Oldal: 2 / 4 ElsőElső 1234 UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (36) összesen
Like Tree68Likes

Téma: WSOPE 2017 - magyar pókerhaddal az overlay ellen!

  1. #11
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2014. 09. 08.
    Hozzászólások
    598

    Alapbeállítás

    Te itt most úgy teszel, mintha bárkit is lepatkányoztam volna. Nem csináltam ilyet. Arról, hogy nem érzed aközött a különbséget, hogy egy versenyszervező fedezi x db "híresség" és freerollról kijutó amatőr versenyzésének a költségeit, és aközött, hogy egy nagyon overlayes versenyre beültet a szervező nagy mennyiségű ismerős játékost, akiből részesedése van, az konkrétan a te problémád. Hogy azt sem fogod fel, hogy, aki sateliten jut ki egy versenyre, az gyakorlatilag kifizeti a beülőt egy kisebb beülőjű másik versenyen elért nyereményéből, azt végképp furcsállom, de szintén a te dolgod. Hogy nem érted, hogy én egy tettet jellemeztem, nem embereket, és nem feltételezed rólam, hogy gondolhatom úgy, hogy akár jó emberek is csinálhatnak rossz dolgokat, az szintén a te gondod.
    Mellékesen teszem hozzá, még csak meg sem említettem azokat, akik éltek ezzel a lehetőséggel.

  2. #12
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2017. 06. 20.
    Hozzászólások
    60

    Alapbeállítás

    "És lehet hejehujázni, meg dejó lehetőségezni, de ez egy retkes patkányság volt"

  3. #13
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2014. 09. 08.
    Hozzászólások
    598

    Alapbeállítás

    Oké. Ha bárki, aki élt ezzel a lehetőséggel, és úgy érzi, lepatkányoztam, elnézést kérek tőle. Kijelentem: nem volt szándékomban ilyesmi. Sőt, azt gondolom az általam eddig leírtakat így értelmezni ostobaság.

  4. #14
    Team Hero
    Csatlakozott
    2009. 03. 21.
    Hely
    Tolna/Szeged
    Hozzászólások
    340

    Alapbeállítás

    Nem az a patkány, aki élt a lehetőséggel, hanem aki felkínálta, jelen esetben a Partypoker, fű alatt...játékosokat utaztatott egy eventre, hogy ne legyen overlay. Mocsok patkányok, jól mondja Ewok.. és ez totál unfair és pofátlan azokkal szemben, akik pénzt tettek a versenybe, szállásba, legyen az rekreációs, vagy pro. Az meg külön vicc , hogy 4x nyomhatta be a versenyt, aki rajta volt a listán, meg "alles gut"-t mondtak nekik a szállásra, úgy, hogy a hotel partnerszállodája volt... elment ezeknek az eszük...

    Kicsit sajnálom, hogy ebben partnerek voltunk, mert ezt bármikor megcsinálhatják, bárki kárára.(csak gondolj bele, kimész bécsbe egy 2 milla gtd versenyre, overlayre számítasz, és ráderesztenek 4-500 fizetett pro-t, csak hogy ne legyen overlay)
    Utoljára módosítva: Skaidy által: 2017. 11. 03. 04:22

  5. #15
    Tag
    Csatlakozott
    2014. 10. 01.
    Hozzászólások
    139

    Alapbeállítás

    Skaidy, érdekes kérdés hogy ez kinek éri meg vagy nem éri meg, viszont kíváncsivá tettél. Mennyibe fájt a szállás ugyan ?

  6. #16
    PA addict SajtiEgon avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 06.
    Hely
    Cheesewick
    Hozzászólások
    2.070

    Alapbeállítás

    Kicsit számoltam: 1853 nevezésnél tartottak (a 4000-hez képest), az utolsó két futam előtt, így hasraütéses megközelítéssel olyan 3000 körül lehetett volna a végső nevezés rásegítés nélkül.
    Számomra a nagy kérdés a történetben most az, hogy ugyanez a Party bejelentette, hogy a Millions sorozatán összesen 100 millát garantál s vajon ott is alkalmazni fogja-e ezt a hozzáállást (?).
    VTomi24 likes this.
    "Egon, ez piszok jó!"

  7. #17
    PA addict SajtiEgon avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 06.
    Hely
    Cheesewick
    Hozzászólások
    2.070

    Alapbeállítás

    Idézet ewoksamurai eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Arról, hogy nem érzed aközött a különbséget, hogy egy versenyszervező fedezi x db "híresség" és freerollról kijutó amatőr versenyzésének a költségeit, és aközött, hogy egy nagyon overlayes versenyre beültet a szervező nagy mennyiségű ismerős játékost, akiből részesedése van, az konkrétan a te problémád.
    Azért azt, hogy ismerős, meredeknek érzem. Arra, hogy miért az FB csoportban lett közzétéve a felhívás, gondolom Birs320 választ tudna adni. Nem tudom, hogy végül kik mentek ki, maga a csoport elég vegyes a hozzászólások alapján, így nehéz megítélni, hogy vajon érdemben erősödött-e a mezőny az utolsó napon.
    Amúgy nekem úgy rémlik, hogy pl. Totya, aki jó sztekkel továbbment egy korábbi első napon, csak annyit jegyzett meg, hogy ő már a biztonság kedvéért saját erőből továbbjutott.
    Egyébként meg a franc tudja, nekem pont a részesedés miatt nem gáz a sztori. Mondjuk ha már így alakult, talán arra illene fordítani a nyereményekből visszajött összeget, hogy valamilyen szisztéma alapján jövőbeli versenyeken szponzorálni játékosokat.
    "Egon, ez piszok jó!"

  8. #18
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2014. 09. 08.
    Hozzászólások
    598

    Alapbeállítás

    Figy, mind tudjuk, ha az FB csoportpan megkapták ezt az ajánlatot a népek, akkor előtte megkapta a teljes bitB-staking csoport meg a teljes ppb is (de az mtt részleg minimum) és pats és birs320 minden egyéb pokeres barátja és azok pokeres barátai (esetleg a pokeres barátok backeltjei). Ha az indulók 25%-a a mezőny átlagát hozó "vendég" lenne, akkor csökkenne egy sima nevezés pénzbeli értéke valamivel többel mint 25%-al (most ki nem számolom), de így, bele sem gondolok.
    torzon likes this.

  9. #19
    Team Hero
    Csatlakozott
    2009. 03. 21.
    Hely
    Tolna/Szeged
    Hozzászólások
    340

    Alapbeállítás

    Hmm szállás. változó. Kings hotel honlapjára ha felmész, akkor tudsz direktbe foglalni, meg különböző packageket lehetett foglalni, ha bizonyos versenyre mennél. Egyébként 100-150 EUR/2fő/éj, ha ott akartál megszállni, attól függően h hétköznak/hetvege. Vannak partnerhoteleik, 40-60 Eur árral/2fő/éj. Viszont, ha többen mentek egy brigádból célszerűbb oda (Kings( foglalni, főleg ha esetleg Cg-zni is akarsz. Nem olyan egyszerű egy 2000 fős faluval a német határon, meg a 700 fős rozvadovban szállást találni, vagyis van aki pár hónapja foglalt, stb(nem én.)

    Az, hogy erősödött a mezőny vagy sem, egyebként teljesen mindegy a történetben, engem nem is érdekel, viszont maga az elv igen. Mégis mit képzelnek.. most nemis az hogy kiderül, de tegyük fel, hogy nem derül ki. Szerintetek normális, hogy pókeresek egy csoportja "bevetésre" indul, ha épp overlay lenne? Milyen hozzáállás ez azokhoz, akik saját pénzből neveznek egy tourra?

    Egyébként gyanítom, hogy csak azért derült ki, mert nem volt elég a mondjuk 50 ember, nagyobb mennyiségű "kellett", hirtelen, akkora overlay lett volna.(ahogy Sajti írja) Ez azért felvet pár kérdést. Mindenesetre már előre várom a jövő évi Partys versenyeket, mind élőben, mind online..

  10. #20
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 04. 17.
    Hely
    Svodín
    Hozzászólások
    642

    Alapbeállítás

    PS csinálna egyszer ilyet! Arra az akadémia cikkre azért kiváncsi lennék
    Főleg ezután a cikk után: Nagy bukást hozott a PokerStarsnak a vasárnap megrendezett PCA Ultra szatellit.

    Szerintem is gáz, de csak a party részéről, az emberek csak kihasználtak egy jó lehetőséget.
    Party dobhatott volna egy körmailt a hűséges játékosoknak a régióból, esetleg a terembe kirak egy promót pl. befizetsz 300$-t ingyen indulhatsz.Ők inkább olcsójánoskodnak itt a 20%ukkal, szánalmas.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •