Oldal: 4 / 4 ElsőElső ... 234
Eredmény: 31 - 33 (33) összesen
Like Tree131Likes

Téma: Fontos változások a PókerAkadémián - szigorúbb moderálás!

  1. #31
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 06. 10.
    Hozzászólások
    312

    Alapbeállítás

    Idézet banoster eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Csendben jegyzem meg, hogy a szavazás végeredménye az lett, hogy készpénzért. Egyébként egy csomó fontos, érdekes újdonság lesz, erre a cikkben is utalunk, hamarosan egy elég nagy volumenű is, ami várakozásunk szerint nagy lökést ad majd a PA szakmai oldalának, de nem fogom lelőni a poént, januárban meglátjátok.

    Amúgy Tir-X NL25 sessionöket tart, szerintem nagyon színvonalasan streamel, nála meg azon megy a panaszkodás, hogy kit érdekel az NL25, miért nem NL100-200-at tol.

    A tervek szerint jövőre is lesz PA Open, talán PSOP is, bár őszintén szólva ezt az utóbbi időben már nem annyira szeretik a termek. Régen azért szerették, mert sok új befizetőt hozott, de az elmúlt néhány versenyt mind csalódásként élték meg az NDP, illetve a játéksok versenyek melletti raketermelése terén, szóval nehéz eladni nekik.

    Ezt ti nem látjátok, de a srácok rengeteget dolgoznak, tárgyalnak azért is, hogy egyáltalán ilyen rakerace kínálatunk legyen. Igen, a póker aranykora véget ért, és bár továbbra sem rossz üzlet az online póker, már mindenki nagyon átgondolja, mire költse a pénzt. Régen dőlt a pénz minden teremhez, és nem foglalkoztak azzal, ha voltak veszteséges projektek is, de ma már ez nem így van. Mint a pókereseknél, a szolgáltatók részéről is átalakult a szakma, már nem fér bele a könnyelműség, a termek is kizárólag +EV döntéseket akarnak hozni.

    Ettől függetlenül nem gondolom úgy, hogy haldoklik az online póker, mint ahogyan a PA sem haldoklik, csak az aranykorban megszoktunk dolgokat, és nehéz elfogadni, hogy azok már nincsenek.
    Csak nem valami nemzetközi oldallal együttműködés? Na, majd kiderül.
    Pont a hetekben gondoltam erre, hogy PA Open is már több mint egy éve volt, mikor lesz a következő. De az jó hír, ha lesz jövőre. De az sikeres volt, nem? Legalábbis annak tűnt. Tök jó volt az élő közvetítése is. Mondjuk a kijutós részében én elég rosszul jártam. De az nem tartozik ide. Összességében szerintem az nagyon jó. Csak ott is gondolom akkor nehéz szponzoráló termet szerezni. De most ha party poker úgyis benne van ennyire az élő versenyek szervezésében, nem lehet hozzájuk csapódni egy side eventre?
    De az a durva, hogy a fiatalabbak nem jönnek pókerezni? Miért van az, hogy a legfiatalabb korosztály már nem a 18-25, hanem az aki 10 éve volt 18-25. Akik ma 18 évesek azok miért nem pókereznek? Biztos jobban ráláttok a pókeres piacra. Mi lehet az oka? Azt se lehet modnani, hogy nincs pénzük. Mindenféle játékokra szerintem elköltenek több 10 ezer Ft-ot. Vagy a póker nem tud annyit nyújtani mint a legújabb játékok?

  2. #32
    Hírszerkesztő banoster avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 07.
    Hozzászólások
    1.643

    Alapbeállítás

    Idézet zo12345li eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Csak nem valami nemzetközi oldallal együttműködés? Na, majd kiderül.
    Pont a hetekben gondoltam erre, hogy PA Open is már több mint egy éve volt, mikor lesz a következő. De az jó hír, ha lesz jövőre. De az sikeres volt, nem? Legalábbis annak tűnt. Tök jó volt az élő közvetítése is. Mondjuk a kijutós részében én elég rosszul jártam. De az nem tartozik ide. Összességében szerintem az nagyon jó. Csak ott is gondolom akkor nehéz szponzoráló termet szerezni. De most ha party poker úgyis benne van ennyire az élő versenyek szervezésében, nem lehet hozzájuk csapódni egy side eventre?
    De az a durva, hogy a fiatalabbak nem jönnek pókerezni? Miért van az, hogy a legfiatalabb korosztály már nem a 18-25, hanem az aki 10 éve volt 18-25. Akik ma 18 évesek azok miért nem pókereznek? Biztos jobban ráláttok a pókeres piacra. Mi lehet az oka? Azt se lehet modnani, hogy nincs pénzük. Mindenféle játékokra szerintem elköltenek több 10 ezer Ft-ot. Vagy a póker nem tud annyit nyújtani mint a legújabb játékok?
    A PA Open sikeres, igen, azzal nincs gond, a PSOP a nehezebb eset. Jelenleg egyeztetünk egy teremmel a szatellitekről. Nem akarom elkiabálni, de azért jó esély van a megegyezésre. Ha minden jól megy, valamikor tavasszal lesz a PA Open.

    Örülök, ha tetszett a közvetítés! Ha jó, az főleg topinnak köszönhető.

    Azért érkeznek fiatalok a pókerbe, de tény, hogy nem olyan nagy számban, mint korábban. Egyszerűen egy nagy divat volt a póker, ami lecsengett. Összetett dolog ez, biztos nem segít a szabályozás sem, hogy nem nagyon tudnak reklámozni a termek, az élőpóker is nehezebb helyzetbe került, illetve azért tényleg sokkal nehezebb a mikrotét is, nehezebb sikerélményt szerezni, valószínűleg a kipróbálás után kevesebben ragadnak meg a játékban. Régen volt egy olyan imidzse a pókernek, hogy "könnyű pénz", és ez már nincs meg. Most inkább rétegjáték, de összességében nincs ezzel baj. A szegregált piacok azért visszajöhetnének...
    Krejdül and csiga19794 like this.

  3. #33
    Őstag Bumbanas avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 27.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    1.788

    Alapbeállítás

    Szerintem az aranykornak azért lett vége, mert az online póker felfutásával óriási összegek ömlöttek ide, főleg a kaszinózó, tehetős rétegektől, majd ebből egyre többen akartak egyre nagyobb szeleteket kihasítani maguknak. Elérkezett a "sok az eszkimó, kevés a fóka" állapot, amire a befolyásos szereplők (jellemzően államok) azt a megoldást választották, hogy egy kisebb "saját nyájat" lekerítettek a nagy tömegből és ezeket akarták jól megfizettetni. A közgazdaságtan itt az élővilág szabályaival szembesült és kiderült, hogy nem működik az X/5=20%X szabály, mert van egy kritikus tömeg, ami alatt életképtelen a dolog. Ha a különböző államok újra bedobnák a gyeplőt a piaci szereplők közé és megegyeznének, hogy pl. játékosszám/befizetés/rake termelés arányában osztott egyforma mértékű adót vetnek ki, akkor valószínűleg jönne a második aranykor. Erre a jelenlegi világpolitikai, közgazdasági helyzetben én igen kevés esélyt látok, mivel a szükséges minimális bizalom sincs meg a legnagyobb szereplők részéről.
    Sebaj, majd jön egy új őrület amit lehet agyonszabályozni, kizsigerelni, tönkretenni és akkor azzal megint ellesznek egy darabig "nagyjaink"!
    köcsögpokerstars likes this.
    Örökös versenyfutás folyik a programozók és az Úristen között:
    A programozók igyekeznek minél nagyobb, jobb és idióta-biztosabb programokat létrehozni, az Úristen pedig igyekszik minél nagyobb és jobb idiótákat produkálni. ....Egyelőre az Úristen van nyerésben.

Oldal: 4 / 4 ElsőElső ... 234

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •