Oldal: 1490 / 1746 ElsőElső ... 49099013901440148014881489149014911492150015401590 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 14.891 - 14.900 (17456) összesen
Like Tree2870Likes

Téma: PokerStars

  1. #14891
    Tag pobyka avatara
    Csatlakozott
    2012. 03. 15.
    Hozzászólások
    113

    Alapbeállítás

    Idézet Istukan eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nekem .EU van.

    Igen, de cseheknel ha jol tudom levan korlatozva, ott is valami gebasz van

  2. #14892
    Idegen
    Csatlakozott
    2015. 01. 08.
    Hozzászólások
    5

    Alapbeállítás

    Akkor hogy tudnám játszani?

  3. #14893
    Fáradhatatlan grinder sakkos000 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 09.
    Hely
    London
    Hozzászólások
    836

    Alapbeállítás

    Szeptember 14.-én volt egy cikk a piros oldalon.

    "Újra indulhatnak cseh játékosok a PokerStars versenyein

    A helyi szabályozással összhangban a részvétel feltétele az, hogy a GTD fele összegyűljön a díjalapban.

    PokerStars zsetonok
    Csehország vezette be az online póker egyik legszigorúbb szabályozását, aminek hatására a cseh pókerjátékosok nem indulhattak a PokerStars versenyeit.

    A PokerStars azonban nemrég arról tájékoztatta az érintett játékosokat, hogy a nevezés nem megy szembe a szabályozással akkor, ha a verseny garantált díjalapjának a fele már összegyűlt.

    Példa: a Sunday Million GTD-je egymillió dollár, tehát a cseh játékosok azután fizethetik ki a buy-int és indulhatnak a versenyen, ha a többi játékos fee-jéből már összegyűlt a díjalapban legalább 500 ezer dollár.

    A cseh szerencsejáték-törvény egyik sarokpontja a lottószerű játékok magasabb adója, és úgy tűnik, hogy valamilyen okból azok a garantált díjalapok is ebbe a kategóriába esnek, ahol overlay keletkezett (pedig ilyenkor inkább csökken a játékos számára kockázat).

    Mivel a PokerStars versenyein alapvetően ritka jelenség, hogy a mezőny nem fizeti be a garantált díjalap összegét, a szürkezóna eltűntetésével szinte az összes a PokerStars MTT újra elérhető lesz a cseh játékosok számára."

  4. #14894
    Idegen
    Csatlakozott
    2015. 01. 08.
    Hozzászólások
    5

    Alapbeállítás

    Köszönöm az információt

  5. #14895
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Idézet Masters800 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A héten megszüntették a rendes 4,5$ 180 mant, helyette 4,5$ on-demand formátumút vezettek be, 36 főnél indul max 180 főig, úgy tűnik jól tették mert csúcsidőben 30 fut.
    Jaja, én éjszaka toltam pár ilyen 36-180 fős inast, akkor nekem pont az tűnt föl, hogy a leguánok mellett rengeteg dank is indalt ezeken.

  6. #14896
    Idegen
    Csatlakozott
    2015. 01. 08.
    Hozzászólások
    5

    Alapbeállítás

    Ugyanazt írja sajnáljuk de nem kínálunk valodi pénzes pokert a térségben.

  7. #14897
    Idegen eszti57 avatara
    Csatlakozott
    2015. 06. 10.
    Hozzászólások
    7

    Alapbeállítás

    Szia én is játszom és nem keveset igazad van mert az egyik legnagyobb terem sajnos van jó és van rossz tapasztalatom is .bár mostanában elég jól megy azért az oroszok és ukránok közt bent maradni nem könnyű de azért eljutok az elsők közé és ez már számomra siker majd még írok ha több idöm lessz

  8. #14898
    Fáradhatatlan grinder Piroslapos avatara
    Csatlakozott
    2015. 05. 11.
    Hozzászólások
    805

    Alapbeállítás

    A profik közül lenne aki segítene hogy kivel kell beszélni,leszerződni-visszaosztani a PokerStarsnál hogy nekem is adja mint nektek. Tudjuk hogy az egész világon így megy ez politikába sportba minden hol... Nyilván nem fog megszólalni a korrupt játékosok szövetsége hogy gyere inas beveszünk. Ez olyan lehet mint a fekete lovagok rendje. Nem beszélünk róla de létezik. Olyan ez mint Jézus
    Azért ha valaki segít privátba azt megköszönöm nekem 10 millió kell ha intéz 15 öt nyilván a maradékot megkapja. Ha én nem is utalom majd intézi Lőrinc vagy Viki
    előre is tyédank
    szroli and köcsögpokerstars like this.

  9. #14899
    Tag
    Csatlakozott
    2007. 04. 16.
    Hozzászólások
    187

    Alapbeállítás

    Keresd Bicskei Alen-t!
    Tir-X likes this.

  10. #14900
    Fáradhatatlan grinder Piroslapos avatara
    Csatlakozott
    2015. 05. 11.
    Hozzászólások
    805

    Alapbeállítás

    Idézet feri78 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Keresd Bicskei Alen-t!
    Nem az alibi duma kell hanem az illetékesek jelentkezzenek privátba de azóta is hallgatnak mint a bárányok..

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •