Oldal: 9 / 12 ElsőElső ... 7891011 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 81 - 90 (114) összesen
Like Tree165Likes

Téma: Játékosokat keres a ProPokerBacking csapat

  1. #81
    kry
    kry nem elérhető
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 04. 16.
    Hozzászólások
    1.163

    Alapbeállítás

    én szívesen lennék PPB játékos, de anyukám nem engedi!
    a csapatépítő találkozókra elenged, remélem megengeditek, hogy részt vegyek rajta.

  2. #82
    Tag Endre1988 avatara
    Csatlakozott
    2013. 10. 05.
    Hozzászólások
    197

    Alapbeállítás

    Idézet csiga19794 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Írhatna egyszer olyan is véleményt,aki sikeres játékosa egy backingnek és rabszolgának érzi magát
    Vajon miért nincs ilyen?
    Én 9 éve pókerezem megélhetés szerűen,1.5 évet voltam kis backing csoportban,1 éve vagyok a PPBnél. Az előző csoportomból azért jöttem el,mert éreztem, hogy megakadt a fejlődés és egyre lejjebb csúszunk limiteken. Szívesen megosztom őszintén a tapasztalataimat és hogy mit értem el azóta,ami nem ködösítés,aki akar rám keres,és aki kompetens az ismer is. PSen megvertem a 60as klánt 2.5% evroival, 100-200-300on hoztam a ps klán ellen 1%EVroit,Mellette megtisztítottunk egyéb termeket kelet-európaiaktól több hálózatban.Elértem azt, hogy 60on senkivel nem osztok lobbyt az én idő sávomban,és 100-200-on sitelek PS-en. Nem szednek ki,írnak skypeon ha akarnak valamit.
    Buzcaky 500$ig sitelt még PSen 1 hónapja,azóta csak fishezik 60-100on,miután letoltam vele 1100 db-ot 190avg-n és 2% EVroit bukott ellenem.
    Rengeteg motiváló ember van itt,akivel öröm együtt grindelni és bárki készséges ha elemzésről vagy bármilyen segítségről van szó. A legtöbb műfaj már csak csapatban a legjobb döntés,ha nem hónapról-hónapra akar élni az ember,akkor ez a legjobb döntés.
    Nem azon kell kattogni, hogy x%-ot le kell adni,hanem hogy még úgyis sokkal többet keresel,és hogy team nélkül eleve esélytelen vagy bizonyos műfajokban.Nagyon szívesen segítek bárkinek hasonló célok elérésében,itt minden adott ehhez!
    GoodStoryBro voltam

  3. #83
    PA addict
    Csatlakozott
    2013. 12. 14.
    Hozzászólások
    4.850

    Alapbeállítás

    Lehet félreérthető voltam?
    Pont erről beszélek! Akik sikeres játékosokká tudnak válni backing keretein belül,azok egyáltalán nem érzik rabszolgának magukat.
    Macilacika likes this.

  4. #84
    Idegen requiem1989 avatara
    Csatlakozott
    2009. 05. 17.
    Hozzászólások
    15

    Alapbeállítás

    Idézet csiga19794 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Lehet félreérthető voltam?
    Pont erről beszélek! Akik sikeres játékosokká tudnak válni backing keretein belül,azok egyáltalán nem érzik rabszolgának magukat.
    Jaa, igen tenyleg

    Ez szerintem fuggetlen attol, hogy valaki backingben van-e, vagy barhol mashol dolgozik. Ha szereti azt amit csinal, es sikeres is benne, akkor van eselye boldog eletet elni, ha pedig nem jo benne, es/vagy nem is szereti, akkor erezheti magat rabszolganak.
    Nalunk mar jopar eve van mental coaching, ami segit megtalalni a jatekosoknak az optimalis munka/elet egyensulyt.
    Macilacika likes this.

  5. #85
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 10. 21.
    Hozzászólások
    118

    Alapbeállítás

    Idézet Endre1988 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én 9 éve pókerezem megélhetés szerűen,1.5 évet voltam kis backing csoportban,1 éve vagyok a PPBnél. Az előző csoportomból azért jöttem el,mert éreztem, hogy megakadt a fejlődés és egyre lejjebb csúszunk limiteken. Szívesen megosztom őszintén a tapasztalataimat és hogy mit értem el azóta,ami nem ködösítés,aki akar rám keres,és aki kompetens az ismer is. PSen megvertem a 60as klánt 2.5% evroival, 100-200-300on hoztam a ps klán ellen 1%EVroit,Mellette megtisztítottunk egyéb termeket kelet-európaiaktól több hálózatban.Elértem azt, hogy 60on senkivel nem osztok lobbyt az én idő sávomban,és 100-200-on sitelek PS-en. Nem szednek ki,írnak skypeon ha akarnak valamit.
    Buzcaky 500$ig sitelt még PSen 1 hónapja,azóta csak fishezik 60-100on,miután letoltam vele 1100 db-ot 190avg-n és 2% EVroit bukott ellenem.
    Rengeteg motiváló ember van itt,akivel öröm együtt grindelni és bárki készséges ha elemzésről vagy bármilyen segítségről van szó. A legtöbb műfaj már csak csapatban a legjobb döntés,ha nem hónapról-hónapra akar élni az ember,akkor ez a legjobb döntés.
    Nem azon kell kattogni, hogy x%-ot le kell adni,hanem hogy még úgyis sokkal többet keresel,és hogy team nélkül eleve esélytelen vagy bizonyos műfajokban.Nagyon szívesen segítek bárkinek hasonló célok elérésében,itt minden adott ehhez!
    GoodStoryBro voltam
    Szia.

    Impozáns gondolatok , de van 1-2 része a dolognak ami nem egészen világos. PS-en ennyire gyengék a turbo HU divíziók? Vagy nincs úgy megszervezve mint a hyper divíziók husángra? Eddig úgy tudtam 60as turbo divízióban vagy PS-en de ha nem osztol senkivel 60on akkor ennyire gyenge a kartell ott, vagy szervezetlen? Ez hogy 100-200on nem szendeki ki hanem írnak skypon ez mit jelent? HyperHU divíziókban ha valaki nincs az adott limiten kartellben és mégis besitel, a limit divíziótagjai meg nem ülik akkor ezek idővel kikerülnek a limitről. A Te meglátásaid alapján viszont úgy érzem hogy turbo-n vadnyugati szabályok vannak , baráti szövetségek, nem pedig szervezett divíziók? Eu termekre ez gondolom hatványozottan igaz ?

    Hány teremben játszol egyszerre, és a PS-ről jövő akció hány %át adja az egész akciódnak?
    Remélem nem túl sok kérdés egyszerre, csak meglepő volt olvasni amiket írtál.

    Sok sikert,
    HUNchampion

  6. #86
    Fáradhatatlan grinder Slynzor avatara
    Csatlakozott
    2009. 12. 07.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    923

    Alapbeállítás

    Én csak azt nem értem, hogy miért nincs egy db játékod sem 2016 március óta PS-en sharkscope szerint.

  7. #87
    Tag Endre1988 avatara
    Csatlakozott
    2013. 10. 05.
    Hozzászólások
    197

    Alapbeállítás

    Idézet Slynzor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én csak azt nem értem, hogy miért nincs egy db játékod sem 2016 március óta PS-en sharkscope szerint.
    PA-s nickemmel tolom ott,akire te kerestél egy izraeli MTT reg
    Session után válaszolok HUNchampion!

  8. #88
    PA addict rockett avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 02.
    Hely
    Somewhere over the EV
    Hozzászólások
    4.284

    Alapbeállítás

    Idézet Endre1988 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én 9 éve pókerezem megélhetés szerűen,1.5 évet voltam kis backing csoportban,1 éve vagyok a PPBnél. Az előző csoportomból azért jöttem el,mert éreztem, hogy megakadt a fejlődés és egyre lejjebb csúszunk limiteken. Szívesen megosztom őszintén a tapasztalataimat és hogy mit értem el azóta,ami nem ködösítés,aki akar rám keres,és aki kompetens az ismer is. PSen megvertem a 60as klánt 2.5% evroival, 100-200-300on hoztam a ps klán ellen 1%EVroit,Mellette megtisztítottunk egyéb termeket kelet-európaiaktól több hálózatban.Elértem azt, hogy 60on senkivel nem osztok lobbyt az én idő sávomban,és 100-200-on sitelek PS-en. Nem szednek ki,írnak skypeon ha akarnak valamit.
    Buzcaky 500$ig sitelt még PSen 1 hónapja,azóta csak fishezik 60-100on,miután letoltam vele 1100 db-ot 190avg-n és 2% EVroit bukott ellenem.
    Rengeteg motiváló ember van itt,akivel öröm együtt grindelni és bárki készséges ha elemzésről vagy bármilyen segítségről van szó. A legtöbb műfaj már csak csapatban a legjobb döntés,ha nem hónapról-hónapra akar élni az ember,akkor ez a legjobb döntés.
    Nem azon kell kattogni, hogy x%-ot le kell adni,hanem hogy még úgyis sokkal többet keresel,és hogy team nélkül eleve esélytelen vagy bizonyos műfajokban.Nagyon szívesen segítek bárkinek hasonló célok elérésében,itt minden adott ehhez!
    GoodStoryBro voltam
    Én csak gratulálni jöttem, nagy utat jártál be.
    "Egy jó játékos nem tol all int ász hármassal!"(random fish, Sopron)
    https://gamblerlife.blog.hu/

  9. #89
    Tag Endre1988 avatara
    Csatlakozott
    2013. 10. 05.
    Hozzászólások
    197

    Alapbeállítás

    Köszi szépen Rockett!

  10. #90
    Tag Endre1988 avatara
    Csatlakozott
    2013. 10. 05.
    Hozzászólások
    197

    Alapbeállítás

    Üdv Hunchampion!
    Akik csak 60-100on regek,azokkal nagyon szívesen tolom infinity ha nincs épp jobb akció máshol magasabb limiten,ők nem véletlenül rekedtek meg ott,akik 200+ is regek azok nyilván pár meccs után is levágták, hogy nem jó biznisz ez egyikünknek sem,természetesen én is úgy alakítom, hogy ne olyannal toljam ész nélkül akin legjobb esetben is csak a raket bukom. Vannak még az ego harcosok(ők adnak legtovább akciót),akik dühösek,tiltesek,nem vallják be maguknak sem, hogy gyengébbek,inkább az rngre fogják, mert nincsenek hozzászokva,ahhoz hogy nem tudnak zavartalanul boom huntolni. Beton biztosnak gondolták a helyüket,belekényelmesedtek,nem fejlődtek. Ők ha 2-3-an vannak is feladják,a több órás war insta bukóval nem annyira vonzó már nekik. PL "Fish3at3r" 315 meccsen bukott EVben 14%ot,de váltig állítja, hogy jól futok
    HSen ez a skypeolás úgy alakult ki, hogy előtte masszív 4 hónapon át toltam 6-8 asztalon azzal aki bekóstolt. Itt is nyilván azok a szabályok, hogy nem oszthatnak külsősökkel,de teljesen felesleges bukni a raket,ha ilyen egyszerű megoldás is van rá, win-win szitu,ez minden értelmes playernek evidens.Nem bukjuk az időt-eregiát-raket. Nem azért alakult ez ki mert olyan nagy spanok lennénk,harcolni kellett a respectért,de viszont jó pár olyan arc van bent aki jókor volt jó helyen amikor megalakult a cartell ahogy én látom.
    EU-s termek is jól vannak ám védve,ahol van akció.
    Kb minden nagyobb hálózatban tolom,nem egyszerre,de felbukkanok
    PS kb a 40%át adja
    Sok sikert neked is!

Oldal: 9 / 12 ElsőElső ... 7891011 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •