Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12
Eredmény: 11 - 18 (18) összesen
Like Tree10Likes

Téma: Probirs 155 ezer dolláros nyereményt szerzett az Online High Roller Seriesen!

  1. #11
    Őstag sztalin avatara
    Csatlakozott
    2015. 12. 08.
    Hozzászólások
    1.450

    Alapbeállítás

    Idézet zo12345li eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ja, felfoghatatlan, hogy egy ház ára elmegy simán egy nap este alatt. Én biztos nem bírnám ezt a nyomást. Engem már az idegesít mikor egy pizza ára elmegy.
    Rosszul állsz hozzá, számok vannak a képernyőn és kész, teszed a dolgodat. Itt nagyobbak a számok mint a mi szintünkön, ennyi az egész.
    Axe and köcsögpokerstars like this.

  2. #12
    Idegen
    Csatlakozott
    2017. 11. 20.
    Hozzászólások
    5

    Alapbeállítás

    Gratulálok!
    köcsögpokerstars likes this.

  3. #13
    Team Hero Lefty Gekko avatara
    Csatlakozott
    2015. 05. 22.
    Hozzászólások
    591

    Alapbeállítás

    Idézet zo12345li eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ja, felfoghatatlan, hogy egy ház ára elmegy simán egy nap este alatt. Én biztos nem bírnám ezt a nyomást. Engem már az idegesít mikor egy pizza ára elmegy.
    És van ott még, ahonnan ez jött!
    köcsögpokerstars likes this.

  4. #14
    Idegen
    Csatlakozott
    2017. 11. 30.
    Hozzászólások
    3

    Alapbeállítás

    grat!

  5. #15
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 06. 10.
    Hozzászólások
    312

    Alapbeállítás

    Most kíváncsiság kedvéért megnéztem ezen a high rollersen hogy alakultak a nyermények. És mondjuk omaharollz -100k körül, probirs a 155k-s nyeremény ellenére is "csak" 30k plusz. Pedig a legnagyobb nevezési díjú versenyen ért el deep runt.
    De a legnagyobb vicc volt, mikor még korábban volt egy cikk amiben az volt, hogy nyert 20 000 dollárt omaha4rollz asszem. Ja csak egy 10 000 dolláros nevezési díjú versenyen.
    Annyira hamis kép alakul ki. Gondolom ők se örülnek ennek. Ami biztos mindig a ps az igazi nyertes.
    Amit tényleg nem értek, hogy hogy lehet ebből adózni. Gondolom ekkora összegeknél már hivatalosan kéne csinálni. Aztán itt kéne adóznia a 155k-ból vagy 40-50 ezer dollárt biztos. És akkor már bőven minuszos, még így is, hogy 30k plusz volt.
    És emellett azt se értem, hendonmobnál is, miért nem a tiszta haszont nézik mondjuk.

  6. #16
    Újonc
    Csatlakozott
    2016. 12. 20.
    Hozzászólások
    45

    Alapbeállítás

    Idézet zo12345li eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Most kíváncsiság kedvéért megnéztem ezen a high rollersen hogy alakultak a nyermények. És mondjuk omaharollz -100k körül, probirs a 155k-s nyeremény ellenére is "csak" 30k plusz. Pedig a legnagyobb nevezési díjú versenyen ért el deep runt.
    De a legnagyobb vicc volt, mikor még korábban volt egy cikk amiben az volt, hogy nyert 20 000 dollárt omaha4rollz asszem. Ja csak egy 10 000 dolláros nevezési díjú versenyen.
    Annyira hamis kép alakul ki. Gondolom ők se örülnek ennek. Ami biztos mindig a ps az igazi nyertes.
    Amit tényleg nem értek, hogy hogy lehet ebből adózni. Gondolom ekkora összegeknél már hivatalosan kéne csinálni. Aztán itt kéne adóznia a 155k-ból vagy 40-50 ezer dollárt biztos. És akkor már bőven minuszos, még így is, hogy 30k plusz volt.
    És emellett azt se értem, hendonmobnál is, miért nem a tiszta haszont nézik mondjuk.
    Ha korábban betiltatták, akkor hogy adóztatnák meg?
    Viccet félretéve, még mindig annyi kiskapu van, hogy ez az adóztatás (meg szegregált piac) nagyon távol van még. (és maradjon is ott)
    A hendonmobnál meg nem atomfizika kivonni az itm-ből a buyin-t

  7. #17
    Újonc
    Csatlakozott
    2017. 07. 10.
    Hozzászólások
    25

    Alapbeállítás

    Az nem a haszon lesz, mert nem ROI amit mutat, hanem csak az ITM. Emellett kismillió buy in elmegy ITM nélkül ami viszont nem látszik.

  8. #18
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 06. 10.
    Hozzászólások
    312

    Alapbeállítás

    Idézet Arsenal0717 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha korábban betiltatták, akkor hogy adóztatnák meg?
    Viccet félretéve, még mindig annyi kiskapu van, hogy ez az adóztatás (meg szegregált piac) nagyon távol van még. (és maradjon is ott)
    A hendonmobnál meg nem atomfizika kivonni az itm-ből a buyin-t


    Hendonmobnál nem látod az összes buyint, tehát az összes költséget. Negreanu se 33 millió dollár pluszban van, csak annyi az össznyereménye.

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •