Oldal: 260 / 281 ElsőElső ... 160210250258259260261262270 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 2.591 - 2.600 (2808) összesen
Like Tree103Likes

Téma: Neteller

  1. #2591
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2016. 10. 08.
    Hozzászólások
    341

    Alapbeállítás

    Idézet XiSiLdUrX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    2 kérdés még:

    - Netellernél ha jól tudom anno az volt előny, hogy nem adtak ki adatot adóhatóságoknak és ha neteller kártyával kivetted a pénzt bármilyen atm-nél, akkor nem volt nyoma (?). Ez most is így van? (egyáltalán valóban így volt? )

    - Illetve 500$ a max limit, amit be tudok fizetni netellerre, ahogy látom. Külön kell kérni,hogy legyen nagyobb?
    Nekem VISA vagy MC depo esetén ez a limit, de full igazolt számla és Silver vagyok.
    Min transaction 5.00 USD
    Max transaction 2,500.00 USD

    Local bank transfer:
    Min transaction 5.00 USD
    Max transaction 400,000.00 USD
    Max monthly 400,000.00 USD

    Abaqos: Deposit amount
    Min 5.00
    Max 5,830.00 USD

    Skrill:
    Min 0.01
    Max 100000 USD

    Kérdésed első felére meg az a válasz, hogy csak akkor ad ki adatot, ha bűncselekményt követsz el(Terror cselekmény, emberölés, stb) és a Magyar vagy más szervek kikérik a tranzakciót(Intelpol). De spontán a NAV-nak vagy más szervnek nem ad ki infót. Vagyis a NAV vizsgál, hogy miért van 20 millás házad, holott csak min bérből élsz. Akkor a Skrill/Neteller nem ad ki infót hiába kéri a NAV.
    Utoljára módosítva: ria05 által: 2017. 11. 23. 15:44

  2. #2592
    Lelkes újonc XiSiLdUrX avatara
    Csatlakozott
    2017. 11. 12.
    Hozzászólások
    82

    Alapbeállítás

    Köszi a válaszokat!
    Mitől függ,hogy silver vagy gold az ember?

  3. #2593
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2016. 10. 08.
    Hozzászólások
    341

    Alapbeállítás

    Idézet XiSiLdUrX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Köszi a válaszokat!
    Mitől függ,hogy silver vagy gold az ember?
    Ettől, a linkelt lapot megtalálod a What does each level offer? táblázatot.
    Tranzakció mértékétől függ a VIP szint: Utalás/év
    A bronz 10000$/év
    Silver 50000$/év
    Gold 100000$/év

  4. #2594
    Lelkes újonc XiSiLdUrX avatara
    Csatlakozott
    2017. 11. 12.
    Hozzászólások
    82

    Alapbeállítás

    "International Bank transfer" esetében miért kéri EUR-ban az utalást mikor $ alapu a neteller számlám?

    $ számláról tudnám utalni de EUR összeget adott meg végeredményben, hogy azt utaljam el.
    Az első lépésben $-ban kellett beírni az összeget, hogy mennyit fogok depozni, de a 3 lépésre átváltott EUR-ra valamiért.

  5. #2595
    Lelkes újonc XiSiLdUrX avatara
    Csatlakozott
    2017. 11. 12.
    Hozzászólások
    82

    Alapbeállítás

    Most sikerült telefonon beszélnem egy netelleressel és a következőket javasolta ha a legolcsóbban akarom megúszni a pénzmozgatást a banki utalással:
    - csináljak egy új EUR neteller számlát (töröljem a régi USD számlám és átviszik minden adatomat az új EUR-ra)
    - csináljak egy EUR számlát a bankomnál, hogy konverziós költség ne legyen
    - fizessek be pokerstarsra (és hozzak létre egy EUR számát azon belül is ? )

    Remélem jól értettem. Az a baj,hogy nem valami pro az angolom így félek, hogy félreértettem valamit. Ráadásul nagyon brit akcentusa volt ...
    Szeretnék már nagyon befizetni szóval lehet most inkább lenyelem a konverziós veszteségeket de ha ez valóban így a legkedvezőbb , akkor hosszútávon megcsinálom ha valaki megerősít ,hogy tényleg így a legjobb.

  6. #2596
    Tag
    Csatlakozott
    2014. 09. 04.
    Hozzászólások
    106

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    Az lenne a kérdésem, hogy express számláról kis összegű befizetéseket >100€ végre lehet-e hajtani gambling oldalakra, vagy mindenképpen extended account szükséges?

    Uncsitesó kapna így játékszámlát.

  7. #2597
    Újonc szoby avatara
    Csatlakozott
    2011. 07. 22.
    Hozzászólások
    45

    Alapbeállítás lejáróban a Net+ card

    Sziasztok!

    12/17 a Prepaid card lejárati dátuma. Mai napig nem küldték az újat. Szerintetek mi lehet az oka? A hónapban még tudom használni a "régi" kártyát. Az online felületen hol tudok ennek utánajárni?

    Előre is köszönöm,

    szoby

  8. #2598
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2016. 10. 08.
    Hozzászólások
    341

    Alapbeállítás

    Idézet szoby eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    12/17 a Prepaid card lejárati dátuma. Mai napig nem küldték az újat. Szerintetek mi lehet az oka? A hónapban még tudom használni a "régi" kártyát. Az online felületen hol tudok ennek utánajárni?

    Előre is köszönöm,

    szoby
    Neteller contakt
    vip@neteller.com
    help@neteller.com
    vagy: https://www.neteller.com/en/vip/contact

  9. #2599
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 02. 17.
    Hozzászólások
    289

    Alapbeállítás

    Idézet szoby eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    12/17 a Prepaid card lejárati dátuma. Mai napig nem küldték az újat. Szerintetek mi lehet az oka? A hónapban még tudom használni a "régi" kártyát. Az online felületen hol tudok ennek utánajárni?

    Előre is köszönöm,

    szoby
    Lehet végtelenítették, miután Tállai bácsi odaszólt mint a MOL-nak. Aztán majd kezelnek ügyfélkét...

  10. #2600
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2017. 04. 06.
    Hozzászólások
    72

    Alapbeállítás

    Sziasztok!
    Olyan gondom lenne, hogy elég régen használtam atm kivételre a kártyámat, de persze én biztosan emlékeztem a pin kódra , de mégsem az volt, elrontottam. Utána az automata már minden alkalommal azt írta ki, hogy rossz kódot ütök, gondolom letiltotta. Az lenne a kérdés hogy valakivel esett -e már meg hasonló. Mert ha jól tudom akkor 24 óráig tart ugye a blokkolás? Előre is köszi aki tud segíteni.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •