Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (11) összesen
Like Tree2Likes

Téma: NL10 QQ - játék overpárral 3bet potban

  1. #1
    Fanatikus tag Laci24 avatara
    Csatlakozott
    2013. 09. 19.
    Hozzászólások
    389

    Alapbeállítás NL10 QQ - játék overpárral 3bet potban

    Sziasztok!

    Turnön mi lenne a megadó skálátok alja?
    Emberünk starson keresés alól le van tiltva, tehát nagy eséllyel reg. Flopon pedig szinte insta raiselt.

    QQ bekerüljön a flop AI skálába?

    Poker Stars, $0.05/$0.10 No Limit Hold'em Cash, 4 Players

    Hero (BB): $16.88 (168.8 bb)
    CO: $8.90 (89 bb)
    BTN: $10.18 (101.8 bb) - 32 hand, 45/31, limp: 0 (16)
    SB: $1.21 (12.1 bb) - bálna

    Preflop: Hero is BB with
    CO folds, BTN raises to $0.30, SB folds, Hero raises to $0.95, BTN calls $0.65

    Flop: ($1.95) (2 players)
    Hero bets $1.30, BTN raises to $3.80, Hero calls $2.50

    Turn: ($9.55) (2 players)
    Hero checks, BTN bets $5.43 and is all-in, Hero calls $5.43

    River: ($20.41) (2 players, 1 is all-in)
    Utoljára módosítva: Laci24 által: 2017. 12. 11. 03:13

  2. #2
    Őstag Bumbanas avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 27.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    1.788

    Alapbeállítás

    Lenne pár kérdésem:
    Flopon milyen range-et adnál neki? A visszaemelés megadásakor mi volt a terv turn-ön? Ha turn-ön mögéd csekkel mi lett volna a terv riverre?
    Laci24 likes this.
    Örökös versenyfutás folyik a programozók és az Úristen között:
    A programozók igyekeznek minél nagyobb, jobb és idióta-biztosabb programokat létrehozni, az Úristen pedig igyekszik minél nagyobb és jobb idiótákat produkálni. ....Egyelőre az Úristen van nyerésben.

  3. #3
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2009. 04. 19.
    Hozzászólások
    6.282

    Alapbeállítás

    turnon fog ch behindolni szerinted drawkkal?
    - ellenfelek nicknevét megjelenítenéd lehet jobb lenne -

  4. #4
    Fanatikus tag Laci24 avatara
    Csatlakozott
    2013. 09. 19.
    Hozzászólások
    389

    Alapbeállítás

    Idézet Bumbanas eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Lenne pár kérdésem:
    Flopon milyen range-et adnál neki? A visszaemelés megadásakor mi volt a terv turn-ön? Ha turn-ön mögéd csekkel mi lett volna a terv riverre?
    Flop range szerintem: TT, 55, AcQc, AcJc, AcTc, JJ-ból két kombó, AT-ből 3 kombó
    Ha lassabban emelt volna vissza akkor tennék a skálájába a klasszikus egy lapos ászos treff lapokat, bár akkor se hiszem hogy itt mikrón eleget blöffraiselne.

    Visszaemelés megadásakor az volt a terv hogy turnön megadom a betet ha nem K, A vagy treff esik. A J lap még kérdéses.

    Ha turnön passzolt volna akkor riveren betelnem kell valószínűleg, random AT és JJ ellen.

    Te másképp látod a szitut?

  5. #5
    Fanatikus tag Laci24 avatara
    Csatlakozott
    2013. 09. 19.
    Hozzászólások
    389

    Alapbeállítás

    Idézet JociBalboa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    turnon fog ch behindolni szerinted drawkkal?
    - ellenfelek nicknevét megjelenítenéd lehet jobb lenne -
    Szerintem nem.
    Oks, legközelebb megjelenítem. Köszi a tippet.

  6. #6
    Őstag Bumbanas avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 27.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    1.788

    Alapbeállítás

    Idézet Laci24 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Visszaemelés megadásakor az volt a terv hogy turnön megadom a betet ha nem K, A vagy treff esik. A J lap még kérdéses.
    Szerintem ennyi erővel betehetted volna már flopon.
    Így a húzókból nem szedsz ki pénzt, mert van esély, hogy turn-ön nem teszi be és riveren csak akkor ad meg, ha kiegészült. A leírásod alapján a szeteket mindenképpen kifizeted, akkor nincs túl sok értelme kivárni a turn lapot, legfeljebb a total blöffök ellen jó ez a játék.
    Örökös versenyfutás folyik a programozók és az Úristen között:
    A programozók igyekeznek minél nagyobb, jobb és idióta-biztosabb programokat létrehozni, az Úristen pedig igyekszik minél nagyobb és jobb idiótákat produkálni. ....Egyelőre az Úristen van nyerésben.

  7. #7
    Team Hero R1per2 avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 29.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    3.355

    Alapbeállítás

    Fél potnyi pénzt hagyott maga előtt turnre, committednek tűnik, inkább floppon tettem volna be.
    Bár azon tűnődöm, minraisre más a játék?
    Bizonytalan nekem is.

    "turnön megadom a betet ha nem K, A vagy treff esik. A J lap még kérdéses."
    Nekem jónak tűnik.
    "-AZ A HÜLYE JÁTÉKOD, EMELGETSZ ITT MINT EGY ŐRÜLT, NEM KELL RIPERT JÁTSZANI."

  8. #8
    Őstag chivasr911 avatara
    Csatlakozott
    2008. 10. 20.
    Hozzászólások
    1.733

    Alapbeállítás

    nyilván ha ezt eldobjuk akkor lesz egy laza 70-80%-os foldunk ami kihazsnálható lesz de ez az amit itt utoljára néznék, egyébként gto szerint mindenképp flop vissza kéne emelnünk, és AA lehet mondjuk call vagy bármi amit nehezebb lejavulni, ha nem toljuk vissza overpárokkal akkor ip megraiselhet FD-kkel "büntetlenül" majd ha nem dobsz chekkelheti a turnt, mindezt úgy hogy amikor 1 hét múlva megint játszol vele már nem fogsz emlékezni h ő az FD-it megraiseli és amikor lejön a flöss riverre a 2barreled után és oop vagy akkor ugyanúgy tud majd blöffölni, minha nála lenne a flöss, na de ezeket nem fogják amúgy megnézni, sokkal valószínűbb h random kattingatnak, vagy bivaly erős eq-ja van, vagy fél h elromlik a board és nem fizeted ki a setjét, mivel random 2párra kevés az esély azt most hagyjuk, de egyébként 3betpotban az eléggé gyakori iylen flop raiseknél, ami még lehet az a random blöff raise, amit rendszerint feladnak, ez annyiból nem hülyeség, h egy lazább 3betelő arra masszívan túldobja a cbetelő range-ét(mer azt tudja h range cbete de raisre nincs felkészülve), én a betsizeból adódóan ismeretlenül jó esélyt adnék egyébként valamiylen FD-re, és mivel ismeretlen és még fish is lehet, így semmiképp sem jönne szóba a dobás, flop berakás és flop call turn blank donkon gondolkoznék, az FD-ket utóbbival szivatod meg, gto szerint meg játszhtaóság miatt az első a jobb, de ha meg fish akkor turnön blöffjeivel ezekkel a line-okkal leszeded, szóval ha kicsit is van eély h fish volt akkor amúgy jó szerintem a call és turn ch/call
    "Eredményesen pókereztem, mert szerencsejátékban stratéga vagyok, de abba hagytam, mert 100x megbízhatatlanabb mint a rulett..."

  9. #9
    Team Hero Lefty Gekko avatara
    Csatlakozott
    2015. 05. 22.
    Hozzászólások
    591

    Alapbeállítás

    Foltehetnetek meg CG videot a youtube csatornara, Chivas!!!!
    Laci24 likes this.

  10. #10
    Fanatikus tag Laci24 avatara
    Csatlakozott
    2013. 09. 19.
    Hozzászólások
    389

    Alapbeállítás

    Idézet Bumbanas eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintem ennyi erővel betehetted volna már flopon.
    Így a húzókból nem szedsz ki pénzt, mert van esély, hogy turn-ön nem teszi be és riveren csak akkor ad meg, ha kiegészült. A leírásod alapján a szeteket mindenképpen kifizeted, akkor nincs túl sok értelme kivárni a turn lapot, legfeljebb a total blöffök ellen jó ez a játék.
    Teljesen egyetértek. Jó pár turn elrontja számomra az akciót.
    Utólag nekem sem tetszik a flop call.

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •