Oldal: 7 / 12 ElsőElső ... 56789 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 61 - 70 (114) összesen
Like Tree165Likes

Téma: Játékosokat keres a ProPokerBacking csapat

  1. #61
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 04. 17.
    Hely
    Svodín
    Hozzászólások
    642

    Alapbeállítás

    Idézet kritttt1888 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Jó de megsértődött valaki....

    A szalag mellől jöttem én is de ez annyira nem sért, mint téged mert semmi rossz vagy szégyelnivaló nincs abban.
    Hogyha még a szövegértelmezést is megtanultad volna azt mondtam "hogy akinek az életében az a csúcs, hogy szalag mellé jusson, az bizony pókerben sem fog nyerővé válni"

    Beletettél annyit az egyetembe, nyelvtanulásba, önképzésbe anno mint a pókerbe?

    Ha igen és mondjuk JAVA programozói tudással csak kulcsoperátornak kellettél elnézést.

    Biztos jobb napi 10 órában tolni a 33 Mtt-t mert ha nem akkor megszegjük közjegyző által hitelesített törvényes szerződésünket a backing csoporttal, akik így a törvény erejével élve érvényesítik felettünk jogaikat, mint mondjuk multi rabszolgaként 9:30-ra bemenni az irodába, pingozni kicsit majd dolgozni egy projekten és ezzel valami újat létrehozni.
    Nem vagyok backelt, nem is őket szerettem volna védeni.
    Azt, hogy nekik megéri-e backingben pókerezni, az az ő dolguk.

    Én csak azt mondom, nem minden "szalagos" melós buta, lehet csak nem igazán van más lehetőségük, de ha te is melóztál ilyen helyen akkor ezt tudod te is.

  2. #62
    Őstag
    Csatlakozott
    2007. 07. 03.
    Hely
    Fótliget
    Hozzászólások
    1.461

    Alapbeállítás

    Idézet Tir-X eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mert akkor nem lehetne lenyomni a jelentkezők torkán az "akár 70%" és "50-70% között" megfogalmazással eladott ferdítéseket (igen, elérhető, csak éppen ufo teljesítménnyel és upswinggel). Nem nagy reklám lerírni a reálisan elérhető osztási százalékokat.

    Tudom, hogy csak költői kérdés volt részedről, mert nyilván sejted.
    De irritált a szokás szerint nevetséges túlzásokkal eladott marketing.
    Ezen alapjában véve egyáltalán nem kell meglepődni. A backing csoportok elérhetővé tették a póker karriert az átlagosnál egy picit értelmesebb (legyen mondjuk IQ110) utasításokat követni képes, csapatban dolgozni tudó szorgalmas munkatársaknak. Ennek a képességnek a piaci ára ma magyarországon 200-350 KHUF per hó. (junior konzulens kb). Ha ennél többet fizetnének, akkor bolodndok volnának. Mi lesz a többi pénzel: megkapják az irányítók. Mert 10 ilyen ember irányításának a piaci ár 500-700K szektortól függőn akár 1M. Meg akik a stratégiát dolgozzák ki ez utóbbi piaci áre 1,2Mtől indul (architect). Meg a tulajdonosok...
    Ha ezeket a jövedelmeket nem tudják kitermelni akkor
    a) bezárnak
    b) kitalálnak egy még jobb rendszert, amiben egy 100-150K értékű ember is tud pénzt termelni.
    Ezt az egész dolgot kapitalizmusnak hívják, szeretni nem kell, de ahányszor megpróbáltunk valami jobbat helyette bajság kerekedett...

  3. #63
    Akadémia bölcse titcar avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 06.
    Hely
    a monitor előtt
    Hozzászólások
    7.774

    Alapbeállítás

    Idézet illese eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ezen alapjában véve egyáltalán nem kell meglepődni. A backing csoportok elérhetővé tették a póker karriert az átlagosnál egy picit értelmesebb (legyen mondjuk IQ110) utasításokat követni képes, csapatban dolgozni tudó szorgalmas munkatársaknak. Ennek a képességnek a piaci ára ma magyarországon 200-350 KHUF per hó. (junior konzulens kb). Ha ennél többet fizetnének, akkor bolodndok volnának. Mi lesz a többi pénzel: megkapják az irányítók. Mert 10 ilyen ember irányításának a piaci ár 500-700K szektortól függőn akár 1M. Meg akik a stratégiát dolgozzák ki ez utóbbi piaci áre 1,2Mtől indul (architect). Meg a tulajdonosok...
    Ha ezeket a jövedelmeket nem tudják kitermelni akkor
    a) bezárnak
    b) kitalálnak egy még jobb rendszert, amiben egy 100-150K értékű ember is tud pénzt termelni.
    Ezt az egész dolgot kapitalizmusnak hívják, szeretni nem kell, de ahányszor megpróbáltunk valami jobbat helyette bajság kerekedett...
    én inkább makró oldalról közelíteném meg, majd ha egyszer lesz kedvem meg feles másfél órám, írok róla
    jó lapokkal emelnék, rosszakat eldobnám

  4. #64
    Őstag sztalin avatara
    Csatlakozott
    2015. 12. 08.
    Hozzászólások
    1.450

    Alapbeállítás

    kíváncsi lennnék milyen egy backing szerződés, mintát tudnátok esetleg mutatni?

  5. #65
    Fáradhatatlan grinder birs320 avatara
    Csatlakozott
    2009. 12. 16.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    715

    Alapbeállítás

    Idézet sztalin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    kíváncsi lennnék milyen egy backing szerződés, mintát tudnátok esetleg mutatni?
    Természetesen, ezen felül milyen egyéb belsős dokumentumokat küldjünk még át neked?
    VTomi24, csiga19794 and ProAdel89 like this.

  6. #66
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2014. 09. 08.
    Hozzászólások
    598

    Alapbeállítás

    Mondjuk ugye mit tartalmaz egy szerződés többnyire:
    1. az egyik szerződő fél mit vállal a másik felé
    2. cserébe a másik szerződő fél mit vállal az egyik felé
    3. ha az egyik fél valamiért nem teljesítené a vállalását, milyen retorzió éri
    4. ha a másik fél valamiért nem teljesíti a vállalását, milyen retorzió éri

    nem mondom, hogy egy nyilvános fórumon tedd közzé a szerződéseteket, de összehasonlítani az egyéb belső dokumentumaitokkal, nos az sem oké.
    Egyébként a pletykák szerint igen hangsúlyosan van ki fejtve nálatok a 3. ugyanakkor egyáltalán nincs 4. . Nem lehet, hogy inkább ezért nem teszitek bárki számára elérhetővé?

  7. #67
    Őstag sztalin avatara
    Csatlakozott
    2015. 12. 08.
    Hozzászólások
    1.450

    Alapbeállítás

    köszi, küldheted magánban

  8. #68
    Fáradhatatlan grinder birs320 avatara
    Csatlakozott
    2009. 12. 16.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    715

    Alapbeállítás

    Idézet ewoksamurai eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mondjuk ugye mit tartalmaz egy szerződés többnyire:
    1. az egyik szerződő fél mit vállal a másik felé
    2. cserébe a másik szerződő fél mit vállal az egyik felé
    3. ha az egyik fél valamiért nem teljesítené a vállalását, milyen retorzió éri
    4. ha a másik fél valamiért nem teljesíti a vállalását, milyen retorzió éri

    nem mondom, hogy egy nyilvános fórumon tedd közzé a szerződéseteket, de összehasonlítani az egyéb belső dokumentumaitokkal, nos az sem oké.
    Egyébként a pletykák szerint igen hangsúlyosan van ki fejtve nálatok a 3. ugyanakkor egyáltalán nincs 4. . Nem lehet, hogy inkább ezért nem teszitek bárki számára elérhetővé?
    Egyáltalán nem ezért. Egy játékos és a csoport között létrejött szerződés nem tartozik 3. félre, de ha érdekel, akkor jelentkezz hozzánk, és ha felvennénk, akkor megkapod a szerződést és pontról pontra átbeszéljük.

  9. #69
    Őstag sztalin avatara
    Csatlakozott
    2015. 12. 08.
    Hozzászólások
    1.450

    Alapbeállítás

    Idézet birs320 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Egyáltalán nem ezért. Egy játékos és a csoport között létrejött szerződés nem tartozik 3. félre, de ha érdekel, akkor jelentkezz hozzánk, és ha felvennénk, akkor megkapod a szerződést és pontról pontra átbeszéljük.
    A konkrét szerződés persze hogy nem, viszont az már érdekelheti a leendő szerződőket, hogy kábé mi lesz a szerződésben. Annyi érdekelne még, hogy a magyar bíróság illetékes lehet adott esetben, már jogvita esetén, vagy ez ilyen gentlemen's agreement szerű?

  10. #70
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2014. 09. 08.
    Hozzászólások
    598

    Alapbeállítás

    Idézet birs320 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Egyáltalán nem ezért. Egy játékos és a csoport között létrejött szerződés nem tartozik 3. félre, de ha érdekel, akkor jelentkezz hozzánk, és ha felvennénk, akkor megkapod a szerződést és pontról pontra átbeszéljük.
    Ha jól értem, szerinted a megfelelő sorrend szerinted a következő lenne:
    1. jelentkezem
    2. alávetem magam egy fajta felvételi eljárásnak
    3. ti eldöntitek felvennétek-e
    4. ekkor megtudhatnám pontosan miért csináltam végig az első 2 pontot?
    Mandras and Fredaster007 like this.

Oldal: 7 / 12 ElsőElső ... 56789 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •