Oldal: 2 / 5 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (42) összesen
Like Tree11Likes

Téma: Új rake race típus a PókerAkadémián - exkluzív is, pooled is és $10.000 a nyeremény

  1. #11
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.306

    Alapbeállítás

    Idézet Dodonpa11 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    intertops eddig nagyon +ev volt a race miatt, könnyen oda lehetett érni, így viszont sajnos nem...
    Az Intertops játékosai 1.25x-ös szorzót kapnak, ahogyan ezt a cikkben is olvashattad. Elég sok kalkulációt elvégeztünk, hogy megfelelő struktúrát alakítsunk ki, szerintünk ez sikerült is, de természetesen szívesen fogadunk véleményeket is.

    Egyébként az Intertops rakeback + bónusz + központi promóciós struktúrája a legtöbbet adja vissza az összes terem közül, szóval az egészen biztos, hogy a race-ben szereplő termek közül az Intertops lesz a leginkább +EV, sőt, valószínűleg ez az összes termünkre véve is igaz lesz.

  2. #12
    Tag
    Csatlakozott
    2014. 10. 01.
    Hozzászólások
    139

    Alapbeállítás

    hidd el én is kikalkuláltam, jelenleg 6-700$ rakeel olyan 150-200 közt kaphattam a rakeraceből mert 2 hetente volt, most lesz havonta és örülhetek ha ennyi rakkel odaérek 50$-ra, szóval a raceből származó profitom jelentősen csökken, de cáfolj meg kérlek

  3. #13
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 11. 05.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    471

    Alapbeállítás

    Lényeg az elején le lett írva, hogy a jelenlegi formában nem mentek volna tovább a race-ek amúgy se csak csökkentett díjalappal.

    Megnéztem elöző 3 hónapot(átlagolva a termelést) a 3 race első 6 helyezetjére 18playerből 3 jár jobban(itops/juicy top2 és king 2.) 1 nem változik 15 rosszabul. Változatlan rake termelésnél a Coralosok járnak a legrosszabul, ott amúgy se regisztrálhatnak az emberek magyar lakcímmel ezért gondolom nagyon nagy +ev volt a race eddig annak a néhány embernek.

  4. #14
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.306

    Alapbeállítás

    Idézet Dodonpa11 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    hidd el én is kikalkuláltam, jelenleg 6-700$ rakeel olyan 150-200 közt kaphattam a rakeraceből mert 2 hetente volt, most lesz havonta és örülhetek ha ennyi rakkel odaérek 50$-ra, szóval a raceből származó profitom jelentősen csökken, de cáfolj meg kérlek
    Ha termelsz $700 rake-t, ami a decemberi race-ben $875-nek fog számítani, és nem lesz elég a 26. helyre, akkor egyrészt sikeres volt a race, másrészt azonnal növelni fogjuk a race-t januárra, harmadrészt azonnal utalunk neked egy PA pulcsit

    Küldd el az Intertops felhasználónevedet, hogy követhetssük eredményedet!
    köcsögpokerstars likes this.

  5. #15
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2011. 11. 25.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    275

    Alapbeállítás

    Idézet Admin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Több okból lett $10.000 az összdíjazása a race-nek:

    1. sajnos külön sem maradt volna ugyanannyi a race-ek összdíjazása, mint novemberben, a termek egyre kevesebbet adnak, ezért kell alternatív megoldások után néznünk

    2. ez az első ilyen próbálkozásunk, ráadásul decemberben, ami mindig is gyengébb hónap volt, ha jól alakulnak az eredmények, természetesen emelünk a díjazáson

    3. a PokerKingen mindig is 2000-es race futott, ebben a hónapban is. Volt egy olyan kitétel, hogy amennyiben $18.000 rake teljesül, akkor 3000-re nő a díjalap. Tehát 12.000 volt az eddigi összdíjazás a 4 teremben.

    4. a 12beten egyelőre elhanyagolható a rake-termelés, ez a legegyszerűbb módja annak, hogy felmérjük a valós igényeket.

    Elöző években tableteső,pulcsihegyek stb. promóciók voltak a decemberi időszakban,most meg karácsony/mikulás előtt lecsökkentitek a pénzalapot.Megmagyaráztátok az okokat,vergődik a póker,haldoklik a PA,értem!
    De figyi,mi lenne,ha a a rake race oldalon a nyereményeket legalább nem egy ajándékdobozkával jelölnétek,sokkal találóbb lenne egy virgács,vagy mondjuk az Árzabáló!
    köcsögpokerstars likes this.

  6. #16
    Újonc
    Csatlakozott
    2016. 12. 29.
    Hozzászólások
    47

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    Én 2 éve költöztem ki Londonba,és örültem,hogy így tudok játszani a Coralon,mert munka mellett napi 3-4 órával elfogadható pénzt tudtam keresni. Amikor megláttam ezt a hírt egyből visszanéztem az előző havi raceeket,és szerintem a Coralon nem,hogy könnyebb hanem egyre nehezebb volt jó helyen végezni. Van pár játékos,aki pár nap alatt képes megtermelni azt amit én csak napi több óra játékkal. Elhiszem,amit a Pokerakademia ír,de nem gondolom,hogy a Coral jelentősen csökkentené a race díjazást,mert ahogy megnéztem termelt rake/díjak arányában vannak ettől kedvezőbbek affiliate oldalak,csak ugye már új regisztrációt ott,hogy az akademián keresztül regisztráltam nem tudok csinálni.
    Én elhiszem,hogy a jelentéktelen termekben egyre kevesebb raket termelnek ezáltal kisebb a race nyereményalapja,erre még kevesebben játszanak és így tovább még meg nem szűnik a race,és az kadémia bevétele.
    Tisztelt Akadémia,szerintem ez nem az önök közvetlen felelőssége,minden oldalnak rá kell jönni,hogyha nem osztanak eleget vissza,akkor a játékosok máshová mennek,ennek nem az a megoldása,hogy 3-4 kis szar termet hozzácsapunk 1-2 normálishoz és azzal próbáljuk felhúzni őket,mert ez erről szól. (Persze nyilván önöknek is ez a bevétele,és ez tűnik rövidtávon a jó megoldásnak).

    Azt viszont teljesen elfogadhatatlannak tartom,hogy egyes termeknek 1,25x-ik a rake termelését. Milyen alapon??? Kisebb ott a forgalom,nehezebben termelhető rake? Menjenek át akkor másik terembe,ahol labdába tudnak rúgni raketermelés tekintetében.

    Ezek alapján végképp elfogadhatatlan:

    "Idézet Dodonpa11 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    intertops eddig nagyon +ev volt a race miatt, könnyen oda lehetett érni, így viszont sajnos nem...
    Az Intertops játékosai 1.25x-ös szorzót kapnak, ahogyan ezt a cikkben is olvashattad. Elég sok kalkulációt elvégeztünk, hogy megfelelő struktúrát alakítsunk ki, szerintünk ez sikerült is, de természetesen szívesen fogadunk véleményeket is.

    Egyébként az Intertops rakeback + bónusz + központi promóciós struktúrája a legtöbbet adja vissza az összes terem közül, szóval az egészen biztos, hogy a race-ben szereplő termek közül az Intertops lesz a leginkább +EV, sőt, valószínűleg ez az összes termünkre véve is igaz lesz."

    Ha eleve így is ők jobban járnak miért kell még tovább segíteni ezt???
    Ez a Coral és aPokerking játékosaival szemben teljesen etikátlan.....

  7. #17
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 11. 05.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    471

    Alapbeállítás

    A termelt rake/díjazás arány a coralon volt az egyik legjobb az akadémián pont azért mert új játékos Mo.-ról nem is tud regisztrálni ezért hónapok óta kb. ugyanaz a 10-15 ember játszik és ezért hiába van egy viszonylag jó/nagy networkbe a terem az ott játszó néhány játékos semmivel nem termel többet mint az Intertops/juicy-n játszó játékosok(ahol jelenleg 150 játékos van online, ipokeren meg szinte egész nap lehet akciót kapni).

    Abban igazad van, hogy a Coralon játszó játékosok jártak a legrosszabul ezzel, de itt az akadémián keresztül regisztrált játékosokat kell nézni csak, tehát "felhúzásról" szó sincs.(Ha belegondolsz nem is lehet nagyon más kalapba egy olyan terem ahova az akadémiás userek 70-80% nem is regisztrálhat).

    Én értem a felháborodásodat is, de azt is miért lett szorzó adva itops/juicy/12bet termekhez.

  8. #18
    Újonc
    Csatlakozott
    2016. 12. 29.
    Hozzászólások
    47

    Alapbeállítás

    Szia Lourker!

    A felhúzás szó alatt inkább ezt értettem,hogy adjunk olyan kedvezményeket bizonyos oldalak játékosainak,hogy továbbra is ott játszanak. Persze,hogy ez az akadémia érdeke is,hiszen így a terem pénzt oszt vissza,ha csak páran maradnának mert a feltételek nem jók,akkor egy idő után szerződést bontanának az Akadémiával,vagy legalábbis pénzt nem adnának az oldalnak pár játékosért.
    Viszont írni fogok a Coralnak is,hogy az ő érdekeiket is sérti az,hogy ugyanabban raceben szereplő másik oldalon termelt rake 1,25-ször többet ér mint amit náluk termel az ember. Tehát amit ők beletesznek a racebe pénz,egy hányada más terembe kerül át. Ez szerintem egyik oldal számára sem elfogadható.

    Az elmúlt egy évet tekintve elmondom mi várható race tekintetében innentől. Lesz pár Coral játékos,aki megnyomja a hónap elejét majd vár,akik pl nem 100€ Twistert játszanak azok meg majd gondolkodhatnak,hogy mennyit játszanak,hogy a lehető legjobb rake/prize arányt kihozzák,de már most a másik termek játékosai is a szorzó miatt veszélyesek lesznek,a végeredmény ugyanaz,kisebb %-ot kapok,mert van pár játékos aki, 100€ Twisterből lenyom két nap alatt annyit,amennyit én 3 hét alatt...őket nem lehet utolérni,de mégis muszáj többet játszanom 1,25x többet játszanom,hogy ugyanannyit kapjak,mint a kisebb oldalakon játszók.

    És aki a kisebb oldalakon játszik,miért ott teszi? Mert neki így éri meg a legjobban...nyilván mindenki kalkulál...tehát továbbra sem tudom sem sajnálni őket,sem elfogadni ezt,hogy az én termelt rakem kevesebbet érjen,mert nagyobb oldalon játszok. Egyébként magyar IPről is lehet pl Betclicen játszani és az is hasonló a Coralhoz,már ami a visszatérítést illeti.

  9. #19
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 11. 05.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    471

    Alapbeállítás

    Helló!

    Igazából sok mindenben igazad van. Így a betett pénzekről az azért eszembejutott, hogy lehet a itops többet tesz bele a 10k-ba mint a coral vagy a pking(náluk szinte biztos hiszen ott eddig is 2k-s race futott nem 5k-s)

    Amúgy játszok én is iPokeren 1-2 név ismerős a listáról(az egyik fix top3as nl200 cash-en tolja azt vágom)

    Egy fix, hogy 1-2 emberen kívül mindenki rosszabbul jár a változással.

  10. #20
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.306

Oldal: 2 / 5 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •