Oldal: 2 / 4 ElsőElső 1234 UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (33) összesen
Like Tree131Likes

Téma: Fontos változások a PókerAkadémián - szigorúbb moderálás!

  1. #11
    PA addict iKeksz avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.273

    Alapbeállítás

    Úgy tűnik banoster (ha ő volt az elkövető) meg nem találta meg magában azt a bizonyos X- faktort ...
    csiga19794 likes this.

  2. #12
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 06. 10.
    Hozzászólások
    312

    Alapbeállítás

    Ja, ez elég fura döntés, hogy nem lehet privát üzenetet küldeni. Tipikus esete "a gyereket is kiönti a fürdővízzel együtt" mondásnak. Tényleg elég lenne egy olyan opció, hogy tiltani lehessen, akitől nem akarsz kapni üzenetet. Meg ugye 30 hozzászólás kell a privát üzenethez, ha jól tudom. Ha jelentik, akkor azt kivizsgálni, és kitiltani az egész fórumról. Persze létre lehet hozni egy új nicknevet, de akkor megint 30 hozzászólás kellene neki, gondolom nem éri meg ez senkinek.
    A másik része meg akkor lenne releváns, ha lenne napi 4000 hozzászólás, így hogy van 40, azoknak a 70%-a gl, glgl, hajrá, szép volt, nem hiszem, hogy számítana, az a pár offtopic hozzászólás. De ki is lehet akár zárni őket, csak akkor tényleg nem marad semmi. Megértem, hogy az oldal üzemeltetője érdekelt abban, hogy ontopik maradjon. Csak akkor mondjuk Magyarország legnagyobb élő versenyéről a BPO-ról lehet, hogy nem egy cikk kellene összesen a döntő után egy nappal, és ki lehetett volna rakni mondjuk a közvetítést, amire volt is ígéret.
    Remélem ontopik voltam.
    CsabiST and Easyf86 like this.

  3. #13
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Nem nagyon írtam ide mostanában, ezek után meg pláne nem fogok, ha még szigorúbb eljárásban részesülnek a trollok. De... ez tényleg egy vicc. Gyakorlatilag egy ember barmolta el hónapok óta az egész fórumot, ami mostanra már valóban tarthatatlan lett, mert még adta alá a lovat sztálin barátja is, aki talán egy fokkal értelmesebb, de ugyanúgy semmi értelme nem volt egyetlen hozzászólásának sem. Sok mondjuk az enyémeknek se, de én legalább a hörgéshez értettem fénykoromban meg hatalmas elemzéseket tudtam folytatni a darts topikban. Ennek így nem sok értelme volt, a privát üzeneteket nagy hiba törölni, így már a donktól se fogok egyetlen szerelmi vallomást sem kapni, a zaklatókat meg lazán ki lehetett volna tiltani. Valójában tényleg csak lepkefingot kellett volna törölni, teljesen mindegy, ha mindig újraregelt volna, mert annyira buta, hogy egy hsz. után lebuktatja magát, aztán újra banán, egy idő után ráunt volna.

  4. #14
    Őstag Palesz76 avatara
    Csatlakozott
    2010. 02. 03.
    Hely
    III.ker.
    Hozzászólások
    1.098

    Alapbeállítás

    "Ha kicsi a tét , a kedvem sötét"- Johny Firpo (zsugabubus)
    Nincs magas nevezési díj, csak kevés önbízalom.

  5. #15
    Őstag Palesz76 avatara
    Csatlakozott
    2010. 02. 03.
    Hely
    III.ker.
    Hozzászólások
    1.098

    Alapbeállítás

    Az elöző hozzàszolàsom tartalmilag korrekt
    "Ha kicsi a tét , a kedvem sötét"- Johny Firpo (zsugabubus)
    Nincs magas nevezési díj, csak kevés önbízalom.

  6. #16
    Fáradhatatlan grinder CsabiST avatara
    Csatlakozott
    2010. 07. 20.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    897

    Alapbeállítás

    Páleszt már most blokkolják?
    sztalin likes this.
    Ha berakom a pénzem mindig 50 %-ra teszem! Vagy jön vagy nem!

  7. #17
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 01. 19.
    Hely
    Gotham City
    Hozzászólások
    260

    Alapbeállítás

    Udv mindenkinek! En az oldal indulasa ota itt vagyok. Bar gondolom ez senkinek nem tunt fel. Evek ota hanyatlik az oldal, blogot mar nem olvasok, pedig par eve meg vartam a hetfoket. Vartam Joe sztorijait, neztem a BPO kozvetitest, csorgattam a nyalam a Wsop-ra. Most meg egy-egy sablon osszefoglalo arrol, hogy az a szokasos 3-4 ember epp mennyit nyert. Izgalmas na.. Engem soha nem zavartak a trollok, szint visz egy ket idiota egy kockakkal hemzsego oldalba. Nem tudom most mit akartam ebbol kihozni, de a lenyeg, hogy sajnalom, hogy ez lett az oldalbol. Privat uzenet torlese engem nem erint, eddig se talaltam hol van.. Tovabbi sok sikert es tovabbi ilyen jo donteseket kivanok... Szevasztok!

  8. #18
    Fanatikus tag Fredaster007 avatara
    Csatlakozott
    2016. 04. 26.
    Hozzászólások
    357

    Alapbeállítás

    Érzem ahogy az akadémia vezetősége megtörik a nyomás alatt,és a privát üziket újra engedni fogják
    Greyboy likes this.

  9. #19
    PA addict
    Csatlakozott
    2013. 12. 14.
    Hozzászólások
    4.850

    Alapbeállítás

    Idézet van Gerwen eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem nagyon írtam ide mostanában, ezek után meg pláne nem fogok, ha még szigorúbb eljárásban részesülnek a trollok. De... ez tényleg egy vicc. Gyakorlatilag egy ember barmolta el hónapok óta az egész fórumot, ami mostanra már valóban tarthatatlan lett, mert még adta alá a lovat sztálin barátja is, aki talán egy fokkal értelmesebb, de ugyanúgy semmi értelme nem volt egyetlen hozzászólásának sem. Sok mondjuk az enyémeknek se, de én legalább a hörgéshez értettem fénykoromban meg hatalmas elemzéseket tudtam folytatni a darts topikban. Ennek így nem sok értelme volt, a privát üzeneteket nagy hiba törölni, így már a donktól se fogok egyetlen szerelmi vallomást sem kapni, a zaklatókat meg lazán ki lehetett volna tiltani. Valójában tényleg csak lepkefingot kellett volna törölni, teljesen mindegy, ha mindig újraregelt volna, mert annyira buta, hogy egy hsz. után lebuktatja magát, aztán újra banán, egy idő után ráunt volna.
    Most életében először értelmeset írt uram! Köszönjük!

  10. #20
    Fáradhatatlan grinder Greyboy avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 17.
    Hely
    Tatabánya
    Hozzászólások
    737

    Alapbeállítás

    Privát üzeneteket mindenképp hagyni kéne több okból kifolyólag is!

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •