Oldal: 1498 / 1746 ElsőElső ... 49899813981448148814961497149814991500150815481598 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 14.971 - 14.980 (17456) összesen
Like Tree2870Likes

Téma: PokerStars

  1. #14971
    Fanatikus tag Fredaster007 avatara
    Csatlakozott
    2016. 04. 26.
    Hozzászólások
    357

    Alapbeállítás

    Minap hallgattam a szovjet indulót, kis képekkel telenyomott vidi volt.
    Érdekes hogy a szovjet zászló piros alapon volt majd a felsőrészén egy csillag, a pokerstars emblémája pedig egy fordított szív piros alapon a közepén egy csillaggal ÉS rásá any 2 won 99%. annyira rég voltam itt aktív muszáj fisheznem.... De mi ez ha nem árulkodó jel láv rásá láv pösöszarsz...

  2. #14972
    Újonc
    Csatlakozott
    2013. 04. 02.
    Hozzászólások
    41

    Alapbeállítás

    Sziasztok.

    Gondoltam felnézek ide is, hátha jutok valami infóhoz.
    Történet, szintén zenész mint Zo1345li....máshonnan vagyok bejelentkezve mint a regisztrált címem.
    Lassan már fél éve külföldről tolom. Közbe volt már több kifizetésem is, mindig azzal a macerával:
    "Hello XY!,

    We have placed your withdrawal on hold as we have determined that the location registered to your account is different from the location where you are currently accessing your account.

    We ask that you please provide a detailed explanation for this foreign login, before we can proceed with processing your withdrawal.

    We look forward to hearing from you.

    Stars Security

    Erre persze minden esetben reagáltam is, egy rövidebb önéletrajz formájával, amit eddig el is fogadtak max 12 órán belül.
    de.........
    Most azaz november 11.én kértem megint ki lét....jött is a szokásos sablon levél, amire persze szokás szerint válaszoltam, feltöltöttem a doksikat stb...mindent ahogy már vagy 10 alkalommal ezelőtt.
    És hogy, hogy állunk azóta? Nos a pénz még mindig blokkolva van!
    11.e óta napi szinten írok a securitynak is meg a sima supportnak is, hol válogatott szavakkal, hol pedig sípszavas kiséretben, de egy biztos....nemhogy a pénzt nem küldik el, de még csak egy nyomorult válaszra se képesek. Eddig(közel 8év) soha semmiféle ilyen nemű atrocitásom nem volt velük, de ez a mostani helyzet egy kicsit lehangol, sőt mondhatni, valahogy ilyen "nincs pénz" feeling kapott el. Remélem, hogy csak üldözési mániám van és nem jelenti be a stars is a csődöt.

    Van valaki aki mostanában kért ki pénzt és megkapta?
    Van valaki aki tudott akár a supporttal akár a securityval érdemben beszélni? (azaz választ is kapott)

    Gondoltam leírom a szitut.

    Köszönöm
    GLGL
    köcsögpokerstars likes this.

  3. #14973
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 06. 10.
    Hozzászólások
    312

    Alapbeállítás

    Idézet cubefishnl eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok.

    Gondoltam felnézek ide is, hátha jutok valami infóhoz.
    Történet, szintén zenész mint Zo1345li....máshonnan vagyok bejelentkezve mint a regisztrált címem.
    Lassan már fél éve külföldről tolom. Közbe volt már több kifizetésem is, mindig azzal a macerával:
    "Hello XY!,

    We have placed your withdrawal on hold as we have determined that the location registered to your account is different from the location where you are currently accessing your account.

    We ask that you please provide a detailed explanation for this foreign login, before we can proceed with processing your withdrawal.

    We look forward to hearing from you.

    Stars Security

    Erre persze minden esetben reagáltam is, egy rövidebb önéletrajz formájával, amit eddig el is fogadtak max 12 órán belül.
    de.........
    Most azaz november 11.én kértem megint ki lét....jött is a szokásos sablon levél, amire persze szokás szerint válaszoltam, feltöltöttem a doksikat stb...mindent ahogy már vagy 10 alkalommal ezelőtt.
    És hogy, hogy állunk azóta? Nos a pénz még mindig blokkolva van!
    11.e óta napi szinten írok a securitynak is meg a sima supportnak is, hol válogatott szavakkal, hol pedig sípszavas kiséretben, de egy biztos....nemhogy a pénzt nem küldik el, de még csak egy nyomorult válaszra se képesek. Eddig(közel 8év) soha semmiféle ilyen nemű atrocitásom nem volt velük, de ez a mostani helyzet egy kicsit lehangol, sőt mondhatni, valahogy ilyen "nincs pénz" feeling kapott el. Remélem, hogy csak üldözési mániám van és nem jelenti be a stars is a csődöt.

    Van valaki aki mostanában kért ki pénzt és megkapta?
    Van valaki aki tudott akár a supporttal akár a securityval érdemben beszélni? (azaz választ is kapott)

    Gondoltam leírom a szitut.

    Köszönöm
    GLGL
    Nekem 5 nap után írtak, hogy kiutalják amit kikértem, amúgy nem nagy összeg, a többit meg elbuktam addig nekik. De írták, hogy részlegesen most blokkolják a számlám, amíg nem töltök fel dokumantumokat.
    Én meg inkább nem töltök fel, elegem van kicsit ebből az online pokerból. Ezt a szívózást mindig, korábban is jártam már úgy más teremnél, hogy kértek dokumentumokat nem fogadták el a lakcímkártyát ami 1 hete lett csináltatva, de elfogadtak volna mondjuk újságelőfizetést, vagy orvos által írt igazolást:O

    De ez meg tényleg vicc, hogy már 10-szer leírtad nekik, és mindig ugyanazzal jönnek. Pénzügyi gondjaik a harmadik negyedéves jelentés szerint nem nagyon lehetnek, csak kifizetik neked is. Csak ez a rossz, hogy nem tudsz semmit, hogy mi történik.

    De ez, hogy 5-6 napig semmi válasz, legalább egy automata üzenetet beállítanának, hogy bocs el vagyunk havazva, lehet hogy elhúzódik a válasz. Mert szerintem emiatt 10szer annyi levelet kell feldolgozniuk. Mert én is írtam már minden létező e-mail címre a pokerstarsnak, de sehonnan nem jött válasz. Aztán modnom kb 5 nap után írt a security-s.
    köcsögpokerstars likes this.

  4. #14974
    Újonc
    Csatlakozott
    2013. 04. 02.
    Hozzászólások
    41

    Alapbeállítás

    Szia Zoli.!

    Jól értem, hogy 5nap után kaptad az első választ?
    Dokumentum gondjaim nincsenek, már vagy 8 éve regelve vagyok hozzájuk, már akkor levalidáltam mindent, csak ezekre a levelekre automatikusan beszoktam küldeni nekik mindent újra.
    Az összeg nálam se egetverő(3 számjegy)nem milliók. Ami idegesít az pontosan azm, hogy egy kibaszott levélre se képesek? Most megszámoltam....amióta írtak, 7 azaz hét emailt küldtem nekik plusz egyszer rájuk írtam még a kliensen keresztül is. Rake gondom se igazán lehet....cirka 30-50 usd-t rakelek nekik napi szinten, gondolom az elég :-D
    Az érdekes az, hogy ugyan én nem olvastam utána, de azt írod, hogy 48 órájuk van adatellenőrzésre?
    13.-14.én lejárt...ma 16 van....egyre jobban mérgesítenek.
    És igen...az se egyszerü dolog, hogy nem tudják odaírni a nevem mellé az aktájukba, hogy a "veréb több országból játszik, adatok ellenőrizve már", merthogy ahonnan most tolom, már 4 szer túlmentem ezen a procedúrán, nem új ország már előttük...és nem volt IP cím változás se.
    Na mindegy....igérem jelzem majd, hogy mennyi időbe telt nekik újra leellenőrizni azt amit már lecsekkoltak minimum 10szer.

    GL all

  5. #14975
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2017. 04. 06.
    Hozzászólások
    72

    Alapbeállítás

    Ha gondolod cube tudok segíteni a kivételben (volt már közös cserénk) . Persze ha a player transfert engedi.

  6. #14976
    Fanatikus tag Fredaster007 avatara
    Csatlakozott
    2016. 04. 26.
    Hozzászólások
    357

    Alapbeállítás

    Én mikor hollandba kiköltöztem és meglett a címem, lefotóztam az online bankomban minden holland adatot egyhelyen, és azt küldtem el nekik. Azóta minden príma.Alkalmasint netellerre fizetek ki és be, egyszer kérdezték meg tőlem, hogy miért magyar ip-ről tolom, ha holland cím van megadva, mondtam nekik hogy talán mert magyar vagyok, aki hazajött egy hétre?

  7. #14977
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 06. 10.
    Hozzászólások
    312

    Alapbeállítás

    Idézet cubefishnl eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szia Zoli.!

    Jól értem, hogy 5nap után kaptad az első választ?
    Dokumentum gondjaim nincsenek, már vagy 8 éve regelve vagyok hozzájuk, már akkor levalidáltam mindent, csak ezekre a levelekre automatikusan beszoktam küldeni nekik mindent újra.
    Az összeg nálam se egetverő(3 számjegy)nem milliók. Ami idegesít az pontosan azm, hogy egy kibaszott levélre se képesek? Most megszámoltam....amióta írtak, 7 azaz hét emailt küldtem nekik plusz egyszer rájuk írtam még a kliensen keresztül is. Rake gondom se igazán lehet....cirka 30-50 usd-t rakelek nekik napi szinten, gondolom az elég :-D
    Az érdekes az, hogy ugyan én nem olvastam utána, de azt írod, hogy 48 órájuk van adatellenőrzésre?
    13.-14.én lejárt...ma 16 van....egyre jobban mérgesítenek.
    És igen...az se egyszerü dolog, hogy nem tudják odaírni a nevem mellé az aktájukba, hogy a "veréb több országból játszik, adatok ellenőrizve már", merthogy ahonnan most tolom, már 4 szer túlmentem ezen a procedúrán, nem új ország már előttük...és nem volt IP cím változás se.
    Na mindegy....igérem jelzem majd, hogy mennyi időbe telt nekik újra leellenőrizni azt amit már lecsekkoltak minimum 10szer.

    GL all
    Valahol olvastam, hogy 24 vagy akár 48 órát is igénybe vehet ez a security check, de mondjuk írtam a sima supportos e-mail címre is, ott mondjuk írhattak volna valamit. Na most megnéztem pontosan még 10-én igényeltem a kifizetést, 11-én délután írtak, aztán este válaszoltam, és most megnéztem 14-ről 15-re éjszaka írtak utána, hogy elengedték a kifzetést, de addigra már küldtem minden nap 1-1 e-mailt. Akkor olyan 3 nap meg egy kicsi volt nekem, te már túl vagy ezen. Reméljük kifizetik mostmár neked is.

  8. #14978
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 06. 10.
    Hozzászólások
    312

    Alapbeállítás

    Ezek szerint érdemes a pokerstarst legalább 1 héttel előre értesíteni minden külföldi nyaralásodról, vagy más külföldi tartózkodásodról.
    köcsögpokerstars likes this.

  9. #14979
    Fanatikus tag Fredaster007 avatara
    Csatlakozott
    2016. 04. 26.
    Hozzászólások
    357

    Alapbeállítás

    HA máshol vagy ip szerint mint ami náluk regelve van, és cashoutolni akarsz tuti megkérdezik hogy ez hogy lehet.Bár szerintem szánalmas hogy ha egy ember x éve ps-en tolja, és azonosította magát, akkor mit kötekednek mindenért. Bár a ruszkiknak kell a lové, azért baszakodnak ennyit velünk. szar egy oldal lett a ps. amilyen jó volt 2009-2010-ben akkora rakás hulladék most
    köcsögpokerstars likes this.

  10. #14980
    Újonc
    Csatlakozott
    2013. 04. 02.
    Hozzászólások
    41

    Alapbeállítás

    Üdv....

    A story folytatódik.....hangsúlyozom 8 éve vagyok regisztrálva starson, több tucat ki és befizetésen vagyok túl és nem utolsó sorban sacipaci 10szer igazoltam már magamat.
    Most, hogy ugye közöltem velük, hogy elvileg vendégségben vagyok..ergó nem a saját lakásomban tartózkodok..azaz értelemszerűen nem férek hozzá a csekkjeimhez stb....küldtek egy ilyet.
    "Hello XY!,

    Thank you very much for your response.

    Your photo ID and explaination has been received and approved.

    However, we do still require a clear copy of your most recent utility, phone (landline only) or internet bill showing your name, address and statement date. If you do not have utility bills in your name, we will be happy to accept a credit card or bank statement which displays your current address, your name and a recent date (no older than three months).

    At this time, your Stars Account remains restricted until we have completed the verification process.

    Should you have any questions, please do not hesitate to contact us.


    Regards,

    Kevin
    Stars Security"

    Elküldtem nekik az elektronkus bankszámlakivonatomat.....gondolom egy hét múlva majd kapok megint választ
    köcsögpokerstars likes this.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •