Oldal: 2 / 3 ElsőElső 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (27) összesen
Like Tree32Likes

Téma: Durrrr tényleg a triád fogságába került? - rendkívül érdekes poszt jelent meg a 2+2 fórumon

  1. #11
    Újonc
    Csatlakozott
    2016. 12. 29.
    Hozzászólások
    47

    Alapbeállítás

    Szerintem nem kérdéses,hogy van benne valami,de ha nem is velük kapcsolatban akkor mással...
    Egyébként szerintem ezek csak kis halak,akik nagyban nyomják az a Pokerstars és a hasonló társaik....

  2. #12
    Tag
    Csatlakozott
    2011. 04. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    189

    Alapbeállítás

    Nekem csak az nem tiszta, hogy adott egy pókerprofi, egy feltehetőleg nerd fazon. Oké, velük el lehet ezt játszani. De kérdem én, hozzák-viszik ázsia leggazdagabb embereit pókerezni, akiktől majd BEHAJTÁK a pénzt, ha buktak? Kölcsönöznek nekik és triád módszerekkel szerzik vissza, ha nem tudják megadni? Mert akkor ezek szerint Kína kőgazdag embereinek nincsenek kapcsolatai? Nem tudnak pénzzel felbérelni senkit, aki elintézi ezt a 4 arcot? Furcsa.... Mindenesetre biztos, hogy a makaói, hongkongi játékok bűzlenek, mert ahol ilyen pénzek mozognak, ott tuti van pár simlis, vagy kőkemény figura. Az is hülye, aki beszáll hozzájuk játszani...
    köcsögpokerstars likes this.

  3. #13
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2012. 09. 18.
    Hozzászólások
    811

    Alapbeállítás

    Csodaálkoztam is volna azon hogy ilyen durrr féléket nem találja meg a maffia

  4. #14
    Tag
    Csatlakozott
    2012. 06. 19.
    Hozzászólások
    161

    Alapbeállítás

    Nekem az az érdekes, h egy ilyen profi mint pl. Durrr, miért játszik olyan pénzekben amire kölcsönt kell kérnie? (és itt most nem hozzá képest egy kis kölcsönről van szó)
    Kap pl. 50-100 millát amit elnyom 1-2 este vagy hét alatt. Az neki is rengeteg és tudnia kell, hha tiszta is a játék benne van, h elmegy mind. Hiába mondjuk 80%, h ő nyer, de 20%-ban rámegy mindene. Jelen esetben akár az élete is.
    Utoljára módosítva: TedHeris88 által: 2017. 11. 23. 20:21

  5. #15
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 04. 17.
    Hely
    Svodín
    Hozzászólások
    642

    Alapbeállítás

    Idézet TedHeris88 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nekem az az érdekes, h egy ilyen profi mint pl. Durrr, miért játszik olyan pénzekben amire kölcsönt kell kérnie? (és itt most nem hozzá képest egy kis kölcsönről van szó)
    Kap pl. 50-100 millát amit elnyom 1-2 este vagy hét alatt. Az neki is rengeteg és tudnia kell, hha tiszta is a játék benne van, h elmegy mind. Hiába mondjuk 80%, h ő nyer, de 20%-ban rámegy mindene. Jelen esetben akár az élete is.
    Durrr gambler szerintem.
    Mikor megjelent Isildur a Fulltilten és leszedte durrt 4? millióra, akkor úgy rémlik durrr Zigmundtól kért 500k-t játékra(talán cseten).Ha ilyet megcsinál online, akkor élőben sem más szerintem.
    Aztán, ha már ilyen arcoktól kér párszáz k-t az előbb utóbb lavinát indít el.

    Junglemanről viszont kevésbé tudom elképzelni, hogy ilyen "lavina rászakadna" bár neki vannak szociális problémái.

    Az is érdekes volt, ahogy szépen lassan leszakadt jungleman a durrr challenge témáról.Lehet van nagyobb baja is ennél, egycipőben durrral.

    +1 a téma folytatására

  6. #16
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2014. 06. 20.
    Hozzászólások
    232

    Alapbeállítás

    Jungleman nemrég azt mondta, hogy durrr fizeti neki a büntetéseket, és idén kb. 700k-t fizetett neki (pontos összegre nem emlékszem, 600-800k közötti összeg volt)

    Azért egy első posztos kommentet nem kell teljesen elhinni, pláne, hogy semmi konkrét, nem köztudott részletet nem mondott. Nem akarja elárulni, hogy ki az, de őt is tönkretették, levették sok millióra, kölcsönöztek neki stb stb. Persze-persze, biztos olyan sok emberről van szó, hogy ebből nem derülne ki az ázsiaiak számára, hogy ki kommentelte

    durrr közben meg Amerikában magánrepülővel repked étterembe...Hellmuth elmondása szerint...
    köcsögpokerstars likes this.

  7. #17
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2014. 01. 11.
    Hozzászólások
    68

    Alapbeállítás

    Azért annyira nem "meredek" a történet, mert ha belegondolunk és látjuk,hogy ezek a játékosok 1-2m$-t kerestek (ami nekünk és másnak is kva sok pénz), és ezután odamegy hozzájuk egy kínai "üzletember" és azt mondja nekik figyi már, itt van 6 bálna, szakítsuk már le, adok hozzá pénzt aztán felezünk, na miccósz? Én röviden és egyszerűen így tudom elképzelni a sztorit, a srácok szépen beleugrottak a nagy lóvé reményében, aztán -20-30 millánál (kevesebb vagy több?) pedig már benne is voltak a mókuskerékben, dolgozhatták a makeupot ...

  8. #18
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2014. 06. 20.
    Hozzászólások
    232

    Alapbeállítás

    Oké, tehát akkor most ki a célpont/áldozat? A kínai üzletemberek vagy profi pókeresek?

    Mert úgy elég nehezen jön ki a matek, hogy mindenki bukik, senki se nyer. Komoly rake lehet akkor
    köcsögpokerstars likes this.

  9. #19
    Moderátor / Pro Team tag danfiu avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 02.
    Hely
    Focustown
    Hozzászólások
    5.674

    Alapbeállítás

    Elegge egybevag azzal h durr vegasba koltozott...

  10. #20
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2014. 06. 20.
    Hozzászólások
    232

    Alapbeállítás

    Az is egybevág, hogy eljegyezte a csaját, gyerekeket akarnak ezért hazaköltözik Vegasba...

    Közben meg Trueteller+limitless lassan kb. Makaóra költöznek....nem tudják még mi vár rájuk
    CsabiST likes this.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •