Eredmény: 1 - 7 (7) összesen
Like Tree2Likes
  • 1 Post By Dodonpa11
  • 1 Post By ÁradóFolyó

Téma: Érdekes póker partik - 2017. 12. 18

  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

    Alapbeállítás Érdekes póker partik - 2017. 12. 18

    Lapok:
    Játék: NLHE Cash Game Parti
    Játékosok: 6 fő
    Pozició: SB
    Kis vak: $5
    Nagy vak: $10-$20

    Élőben játszol egy $5/10/20-as asztalon. A játékban fele-fele arányban megtalálhatók regulárok és rekreációs játékosok is. Az adott leosztásban az MP-ben ülő rekreációs játékos limpel. Az eddigi információid alapján fishy játékosnak tűnik, nagy betsize-okat használ postflop, szinte a teljes emelő range-vel. A kisvakban királyokra pillantva egy $100-os emelés mellett döntesz, amit a nagyvakban ülő feszes regulár játékos és a limpelő is megad. A flopra T94 lapok érkeznek, ahol is egy $175-os cbettel folytatod. A nagyvak megad, az MP azonban $900-ig emel. Rajtad a sor, mit teszel?


    Tovább a partihoz

  2. #2
    Tag
    Csatlakozott
    2014. 10. 01.
    Hozzászólások
    139

    Alapbeállítás

    aki szerint ez fold a megadott infok tekintetében annak fogalma sincs a pokerhez, vagy vesztő játékos... "Az eddigi információid alapján fishy játékosnak tűnik, nagy betsize-okat használ postflop, szinte a teljes emelő range-vel." magyarul drawk QJ Q10 K10 és minden szar amit túlértékelt azt itt 3betelni fogja ha fishy játékos és a KK val elöl vagyunk, szóval ez allin. Nem tudom ki találja ki ezeket a feladványokat de vagy nagyon hanyag vagy nagyon buta a pokerhez.
    pokeryorki likes this.

  3. #3
    Fanatikus tag ÁradóFolyó avatara
    Csatlakozott
    2009. 09. 21.
    Hozzászólások
    241

    Alapbeállítás

    Igazad van, nem szerettem volna így belekötni Karácsony előtt.
    Az ellen csak szettek és két párok esetén van elöl, még ha egyszerre van flöss és színhúzója, akkor is határeset ezen a ponton.
    Ha mondjuk ezt a Duna Pókerben játsszák, akkor az ellen olyan A,10 vagy egy szimpla flöss húzóra tehető.
    RegGeri likes this.

  4. #4
    Őstag sztalin avatara
    Csatlakozott
    2015. 12. 08.
    Hozzászólások
    1.450

    Alapbeállítás

    megint nyertem

    igaziból rátoltam volna a fishre, de ezekben a feladványokban más a filozófia

  5. #5
    Fanatikus tag ÁradóFolyó avatara
    Csatlakozott
    2009. 09. 21.
    Hozzászólások
    241

    Alapbeállítás

    Jó tudni, hogy filozófia is van benne:-)

  6. #6
    Őstag sztalin avatara
    Csatlakozott
    2015. 12. 08.
    Hozzászólások
    1.450

    Alapbeállítás

    Hogyne volna!

    Ha valaki más csinálná a feladványokat simán lehet hogy másik lenne a helyes válasz

  7. #7
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 02. 17.
    Hozzászólások
    289

    Alapbeállítás

    Inkább beszarnék, minthogy a fishi múvjától meg a feszes MP calltól dobjak!!!!!!!! LOL

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •