legjámborabb játékos a mezőnyben. Sajnálom, hogy nem ő nyerte meg, a kezében volt a meccs, élete legnagyobb sikerét érhette volna el, ez meg most lehet megint visszaveti hosszú időre. Tuti PL-résztvevő lett volna, így meg ha nem dobbant még idén valami nagyot, akkor valószínűleg nem lesz az, Görni meg ettől függetlenül is bekerült volna, egyre jobb az inas, nincs mese.
    Ja Whitlock elintézte a vállazást egy szemöldök felhúzással. 1-2 forma visszaszólt volna neki az tuti. Gurney teljesítményéről írtakkal teljesen egyet értek veled. Jó játékos, valószínűleg nézhetjük hetekig a PL-ben, kár, hogy ilyen a viselkedése. Gerwentől már inkább elnézem az arcoskodást, pofavágást, azért kicsit többet mutatott eddig a dartsban.

  2. #6212
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Idézet ltacsi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ja Whitlock elintézte a vállazást egy szemöldök felhúzással. 1-2 forma visszaszólt volna neki az tuti. Gurney teljesítményéről írtakkal teljesen egyet értek veled. Jó játékos, valószínűleg nézhetjük hetekig a PL-ben, kár, hogy ilyen a viselkedése. Gerwentől már inkább elnézem az arcoskodást, pofavágást, azért kicsit többet mutatott eddig a dartsban.
    Az igaz, hogy Gerwen sokszor legyint a gyengébb dobásai után (pl. 140 ), amit nevezhetünk akár arcoskodásnak is, valamint óriás őrült fejeket tud vágni, amikor örül egy fontos kiszálló után, de én olyat még az életben nem láttam tőle, hogy tiszteletlen lett volna az ellenfelével, vagy provokálta volna őt vagy a közönséget. (A Klaasen elleni viselkedése nyilván más, az egy speciális eset, amire nyomós indoka van, más kérdés, hogy annyi idő után szerintem már rég meg kellett volna bocsátania neki. Én is ha Piroslapossal tövön összebalhézok, akkor legkésőbb fél év után általában már vége a mosolyszünetnek, és újra beszélünk. Mondjuk lehet nem ártana most is hanyagolnom az inast egy darabig, mert olyan dolgaimba ütötte bele az orrát, amihez semmi köze, ráadásul fogalma sincs róla ) Visszatérve Gerwenre, neki nem is nagyon voltak balhéi a színpadon, vagy hogy miatta állt volna meg a játék, ami azért jó sok topjátékosról elmondható, általában őt kezdik ki, mint pl. mostanában Taylor, vagy amikor a csapat vébén Luiz produkálta magát, mentségére váljon, hogy tövön volt.

  3. #6213
    PA addict
    Csatlakozott
    2014. 01. 24.
    Hozzászólások
    3.144

    Alapbeállítás

    Engem Gerwen nem idegesit amugy hagy csinálja örjöngjön de én nem vagyok egy hirtelen ember de nem hagytam volna ennyiben h egy ilyen kis szaros ilyet csináljon .Mármint Gurney

  4. #6214
    PA addict
    Csatlakozott
    2014. 01. 24.
    Hozzászólások
    3.144

    Alapbeállítás

    Bolond Wade szenzációs ebben a videóban

  5. #6215
    PA addict
    Csatlakozott
    2013. 12. 14.
    Hozzászólások
    4.850

    Alapbeállítás

    Jesszusom....
    Ennél nagyobb szégyent! Gerwen ejtett ki az egyik versenyről
    van Gerwen likes this.

  6. #6216
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Idézet csiga19794 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Jesszusom....
    Ennél nagyobb szégyent! Gerwen ejtett ki az egyik versenyről
    Hahaha, sokra mentem vele, rá 2 percre óriás burgonyáért AKs vs AJ out. Legalább lett volna rajtad KO gazdagon, de lóf@sz se volt. Amúgy miből gondolod, hogy az a nickem?

  7. #6217
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Itacsival is ültem éjszaka jó pár 180 inason egy asztalon, de ha jól emlékszem, ellene nem lendültem partiba, ő nem szolgált rá.

  8. #6218
    PA addict
    Csatlakozott
    2013. 12. 14.
    Hozzászólások
    4.850

    Alapbeállítás

    Sajna nash úr kívánta,hogy betoljam
    Még,amikor unalmamban régi pakkos vásárlásokat olvasgattam,akkor láttam,hogy vettél valakiből és ott írtad a nicked

  9. #6219
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Azt hittem, simán ki is vágod a rezet, ha jól emlékszem floppon dupla luxorod lett. Szerintem csak véletlen beletaláltál, mert az valami ezer éves megbannolt nicken lehetett, Gerwenen biztos, hogy az életben nem vettem százalékot senkitől.
    De most fél perc alatt megtaláltam, hogy melyiken, megköszönném, ha nem írnád ki, de így visszagondolva akkor indalt óriás hanyatlásnak az addig sem fényes pókerkarrierem, összeálltam a még nálam is jóval fogalmatlanabb Piroslapossal és toltuk a bakterházban közösen az ezer éves laptopjával, folyton szakadozó mobilnettel, közben meg a fél szessön el volt adva, és még ittunk is közben.
    Utoljára módosítva: van Gerwen által: 2017. 10. 09. 14:25

  10. #6220
    PA addict
    Csatlakozott
    2014. 01. 24.
    Hozzászólások
    3.144

    Alapbeállítás

    Régi szép idők amikor még arra is volt pénzed legatyásodott inas h százalékot vegyél valakiből?

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •