Oldal: 2 / 16 ElsőElső 123412 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (152) összesen
Like Tree51Likes

Téma: Váratlan fordulat - külföldiek számára is elérhető az európai közös piac!

  1. #11
    Fanatikus tag Fredaster007 avatara
    Csatlakozott
    2016. 04. 26.
    Hozzászólások
    357

    Alapbeállítás

    ****a hoy töröltétek az nem gond hogy simán magyarból átírányítja a népet a .eu-s linkre és azt a klienset szedi le nekik?updatenél szintén az eus-ra akarja updatelni, de mi az es.sen akarunk játszani ez a pici probléma
    zo12345li likes this.

  2. #12
    Fanatikus tag Fredaster007 avatara
    Csatlakozott
    2016. 04. 26.
    Hozzászólások
    357

    Alapbeállítás

    ha frissítitek akkor az es-re ne mtudtok belépni csak az eu.s-ra. Pont ez volt a gond hoyg az es.en akarunk játszani.... Oda simán új reg kell, meg mindent igazolni és csak úgy lehet játszani.... köszi adminok a potya kört.

  3. #13
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.305

    Alapbeállítás

    Idézet Fredaster007 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ****a hoy töröltétek az nem gond hogy simán magyarból átírányítja a népet a .eu-s linkre és azt a klienset szedi le nekik?updatenél szintén az eus-ra akarja updatelni, de mi az es.sen akarunk játszani ez a pici probléma
    mint fent jeleztük, nem kell, hogy letöltsd a .ES klienst, mert a .EU klienst könnyedén frissítheted.

    Idézet Fredaster007 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ha frissítitek akkor az es-re ne mtudtok belépni csak az eu.s-ra. Pont ez volt a gond hoyg az es.en akarunk játszani.... Oda simán új reg kell, meg mindent igazolni és csak úgy lehet játszani.... köszi adminok a potya kört.
    A 6. hozzászólásban leírt megoldás bizonyítottan működik, szóval nem értjük, hol akadsz el...

  4. #14
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 06. 10.
    Hozzászólások
    312

    Alapbeállítás

    Idézet Admin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    mint fent jeleztük, nem kell, hogy letöltsd a .ES klienst, mert a .EU klienst könnyedén frissítheted.
    De, ha a cikkben található link dob át .eu-s oldalra, azt hogy lehet kikapcsolni?

  5. #15
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.305

    Alapbeállítás

    Idézet zo12345li eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    De, ha a cikkben található link dob át .eu-s oldalra, azt hogy lehet kikapcsolni?
    Ez érdekes, mi ilyennel nem találkoztunk, valószínűleg valamilyen böngészőbeállítás vagy cookie eredményezheti. Privát böngészéssel próbálva sem találkoztunk átirányítással.

    Értelemszerűen sem Zenmate, sem Tor nem kell hozzá.

  6. #16
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 04. 16.
    Hozzászólások
    312

    Alapbeállítás

    Idézet Admin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Fordítva is működik, azaz minden fordított log-in alkalmával el kell végezni a 3-5. pontot



    Azért, mert a topik kezdett olyan őrült javaslatokat tartalmazni, melyeknél a fenti reigsztrációs folyamat sokkal biztonságosabb, szabályosabb és egyértelműbb

    Regisztráltam .es accountot viszont külön töltöttem le a .es szoftvert és úgy léptem be.Engedik hogy megadjam a magyar állampolgárságot szóval nem gond ha magyar ip címmel lépek be?

  7. #17
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2010. 11. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    789

    Alapbeállítás

    akkor jól értem, hogy párhuzamosan nem lehet mindkettőben (.eu és .es) jatszani?

  8. #18
    Fanatikus tag Fredaster007 avatara
    Csatlakozott
    2016. 04. 26.
    Hozzászólások
    357

    Alapbeállítás

    Igen ha nem töltöm le az es. klienst, akkor egy időben vagy az egyik vagy a másik ps-en tudok játszani. mindkettőnk egyszerre nem.szóval aki mindkettőnk akar 1xre játszani kénytelen vagy letölteni, vagy 2 külön helyre telepíteni ha tudja.

  9. #19
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.305

    Alapbeállítás

    Idézet Fredaster007 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Igen ha nem töltöm le az es. klienst, akkor egy időben vagy az egyik vagy a másik ps-en tudok játszani. mindkettőnk egyszerre nem.szóval aki mindkettőnk akar 1xre játszani kénytelen vagy letölteni, vagy 2 külön helyre telepíteni ha tudja.
    Idézet peraspera eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    akkor jól értem, hogy párhuzamosan nem lehet mindkettőben (.eu és .es) jatszani?

    Egyszerre játszani a .eu és a .es kliensekben:
    - valószínűleg nem lehet, mert a szoftver ugyanaz, csak máshova csatlatkozik
    - és ha lehet is, könnyen lehet, hogy szabálytalan
    - és mellesleg nem ajánljuk
    peraspera likes this.

  10. #20
    Fanatikus tag Fredaster007 avatara
    Csatlakozott
    2016. 04. 26.
    Hozzászólások
    357

    Alapbeállítás

    ha nem töröltetek volna mindent, láthattad volna hogy többen is írják hogy átírányítja őket es-ről eura. Simán chromeben az es.t le se lehet szedni, én tor-böngészővel szedtem le. És igen így egyszerre nem lehet két oldalon játszani szóval ez így rész megoldás. Én leszedem az es-t oda új regelek, míg az eu.son maradok a régivel így lehet mindkettőn kegyszerre játszani, aztán majd ha méltoztat válaszolni a ps akkor kiderül hogy nem multiacc e, de szerintem nem, hisz 2 külön piac...

    Én meg majd megvárom hogy mit ír a support, mert ha azt írja hogy játszhatom egy időben es-ben és eu.s-ban is akkor nem igazán fog izgatni hogy ki mit ajánl

    anno a pokerstars.fr-en is lehetett jástzani mellett a .eu-val szóval.... de majd meglátjuk mit írnak. ha nem lehet nem gond, nem fognak hiányozni a ruszkik, de ha nem lehetne, nem fogadnának más országbelieket. szóval ez elég egyértelműnek tűnik,
    Utoljára módosítva: banoster által: 2018. 01. 19. 18:02

Oldal: 2 / 16 ElsőElső 123412 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •