Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (27) összesen
Like Tree32Likes

Téma: Durrrr tényleg a triád fogságába került? - rendkívül érdekes poszt jelent meg a 2+2 fórumon

  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

    Alapbeállítás Durrrr tényleg a triád fogságába került? - rendkívül érdekes poszt jelent meg a 2+2-n


  2. #2
    Fáradhatatlan grinder soux avatara
    Csatlakozott
    2011. 07. 10.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    593

    Alapbeállítás

    Nagyon komoly kis téma. Még több ilyet! Engem például rohadtul érdekel minden ilyen gengszteres vonal a pókeréletben, egyszerűen nem lehet nem elolvasni egy ilyen cikket, ha belekezd az ember. Mint egy könyv, vagy mint egy film előzetese és tök jól lehet vizionálni magunk előtt.
    Folytassátok majd a storyt mindenképp.
    Ja, és persze simán elképzelhető a a fazon állítása, főleg hogy nem szotyipénzért pókereznek.
    "A titok, hogyan leljünk örömet munkánkban, egyetlen szóban rejlik: kiválóság. Ha az ember tudja, hogyan csináljon valamit igazán jól, máris örömét leli benne."

  3. #3
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2017. 06. 29.
    Hozzászólások
    442

    Alapbeállítás

    a mai világban mindenhol a korruptság van jelen meg a többi finomság nyilván senki sem gondolta hogy pont a póker lenne a kivétel ez alól...
    sztalin likes this.

  4. #4
    Újonc
    Csatlakozott
    2016. 10. 26.
    Hozzászólások
    27

    Alapbeállítás

    Akar igaz akar nem, erdekes olvasmany es ha mas nem el lehet merengeni rajta, hogy vajon mik tortennek ezeknel a sok millio dollaros cg asztaloknal. Valoszinu ennel kozelebb ugyse kerulunk hozza soha.

  5. #5
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2014. 01. 11.
    Hozzászólások
    68

    Alapbeállítás

    én totál megettem a sztorit, szerintem úgy ahogy leírta igaz, mindenesetre 10-20 év múlva majd a filmet is szívesen megnézem erről a történetről

  6. #6
    Hírszerkesztő banoster avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 07.
    Hozzászólások
    1.643

    Alapbeállítás

    Idézet Kara eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    én totál megettem a sztorit, szerintem úgy ahogy leírta igaz, mindenesetre 10-20 év múlva majd a filmet is szívesen megnézem erről a történetről
    Nekem is az jutott eszembe, hogy erről kéne filmet csinálni, nem a Molly Bloomos sztoriról.
    sztalin likes this.

  7. #7
    Őstag sztalin avatara
    Csatlakozott
    2015. 12. 08.
    Hozzászólások
    1.450

    Alapbeállítás

    az is lehet hogy ez nettó baromság
    köcsögpokerstars likes this.

  8. #8
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 06. 10.
    Hozzászólások
    312

    Alapbeállítás

    gl durr

  9. #9
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2014. 06. 20.
    Hozzászólások
    232

    Alapbeállítás

    Egy biztos, hogy csomó profi szokott arra utalni különböző interjúkban, hogy durrrr nagyon nagyba van $$$

  10. #10
    Moderátor crazy3317 avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 25.
    Hozzászólások
    3.152

    Alapbeállítás

    Idézet banoster eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nekem is az jutott eszembe, hogy erről kéne filmet csinálni, nem a Molly Bloomos sztoriról.
    banoster, Flush67 and Kara like this.
    "a gambler az aki ovtaskaval jar rulettezni, de az teny, h szeretem pakolgatni a stackeket"

Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •