Oldal: 3 / 4 ElsőElső 1234 UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (36) összesen
Like Tree68Likes

Téma: WSOPE 2017 - magyar pókerhaddal az overlay ellen!

  1. #21
    kry
    kry nem elérhető
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 04. 16.
    Hozzászólások
    1.163

    Alapbeállítás

    szerintem nem gondoltak bele, hogy ez mekkora kibaszás azokkal szemben, akik rendesen neveztek/szatelliteztek.
    sőt, még jó fejnek is gondolhatták magukat...

  2. #22
    Team Hero
    Csatlakozott
    2009. 03. 21.
    Hely
    Tolna/Szeged
    Hozzászólások
    340

    Alapbeállítás

    Igen, a játékos tényleg csak kihasznált egy jó lehetőséget. Kinek nagyobb, kinek kisebb, de freeroll, és ha azt mondanák nekem, hogy holnap nyomhatok egy 600 millás freerollt (kicsit közelebb) 4k fielddel, nyilván mennék.

    Viszonr itt ajnározzák a partyt, "magyar pókerhad" meg mittudomén, holott egy patkány dolog volt amit csináltak. Nehogy azt higyje bárki is, hogy a 10 milliós országunknak akartak adni egy kis extra tőketranszfert, vagy analitikusan kiszánolták, hogy a magyar a legjobb pókernemzet a világon(amugy lehet ) , és ezért minket választottak. Kellett az ember, nagy mennyiségben, mi voltunk közel... (meg a szlovákok, cseh egyéb regek) Majd Dominikán a helyi kartellből toboroznak, ha nem lenne elég ember?

    Ez meg pont kiderült.. akkor mi lehet még?
    kacsa1st and ewoksamurai like this.

  3. #23
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 10. 13.
    Hozzászólások
    1.410

    Alapbeállítás

    Nem értem a partyt. Ha most kiderült volna, hogy giga overlay lett, jövőre boldog-boldogtalan nekimegy a versenynek. Így, hogy kiderült, hogy overlay lehetett volna, de inkább ingyen regeltettek százakat, jövőre inkább senki nem fog elindulni az első napokon pénzért, hátha megint lesz az utolsón freeroll lehetőség.
    Flush67, SajtiEgon, Skaidy and 4 others like this.

  4. #24
    Őstag sztalin avatara
    Csatlakozott
    2015. 12. 08.
    Hozzászólások
    1.450

    Alapbeállítás

    fene,hogy csak most olvasom

  5. #25
    DCS
    DCS nem elérhető
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2009. 05. 05.
    Hozzászólások
    78

    Alapbeállítás

    Ott a pont!

  6. #26
    PA addict rockett avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 02.
    Hely
    Somewhere over the EV
    Hozzászólások
    4.284

    Alapbeállítás

    Idézet ewoksamurai eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Lehet ám nyalogatni birs320, pads meg a partypoker fenekét nyugodtan, de ez egy rohadt erkölcstelen lépés azokkal szemben, akik saját zsebből befizettek, besatoztak stb. És lehet hejehujázni, meg dejó lehetőségezni, de ez egy retkes patkányság volt, és ennyit a tiszta erkölcsű partypokerről, ami majd megment minket a csúnya gonosz pokerstarstól. Csak azért megtesznek ezek is a saját anyukájukkal bármit, hogy elkerüljenek némi overlayt, röhejes.
    Ja és ez a pads gyerek is kezd negreanu szintre süllyedni, bármit bevállal egy adott terem 30$-jáért, bármekkora ostobaság és/vagy patkányság, amit meg is értenék mindkét elvtelen úriember részéről, ha kenyérre kéne nekik a lóvé, dehát elméletben pont nyertek már annyit, hogy megengedhessék maguknak, hogy elveik legyenek.
    Régóta azt pofázom, hogy a party meg a PS sajnos hulladék szolgáltatók, ami komoly baj piaci pozíciójukat tekintve. Amúgy komolyan a partyt bármiféle erkölccsel még bárki összekapcsolná a szegregációs húzásuk után? Vagy a PS-t amikor utólag vágja meg kőkeményen az rb-t? Hagyjuk már.
    Lehet amúgy erkölcsről pofázni, de ebben a játékban nem érdemes. Minden, de minden a profit. Itt nem fogsz kb. soha nemes sportszerűségről olvasni. Ha az ellenfél nete elmegy te rabolod a zsetonokat. Bevetsz bármit, hogy bosszantsd, mert +EV. Akinek kellemes szórakozás lehetne, nem az, mert egy rossz lépés után ketten fishezik le vagy küldik el a ****ba.
    Persze sok emberrel kitolás, sok embernek viszont egy jól jött random ajánlat life changing money nyerésére. Én örülök neki, hogy sokan kaptak egy lehetőséget, hogy nyerjenek valamit, akik ezt soha nem tennék/tehetnék meg ezt saját zsebből. Én is éltem volna vele szívesen, de nem állt módomban. Lehet amúgy ezt ekézni, de azt is lehetne, hogy a PS 2 héttel eltolta a 2. giga Bahamák satot (sőt először törölte az első bukta után). Ahogy rendszeresen előfordul, a nevezési idő megváltozása, a late reg meghosszabbítása, vagy a hasonló promók... Emiatt kár egyetlen ilyen döntésre rászállni, nem ez volt az első ilyen eset, ugye?
    Pads nekem soha nem volt szimpatikus, Negreanut nagyon szerettem és megtisztelő volt vele találkozni is és játszani is vele. Sajnos azóta eléggé, elkurvult a lelkét teljesen eladta a PS-nek, nincs olyan gusztustalan céges döntés ami mellé ne állna oda teljes mellszélességgel támogatónak. Nem mintha nagy szüksége lenne rá. Nyilván a cégre amivel szerződtél sárt dobálni sem szép dolog, de szerintem teljes seggnyalást egyik contract sem tartalmaz...
    "Egy jó játékos nem tol all int ász hármassal!"(random fish, Sopron)
    https://gamblerlife.blog.hu/

  7. #27
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 01. 23.
    Hely
    Kaposvár
    Hozzászólások
    93

    Alapbeállítás

    Az így freerollként benevezett játékosok arcát megnézném azért, amikor saját tőkéből nekifutva az utolsó nap megtudnák hogy a mezőny nyolcada a rendező lova, akár négyszeri beüléssel. Biztos azt mondanák de jó lehetőség ez a verseny, de csuda jó hogy beneveztem egyenlő feltételek mellett. Az hogy éltek egy lehetőséggel ami az ölükbe hullott az egy dolog, de hogy ezentúl bármiféle visszaélés/fura döntés/vitás esetnél nem sok okuk lesz felháborodni a versenyeken az biztos. Szépen méltósággal kell elviselni az ilyen szitukat, mert akkor épp nem kedvez majd a szervező döntése.

    Azt sem értem, hogy lehet ennek lelkendezni és nem lehúzni az egészet hogy mekkora pofátlan és pitiáner lépés a rendezőtől? Ja, de értem..Az Akadémia érdeke, hogy a Party pozítiv megítélésű legyen, bármit is tesz.

    Garantálni valamit partyéknál nem sokat jelent ez kiderült. Meg az is, hogy bármit csinálnak itt istenkirály egy terem lesznek, amíg az érdek úgy kívánja.
    köcsögpokerstars likes this.

  8. #28
    PA addict rockett avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 02.
    Hely
    Somewhere over the EV
    Hozzászólások
    4.284

    Alapbeállítás

    Idézet topin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az így freerollként benevezett játékosok arcát megnézném azért, amikor saját tőkéből nekifutva az utolsó nap megtudnák hogy a mezőny nyolcada a rendező lova, akár négyszeri beüléssel. Biztos azt mondanák de jó lehetőség ez a verseny, de csuda jó hogy beneveztem egyenlő feltételek mellett. Az hogy éltek egy lehetőséggel ami az ölükbe hullott az egy dolog, de hogy ezentúl bármiféle visszaélés/fura döntés/vitás esetnél nem sok okuk lesz felháborodni a versenyeken az biztos. Szépen méltósággal kell elviselni az ilyen szitukat, mert akkor épp nem kedvez majd a szervező döntése.

    Azt sem értem, hogy lehet ennek lelkendezni és nem lehúzni az egészet hogy mekkora pofátlan és pitiáner lépés a rendezőtől? Ja, de értem..Az Akadémia érdeke, hogy a Party pozítiv megítélésű legyen, bármit is tesz.

    Garantálni valamit partyéknál nem sokat jelent ez kiderült. Meg az is, hogy bármit csinálnak itt istenkirály egy terem lesznek, amíg az érdek úgy kívánja.
    A játékosok hány százaléka mondaná, hogy inkább benevez saját tőkéből, semmint freerollozik 3 rebuyal? Nehogy már a játékos legyen a ******, amiért kihasznál egy alkalmat. Az meg, hogy a party mekkora ganaj szolgáltató, az miért újdonság? De hát a játékosforgalom korábbi pofátlanságoknál sem szűnt meg.
    "Egy jó játékos nem tol all int ász hármassal!"(random fish, Sopron)
    https://gamblerlife.blog.hu/

  9. #29
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 01. 23.
    Hely
    Kaposvár
    Hozzászólások
    93

    Alapbeállítás

    Idézet rockett eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A játékosok hány százaléka mondaná, hogy inkább benevez saját tőkéből, semmint freerollozik 3 rebuyal? Nehogy már a játékos legyen a ******, amiért kihasznál egy alkalmat. Az meg, hogy a party mekkora ganaj szolgáltató, az miért újdonság? De hát a játékosforgalom korábbi pofátlanságoknál sem szűnt meg.
    Én nem mondtam azt hogy a játékos a *****, azt mondtam hogy ne saját nézőpontból nézzük az esetet, hanem mint jelenség alkossunk véleményt. Ha ugyanezen a versenyen más a szponzor és nem magyarokkal töltik fel a mezőnyt, akkor biztosan az akadémián is elmarasztaló cikk jelenik meg és a magyar játékosok is telesírják a facebookot a sérelmeikkel. Jogosan! De így hogy a party az érintett és magyarokkal (is) töltötték fel a mezőnyt így ez a jelenség rendben van, sőt asszisztálunk hozzá. Szerintem ez nincs rendben, mert a jelenség független attól hogy milyen terem, milyen nemzetiség, ismeretlen vagy ismerős érintett. A játékosokról pedig csak annyit írtam, hogy ezentúl bármilyen versenyen igazságtalan ítélet születik ellene, vagy csak véleményes, akkor nem nagyon lesz alapja telesírni a facebookot vagy pókeres oldalt, miután ha a javára történik akkor örömmel él a lehetőséggel és nem emeli fel a szavát a példátlan eset kapcsán. tehát ha nekünk kedvez akkor szabad, ha nem kedvez akkor fúúúj gusztustalan. Csak erről írtam.

    Miután láttam a csoportban hogy bőven van ismerősöm a "lovak" között, így pontosan tudom, hogy csupán éltek a lehetőséggel ami az ölükbe hulott és nem akartak etikátlanok lenni, mert távol áll ez tőlük. Ellenben ha legközelebb bármelyikük olyan dolgot hoz fel, hogy bárhol milyen döntésen borult ki, vagy mit meg nem engedtek maguknak a szervezők, akkor baráti viszony ide vagy oda, egyáltalán nem tudom sajnálni vagy jogosnak tartani ha ennek hangot ad.

  10. #30
    Hírszerkesztő banoster avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 07.
    Hozzászólások
    1.643

    Alapbeállítás

    Idézet topin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az így freerollként benevezett játékosok arcát megnézném azért, amikor saját tőkéből nekifutva az utolsó nap megtudnák hogy a mezőny nyolcada a rendező lova, akár négyszeri beüléssel. Biztos azt mondanák de jó lehetőség ez a verseny, de csuda jó hogy beneveztem egyenlő feltételek mellett. Az hogy éltek egy lehetőséggel ami az ölükbe hullott az egy dolog, de hogy ezentúl bármiféle visszaélés/fura döntés/vitás esetnél nem sok okuk lesz felháborodni a versenyeken az biztos. Szépen méltósággal kell elviselni az ilyen szitukat, mert akkor épp nem kedvez majd a szervező döntése.

    Azt sem értem, hogy lehet ennek lelkendezni és nem lehúzni az egészet hogy mekkora pofátlan és pitiáner lépés a rendezőtől? Ja, de értem..Az Akadémia érdeke, hogy a Party pozítiv megítélésű legyen, bármit is tesz.

    Garantálni valamit partyéknál nem sokat jelent ez kiderült. Meg az is, hogy bármit csinálnak itt istenkirály egy terem lesznek, amíg az érdek úgy kívánja.
    Topin, hol érzed a cikkben a lelkendezést? Én is úgy gondolom, hogy ez etikátlan lépés volt, elsősorban ezért született a cikk. Nem titok, hogy a Party a legnagyobb partnerünk, mi pedig egy affiliate oldal vagyunk - és nem független híroldal! -, ezért óvatosabban kell fogalmazni, ez tény. Ezért csak feldobtuk a labdát, hogy ti lecsaphassátok. Ugyanakkor úgy gondolom, tényszerűen le lett írva, mi történt, ami tökéletesen elég a megfelelő következtetések levonásához. Te viszont, ne haragudj, de ferdítesz, azt írod, lelkendezünk, pedig semmi ilyen nem történt, csak leírtuk a tényeket, vállalva, hogy ebből akár bajunk is lehet egy nagyon fontos partnernél.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •