Oldal: 5 / 12 ElsőElső ... 34567 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 41 - 50 (114) összesen
Like Tree165Likes

Téma: Játékosokat keres a ProPokerBacking csapat

  1. #41
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 02. 17.
    Hozzászólások
    289

    Alapbeállítás

    Idézet zo12345li eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha volt két vállalkozásod, akkor nem voltál független? Vagy valamit félreértek?
    Nem érted félre, csak nem vagy vele tisztában, h egy vállalkozónak nincs szabad délután, sokszor szabad hétvége és van h éjszaka romlik el valami amiért hívnak. A függetlenséget ilyen formában a póker inkább jelenti mint egy vállalkozás. Sőt, ilyen értelemben egy állás is lehet függetlenebb...

  2. #42
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 06. 10.
    Hozzászólások
    312

    Alapbeállítás

    Idézet pokeryorki eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem érted félre, csak nem vagy vele tisztában, h egy vállalkozónak nincs szabad délután, sokszor szabad hétvége és van h éjszaka romlik el valami amiért hívnak. A függetlenséget ilyen formában a póker inkább jelenti mint egy vállalkozás. Sőt, ilyen értelemben egy állás is lehet függetlenebb...
    Milyen vállalkozások, ha nem titok? Egy idő után se lesz kevesebb a munka? Tényleg megérne egy blogot a történeted, de annak is örülnék, ha van kis időd, akkor itt egy kicsit bővebb kommentben kifejtenéd, sztem tanulságos lenne. Akkor neked marad most ez a két vállalkozás, és a poker storno?

  3. #43
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2013. 01. 27.
    Hozzászólások
    77

    Alapbeállítás

    Nem azért, de annyira leírjátok a 8 órás munkát, hogy rabszolgaság meg stb... Teszitek mindezt egy olyan cikk alatt ahol egy staking csoport rabszolgákat keres. Állandó dolog, hogy a pókeres adózatlan top kereseteket hasonlítjátok össze a magyar nettó átlagfizetéssel. Kíváncsi lennék, hogy mik lennének a számok, ha a stakingben lévő játékosok átlagkeresetét vagy inkább mediánját tennétek közzé. Ezt valahogy senki sem teszi meg, csak előrukkol az elérhető legmagasabb fizetéssel.

    A pókerjátékos szabadságáról is úgy beszéltek, mintha 10-ből 9 ember megtehetné azt, hogy magas téten letol 3 vasárnapot / hó aztán kész, a többi idejében azt csinál amit akar. Kurv*ra nincs így. Könyörgöm, 1000 mtt-ről beszélünk / hó.

    Napi 33 MTT, ami a legtöbb esetben meghatározza azt is, hogy mikor játsszál. Ez ugye általában este, amikor a barátnőd vagy a családod többi tagja otthon van, tudnál velük is foglalkozni, de neked a gép előtt kell ülni, hogy az elvárt játékmennyiséget lehozd. Nyugodtan kihagyatsz havi 5 napot csak úgy, mert pókeres vagy és szabad, akkor a fennmaradó napokon csak 40 MTT vár rád. Közben azért tanulni kell, mert hát a sztéking az egy komoly dolog, csak úgy nem kapsz pénzt.. Miben különbözik ez egy 8 órás munkától?
    pilotkex, Mandras, Gabbbbb and 2 others like this.

  4. #44
    Idegen
    Csatlakozott
    2010. 06. 07.
    Hely
    salgót
    Hozzászólások
    14

    Alapbeállítás

    Hi,

    A ppb "rabszolgájaként" leírnék pár dolgot, hogy én hogy látom, az előnyöket hátrányokat.
    Előnyök:
    1. Magamra úgy tekintek, mint aki nem egy kiemelkedő képességű személy, de nem is hülye, ellenben szorgalmas mennyiség terén. Összességében nem vagyok olyan aki magától kitalálja a szűrőket, megtanulja a gto-t stb, de ha elmondják akkor el tudom sajátítani. Ebből az következik, hogy nekem kell tanár.

    2. A fejlődés összehasonlíthatatlanul gyorsabb nekem csoportban.

    3. Roll adott kb bárhova ha úgy látják oda való vagy.

    4. Egyedül már rég nem pókereznék, úgy gondolom valami nagyon keserű kényszerű váltlás jött volna a régi énemnek.

    5. kapcsolatépítés, ami a csoportból való kilépés után is megmarad majd.


    Hátrány:

    Nyílván az, hogy osztjátok a profitot. El kell döntetni, hogy te hogy állsz most, tud e neked adni annyit egy csoport, hogy jobban keress osztás után is mint magadtól tudnál vagy nem. Hosszabb távon gondolkodva, majd ha kiléptem, tudásban és anyagilag megerősödve, újra a 100 % profit mit tud majd.

    Egyébként nem MTTzek, nem is értem, hogy hogy lehet csinálni azt. Ellenben sokat ülök a gép előtt, éjjel stb, de van azért idő sportra, barátnőre, inni nem iszok nagyon, tvt nem nézek, most kinek mi a rabszolga meló... Ha tudom, hogy jó a várható órabérem nem fogok nagyon lazítani.

    Pár motiváló idézetet felírtam magamnak, amik megfogtak, az egyik: Te döntöd el a tempót. Ha van miért hajtani, akkor nem éled meg tragédiának, ha nincs sikerélmény akkor igen. Én sem leszek örökké ppbs, ha úgy gondolom h többet adok már mint kapok akkor majd kilépek, és még az is előfordulhat hogy máshol tolom vagy magamnak, ki tudja... De az az érzésem, hogy itt sok lowstakes, alacsony póker tudású ember okoskodik a semmiről nagyrészt. Nem túl bonyolult ez, ha tanulni akarsz iskolába mész, aztán ha kijártad otthagyod.
    ivanesz likes this.

  5. #45
    PA addict Flush67 avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hozzászólások
    2.229

    Alapbeállítás

    Idézet rockett eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    É Ha megnézel otthoni fizetéseket (mennyi is lehet, talán 200k az átlag most?), ahhoz képest havi 730k elég jó ajánlat. ...
    Index - Gazdaság - 194 500 volt az átlag nettó augusztusban

    Nem 200K az átlag, hanem majdnem 300K (mivel bruttóról beszéltem) és nem lenne fair az átlag magyar fizetéshez hasonlítani egy olyan tevékenységet ahol minimum a top10%-ban kell lenned ahhoz, hogy a megélhetés szó egyáltalán szóba kerüljön.

    Ha a pénzügyi-, infokommunikációs- és a műszaki szektort vesszük alapul (amit egy sikeres pókerjátékos nyugodtan tegyen is meg), akkor a bruttó átlagkereset pedig inkább az említett összeg duplája. (KSH)
    Meglep, hogy nyugat-európai bérekhez képest is magasnak, de minimum hasonlónak látjátok ezt az összeget.

    És azért még egy adalék: 360.000$-t kell egy év alatt összegrindolni.
    Minden tudományos alapot nélkülöző becslés:
    Ha a mincash-ek és bounty-k mondjuk kitermelik ennek a felét, akkor is kell még találni legalább 60 nagyobb score-t. (10.000 verseny 15% ITM és ezen esetek 2/3-a mincash, akkor marad 500 deeprun aminek több mint 10%-ában kell hozni a nagyobb score-okat) Nem lehetetlen, szép kihívás.

  6. #46
    Fáradhatatlan grinder ivanesz avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 06.
    Hely
    BAJA
    Hozzászólások
    625

    Alapbeállítás

    Idézet watchtheduck eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem azért, de annyira leírjátok a 8 órás munkát, hogy rabszolgaság meg stb... Teszitek mindezt egy olyan cikk alatt ahol egy staking csoport rabszolgákat keres. Állandó dolog, hogy a pókeres adózatlan top kereseteket hasonlítjátok össze a magyar nettó átlagfizetéssel. Kíváncsi lennék, hogy mik lennének a számok, ha a stakingben lévő játékosok átlagkeresetét vagy inkább mediánját tennétek közzé. Ezt valahogy senki sem teszi meg, csak előrukkol az elérhető legmagasabb fizetéssel.

    A pókerjátékos szabadságáról is úgy beszéltek, mintha 10-ből 9 ember megtehetné azt, hogy magas téten letol 3 vasárnapot / hó aztán kész, a többi idejében azt csinál amit akar. Kurv*ra nincs így. Könyörgöm, 1000 mtt-ről beszélünk / hó.

    Napi 33 MTT, ami a legtöbb esetben meghatározza azt is, hogy mikor játsszál. Ez ugye általában este, amikor a barátnőd vagy a családod többi tagja otthon van, tudnál velük is foglalkozni, de neked a gép előtt kell ülni, hogy az elvárt játékmennyiséget lehozd. Nyugodtan kihagyatsz havi 5 napot csak úgy, mert pókeres vagy és szabad, akkor a fennmaradó napokon csak 40 MTT vár rád. Közben azért tanulni kell, mert hát a sztéking az egy komoly dolog, csak úgy nem kapsz pénzt.. Miben különbözik ez egy 8 órás munkától?
    Abban ,hogy ez a hobbim és szenvedélyem is egyben,Imádok játszani és alig várom nap mint nap,hogy induljon a grind! gl

  7. #47
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2013. 01. 27.
    Hozzászólások
    77

    Alapbeállítás

    Értem, és nagyon örülök neki. Van akinek az a hobbija és hivatása, hogy tanítson, akár életeket mentsen, vagy akár egy cégnek dolgozzon akármit, meg még sorolhatnám. Ők itt ezen a fórumon kivétel nélkül 8 órás rabszolgák, míg aki staking keretében tol le 200 óra havi játékot a mennyiségért, azé a szabadság és ő az élet császára.

    zo12345li tézise szerint:
    "A 8 órás munkánál nagyobb rabszolgaság nincs. Annyiban jobb a rabszolgaságnál, hogy nem vernek, meg nem ölnek meg. Vagyis de, csak hosszú távon a stressz által."

    Stressz által meghalsz a 8 órás munkában, egy MTT stakingben pedig nincs stressz. Ez újdonság volt számomra. Mondd el ezt azoknak az embereknek akik elmentek egy csoportba, belekerültek egy nagyobb bukóba (ami azért MTT-ben nem lehetetlen), aztán hónapokig vagy tudok olyat aki egy évig semmit nem keresett, azért tolta a temérdek MTT-t hogy a főnöknek visszahozza a kesst, és gyorsan mehessen vissza a fix állásához. Valahogy róluk nincs szó.

    Igazad van, a "rendes meló" a rabszolgaságnál csak annyival jobb hogy nem vernek és nem ölnek meg. Remélem nem tapasztalod meg azt, amikor nagyobb bukóba kerülsz, amikor beteg vagy hetekig, és nem tudsz játszani, stb.
    Majd a stakerednek elmondod, hogy mi van, biztos fizeti majd a téppénzedet.. Akinél én voltam az volt a megoldás, hogy adott kölcsön 10%-os kamatos kamatra.

    És még egyszer mondom, semmi bajom a pokerrel és a stakinggel, csak azért ne beszéljünk már ennyire a magas lóról, és ha mindenképp szükséges akkor reális "megtörtént" számokat hasonlítsunk már össze lehetőleg ne a minimálbérrel.
    ewoksamurai likes this.

  8. #48
    PA addict Netrol avatara
    Csatlakozott
    2013. 01. 10.
    Hely
    Apraja falva
    Hozzászólások
    2.206

    Alapbeállítás

    Voltam én is backing csoportban nem nevezem meg. A lehető leg korrektebbek voltak már az elején elmondták hogy baromi sok meló lesz és lehet hogy hónapokig egy fillért sem keresek vele. Nem hitegettek azzal hogy náluk mindenki degeszre keresi magát. A backing kemény meló, sok stresszel jár, fárasztó és valóban elvisz napi 12 órát legalább tanulással játékkal videózással és coachinggal együtt.
    "Sokat gyakoroltam a szurkolást és a pozitív hozzáállást, azóta 65%-ban nyerem a flipeket"
    /Aptok/

  9. #49
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2014. 09. 08.
    Hozzászólások
    598

    Alapbeállítás

    Idézet watchtheduck eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Akinél én voltam az volt a megoldás, hogy adott kölcsön 10%-os kamatos kamatra.
    Szerintem jó lenne, ha nevesítenéd az illetőt vagy a csoportot.

  10. #50
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Idézet Netrol eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A backing kemény meló, sok stresszel jár, fárasztó és valóban elvisz napi 12 órát legalább tanulással játékkal videózással és coachinggal együtt.
    Akkor hogy a picsába marad ideje az inasnak innia?

Oldal: 5 / 12 ElsőElső ... 34567 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •