Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (21) összesen
Like Tree16Likes

Téma: Döntött a bíróság - jogellenes a külföldi online szerencsejáték szolgáltatók magyarországi blokkolása

  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

    Alapbeállítás Döntött a bíróság - jogellenes a külföldi online szerencsejáték szolgáltatók magyarországi blokkolása


  2. #2
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 06. 10.
    Hozzászólások
    312

    Alapbeállítás

    Ez a szomorú, hogy eltelt 3-4 év. Hoznak egy törvényt, az másnaptól hatályba lép, aztán azt a 3-4 év kiesést, már nem tudja visszaadni egy bírósági ítélet egy lerombolt ágazatnak mondjuk. Meg most annyi történt, ha jól értem, hogy a blokkolást nem szabad folytatni, eddig se ez volt a legnagyobb gond a mi részünkről - mert csináltak egy új címet- hamem az, hogy nem lehet kapni egy rohadt licenszt, ami előfeltétele lenne annak, hogy hivatlalosan leadózott pénzt kapj.

    Nem értem most, hogy működik ez az adózás része, mert páran írják itt is hogy hivatalosan leadóznak mindent, de szerintem a mostani rendszerben, mivel nem vonhatod le a veszteségedet, ezért nem lehet legálisan leadózni. Nyersz egy versenyt mondjuk, 10 000 dollárért le kell adóznod belőle a 9000 dollárnak a 40%-át kb. Marad 5000 dollár mondjuk 5400 dollár, és addig mondjuk ráköltöttél a nevezési díjakra már 7000 dollárt. Tök jó roid van, de -1600ban vagy.

    De a termeket se nagyon érdekli a licensz kérdése gondolom, ha nem büntetik őket mostantól. Tehát előrelépés nagyon nincs az ügyben. És eltelt ennyi idő megint.
    köcsögpokerstars likes this.

  3. #3
    Őstag sztalin avatara
    Csatlakozott
    2015. 12. 08.
    Hozzászólások
    1.450

    Alapbeállítás

    annyi lesz szerintem, hoznak új jogszabályt; kicsit más lesz, de tartalmilag ugyanaz, szóval marad minden a régiben + kifizetnek egy halom bűntetést a mi adónkból
    köcsögpokerstars likes this.

  4. #4
    Fanatikus tag Fredaster007 avatara
    Csatlakozott
    2016. 04. 26.
    Hozzászólások
    357

    Alapbeállítás

    Hogy is várhatnánk érdemi döntést ezektől a szarháziaktól. Legegyszerűbb ha használsz egy neteller + atm pénzkivétel kombót azt csá. Pénzed a netelleren biztonságban van, adatot nem fog szolgáltatni a navnak, ( csak ha terror cselekménnyel gyanúsítanak) Ha vagyonosodási vizsgálatot indítanak ellened, akkor meg haverok nyertes tippmixeit összeszeded ami 400 ropi alatt van, aztán azokkal igazolod hogy minden vagyonod jó részét a szerencsejáték zrt által kifizetett pénzekből kapartad össze. Ha közben doloztál külfödön, akkor meg az összes bérpapírod ami igazolja a kifizetéseket, ad egy több ezer vagy tízezer euros alapot egy második igazolásra, úgyhogy jó eséllyel a nav és viktor is jó mélyen bekaphatja hozzáteszem elvileg, mert ebben a retek országban MANAPSÁG bármi szarul sülhet el sajnos.

  5. #5
    Idegen
    Csatlakozott
    2011. 01. 10.
    Hozzászólások
    9

    Alapbeállítás

    Az mit jelent h netteller plusz atm? Akkor is kell bankszamla es ugy rakerdezhetnek h honnan lett a netteller szamladon penz amit kiutalsz magadnak, nem?

  6. #6
    Fanatikus tag Fredaster007 avatara
    Csatlakozott
    2016. 04. 26.
    Hozzászólások
    357

    Alapbeállítás

    azt jelenti hogy netelleren tartod a pénzt, én igényelsz bankkártyát a netellertől, amit elvileg 2 héten belül meghoznak( azért mondom hogy elvileg mert ebben a csicska orbánisztánban, én egy hónapja várom hollandiából a hitelkártyám, amit maximum 9 nap után meg kellett volna kapjak és nincs sehol,de már le is tiltottam pont emiatt) és szépen a pénzt kiveszed az atmből. A legutóbbi értesülés szerint a neteller újra fogad magyar honból jövő játékosokat, én nem tudom hogy ez megy e ria05-nek írj ő keni vágja, nekem ok, mert nekem hollandia van lakhelyként megadva psen + legtöbbször onnan is játszom. Onnan lett lé hogy regeltem oda, és töltöttem fel hitelkártyáról, majd befizettem ps-re, így amikor cashoutolok a neteller az alapértelmezett cashout.

  7. #7
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2016. 10. 08.
    Hozzászólások
    341

    Alapbeállítás

    Idézet silence33 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az mit jelent h netteller plusz atm? Akkor is kell bankszamla es ugy rakerdezhetnek h honnan lett a netteller szamladon penz amit kiutalsz magadnak, nem?
    Hello, Netellerre vagy Skrillre nem csak MC/VISA kombóval lehet pénzt tölteni(vagy bank utalással), hanem számos módja van.

    Payment Options

    MasterCard/VISA, Maestro
    Processing fee: 2.25%

    Bitcoin
    Processing fee: 1.0%

    Továbbá:

    Skrill
    Processing fee: 3.0%

    PaysafeCard
    Processing fee: 7.5%

    Abaqoos
    Processing fee: 3.0%

    Fast Bank Transfer
    Processing fee: 1.5%

    Szóval, ha kérdik(de senki nem kérdi) akkor mond azt, hogy Abaqos vagy PaysafeCard feltöltés volt. E két módszer Magyarországon legális, minden hírlapárusnál van Paysafe és az OTP-nél meg az Abaqos lehetőség.
    Utoljára módosítva: ria05 által: 2017. 11. 30. 20:05
    Fredaster007 likes this.

  8. #8
    Fanatikus tag Fredaster007 avatara
    Csatlakozott
    2016. 04. 26.
    Hozzászólások
    357

    Alapbeállítás

    Látod mondtam én hogy keni vágja

  9. #9
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 04. 14.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    513

    Alapbeállítás

    Idézet Fredaster007 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha vagyonosodási vizsgálatot indítanak ellened, akkor meg haverok nyertes tippmixeit összeszeded ami 400 ropi alatt van, aztán azokkal igazolod hogy minden vagyonod jó részét a szerencsejáték zrt által kifizetett pénzekből kapartad össze.
    Idén januártól már nincs vagyonosodási, a Fidesz kérésére megszüntették. Lehet találgatni, hogy ez kinek is volt jó. De azért egy tippet adok, gázszerelő a szakmája... :-O

  10. #10
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2017. 06. 29.
    Hozzászólások
    442

    Alapbeállítás

    első értelmes tette az Orbán úrnak!
    sztalin likes this.

Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •