Oldal: 1491 / 1746 ElsőElső ... 49199113911441148114891490149114921493150115411591 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 14.901 - 14.910 (17456) összesen
Like Tree2870Likes

Téma: PokerStars

  1. #14901
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2017. 06. 29.
    Hozzászólások
    442

    Alapbeállítás

    én is hallgatlak

  2. #14902
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 04. 17.
    Hely
    Svodín
    Hozzászólások
    642

    Alapbeállítás

    Üdv!
    Itt szlovákiában is elkezdték blokkolni a szerencsejáték oldalakat.
    Egyelőre még a PS-t nem, de a betstars rajta van a kis listájukon.

    Kérdésem az lenne, hogy ha "Dns" blokkolást csinálnak PSen akkor a kliens fog futni majd?
    Kicsit be vagyok f.sva, mert betfairen a kliens sem megy...

  3. #14903
    Őstag sztalin avatara
    Csatlakozott
    2015. 12. 08.
    Hozzászólások
    1.450

    Alapbeállítás

    a klienst nem tudják blokkolni, a magyarok legalábbis nem tudták
    torzon likes this.

  4. #14904
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2016. 10. 08.
    Hozzászólások
    341

    Alapbeállítás

    Tegnaptól:
    Mivel látjuk, hogy korábban hitelkártya útján befizetést teljesített a Pokerstars, számlájára, szeretnénk tájékoztatni Önt egy fontos változásról. Sajnálatos módon és az ellenőrzési körünkön kívül álló okok miatt nem tudunk többé hitelkártyás befizetéseket vagy pénzfelvételeket ajánlani a magyarországi illetőségű ügyfeleink számára. Őszintén sajnáljuk, ha ezzel bármilyen kényelmetlenséget okozunk Önnek.

    Továbbra is igénybe veheti a Skrillt és a Netellert befizetésekre és pénzfelvételekre, és természetesen a Pokerstars, számlája is működik a szokásos módon. Azonban kártyáját továbbra is használhatja HiPay-jel történő befizetés esetén.
    köcsögpokerstars likes this.

  5. #14905
    Tag ronInter avatara
    Csatlakozott
    2007. 12. 19.
    Hely
    Nagybánhegyes
    Hozzászólások
    134

    Alapbeállítás

    Sziasztok!
    Pokerstarson kérnek papírokat, hogy igazoljam magam/lakcímem. A személyit már el is fogadták, de a lakcím azonosítással már csak a g3c1zés megy...vagy négy dokumentumot küldtem már nekik, de nem volt jó egyik sem/sehogy sem...például nem jó nekik az, ha ebankból letöltöm pdf-ben a bankszámlakivonatom...kb. mindenhol máshol elfogadták eddig (konkrétan nem emlékszem rá, hogy nem fogadták volna el), de g3c1 stars szemétkedik, me' hogy nem, 'oszt b@sszäm meg...azt mondták lépjek be ebankba és ott készítsek egy print screent amin a lakcímem, nevem, mai dátum és az url cím látszódik, elküldtem, és semmi...nem jó, hogy miért nem, az ki nem derül az e-mailből, annyit írnak, hogy kivágtam és/vagy szerkesztettem vmit a képen, de ez nem igaz...hozzá se nyúltam...meg még egyszer leírják ,hogy mi kellene nekik...f@szä
    Mondjuk, amit még nem értek, hogy mitől jobb nekik egy postai levélként érkezett bankszámla kivonatról egy fénymásolat, mint egy ebankból eltöltött pdf...nevetséges már, amit művelnek. Amúgy minden számlám (bank, telefon...) csak neten van meg/ott fizetem...szóval, aki hasonló cipőben járt az segíthetne...ha tud
    Köszi!
    köcsögpokerstars likes this.
    El Fenómeno - Da Phenomenon - Da Best Player Eva

  6. #14906
    Őstag sztalin avatara
    Csatlakozott
    2015. 12. 08.
    Hozzászólások
    1.450

    Alapbeállítás

    Lehet hogy multiacc, esetleg sokat nyertél? De meg ez ****ság, én se kapok bankkivonatot évek óta, a közüzemi számlák is kezdenek elektronikussá válni. Ráadásul ha valaki albérletben lakik simán előfordulhat hogy az égegyadta világon semmit se tud nekik küldeni, a lakcímkártyát sem eszik meg
    köcsögpokerstars likes this.

  7. #14907
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2017. 06. 29.
    Hozzászólások
    442

    Alapbeállítás

    játszál más oldalon! egyszerű

  8. #14908
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Bemész a bankba és kérsz egy nyomtatott számlakivonatot az előző hónapról. Lefotózod és elküldöd, azt el fogják fogadni.

  9. #14909
    Fáradhatatlan grinder Csoszogi33 avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 03.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    849

    Alapbeállítás

    Be kell sétálni a bankfiókodba, és kérni egy nyomtatott kivonatot. Azt el szoktak fogadni. Fontos, hogy úgy csinálj képet, hogy a papír sarkai látszódjanak.
    köcsögpokerstars likes this.

  10. #14910
    Őstag sztalin avatara
    Csatlakozott
    2015. 12. 08.
    Hozzászólások
    1.450

    Alapbeállítás

    Idézet Tir-X eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Bemész a bankba és kérsz egy nyomtatott számlakivonatot az előző hónapról. Lefotózod és elküldöd, azt el fogják fogadni.
    Ennyi erővel kinyomtathatom a pdf-et
    esetleg photoshop

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •