Szavazás eredménye: Szoktal-e omahazni es, ha igen milyen gyakran es milyen szinten?

Szavazók
494. Ezen a szavazáson nem szavazhatsz
  • Szoktam,megelhetesi szinten

    14 2,83%
  • Szoktam, de veszto vagyok

    33 6,68%
  • Szoktam, de BE vok

    33 6,68%
  • Neha-neha funbol,amikor unatkozom

    73 14,78%
  • Nem szoktam egyaltalan

    39 7,89%
  • Nem szoktam egyaltalan, de szeretnek elkezdeni funbol

    7 1,42%
  • Nem szoktam egyaltalan, de szeretnek elkezdeni megelhetesi szinten

    22 4,45%
Több válaszra voksolható szavazás
Oldal: 359 / 369 ElsőElső ... 259309349357358359360361 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 3.581 - 3.590 (3683) összesen
Like Tree2662Likes

Téma: danfiu omaha szekcioja

  1. #3581
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 09. 24.
    Hozzászólások
    271

    Alapbeállítás

    A fish miatt ült be kis pénzzel vagy fogadást veszített a barátokkal és shortoznia kellett

  2. #3582
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2017. 06. 29.
    Hozzászólások
    442

    Alapbeállítás

    danfiu love u <3

  3. #3583
    Őstag Masters800 avatara
    Csatlakozott
    2012. 10. 07.
    Hely
    Puncifalva
    Hozzászólások
    1.787

    Alapbeállítás

    danfiu okoskodik.jpgLátom te is nagy fociszakértő vagy, de inkább járnál nézőként a meccsekre és nyerne a válogatott.
    köcsögpokerstars likes this.

  4. #3584
    Moderátor crazy3317 avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 25.
    Hozzászólások
    3.152

    Alapbeállítás

    Szóval úgy érted az egész focit valaki a háttérből mOzgatja, mint egy zsinórmester? mint egy szürke eminenciás? egy láthatatlan kéz? bizonyos globális háttéRhatalmi elitek és képviselőik? az egész egy nagy összeesküvés? egy nagy terv? egy veszélyes terv? érdekes felvetés, nagyOn érdekeS. véletlen? aligha!
    naggeri, Zsipali, danfiu and 5 others like this.
    "a gambler az aki ovtaskaval jar rulettezni, de az teny, h szeretem pakolgatni a stackeket"

  5. #3585
    Moderátor / Pro Team tag danfiu avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 02.
    Hely
    Focustown
    Hozzászólások
    5.674

    Alapbeállítás

    Idézet Masters800 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    danfiu okoskodik.jpgLátom te is nagy fociszakértő vagy, de inkább járnál nézőként a meccsekre és nyerne a válogatott.
    Soha nem mondtam h fociszakerto vok, de azert megengeded h lehessen velemenyem?

  6. #3586
    Őstag Masters800 avatara
    Csatlakozott
    2012. 10. 07.
    Hely
    Puncifalva
    Hozzászólások
    1.787

    Alapbeállítás

    Idézet danfiu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Soha nem mondtam h fociszakerto vok, de azert megengeded h lehessen velemenyem?
    Véleményed lehet, mert mindenkinek van. Ez a rosszak az alapok szöveg biztos nem igaz, mert a korosztályos válogatottak elég jól teljesítenek a felnőtthöz képest, tehát 20 éves koruk után nem olyan megfelelő a tréning mint kellene.Az edző igenis felelős a csapat teljesítményéért,hisz ő válogatja be a keretbe a játékosokat, ő jelöli ki a kezdő 11-et, és ő tudja pontosan milyen formába vannak a játékosok.Ha ezekkel nincs tisztában, akkor rossz edző.

  7. #3587
    Fanatikus tag Guten3213 avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 31.
    Hely
    Világpolgár
    Hozzászólások
    256

    Alapbeállítás

    Idézet Masters800 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Véleményed lehet, mert mindenkinek van. Ez a rosszak az alapok szöveg biztos nem igaz, mert a korosztályos válogatottak elég jól teljesítenek a felnőtthöz képest, tehát 20 éves koruk után nem olyan megfelelő a tréning mint kellene.Az edző igenis felelős a csapat teljesítményéért,hisz ő válogatja be a keretbe a játékosokat, ő jelöli ki a kezdő 11-et, és ő tudja pontosan milyen formába vannak a játékosok.Ha ezekkel nincs tisztában, akkor rossz edző.
    Miből szűrted le, hogy jók az alapok?

    Igen sok utánpótlás tornán jártam külföldön (és igen neves tornákon), az az egyszerű tendencia mindig megfigyelhető volt, hogy míg a magyar csapatok az eredményre hajtottak, addig máshol konkrét fejlesztés zajlott.

    Csak egy egyszerű példa: a spanyol, a horvát stb-stb gyerekek kihozták a labdát. Bevállaltak 1 cselt a hátvédek is, 1 passzt amit ha elrontottak, semmi sem történt.. max kaptak 1 gólt. Mi volt a magyar csapatoknál? Az edzőbá izomból üvöltött a padon, hogy rúgd a picsába előre a labdát, nehogy gólt kapjunk...

    Szerk: ha a hátvéd nem rúgta előre a picsába a labdát, és apuci anyuci nem volt csókos, akkor legközelebb már a padon üldögélt.

    Egy szó mint száz, ha jártál volna nemzetközi up tornákon, tudnád, hogy mekkora örökséget írtál ide... Lehet jók az alapok (az is lehet, hogy nem), de a lényeg az, hogy az eredményekből nem derül ki semmi, mert nálunk már a 10 éveseknél is az eredmény a cél, míg máshol a kutyát nem érdeklik az eredmények, inkább a játékosok képzése zajlik.

  8. #3588
    Fanatikus tag Pistapapa avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 28.
    Hely
    Verébtanya
    Hozzászólások
    470

    Alapbeállítás

    Idézet Guten3213 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Miből szűrted le, hogy jók az alapok?
    Szét offoljátok a topicot bakker. Tessék pókerről beszélgetni. Érdeklődni danfiu pokeres közvetítéséről vagy ilyesmikről. Mindig csak ez a hülye foci.

    ui.: Hajrá Fradi!
    köcsögpokerstars likes this.

  9. #3589
    Moderátor / Pro Team tag danfiu avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 02.
    Hely
    Focustown
    Hozzászólások
    5.674

    Alapbeállítás

    Akkor mar ide is kirakom


  10. #3590
    PA addict
    Csatlakozott
    2014. 01. 24.
    Hozzászólások
    3.144

    Alapbeállítás

    Adja
    köcsögpokerstars likes this.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •