Oldal: 4 / 5 ElsőElső ... 2345 UtolsóUtolsó
Eredmény: 31 - 40 (47) összesen
Like Tree9Likes

Téma: Stakert\backert keresek

  1. #31
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2014. 02. 14.
    Hozzászólások
    78

    Alapbeállítás

    Kivel beszélgessek ha rajtad kívül egy értelmes hozzászóló nincs? Nem várok csodára folyamatosan teszek érte hogy kijavítsam a dolgaim ami nem megy egyről a kettőre önerőből. Ez a hirdetés igazából egy kútba dobott kívánság 2 centes hátha.. Veszteni valóm nincs. Feltölteni nem tudok egyelőre mert a jogsikocsi projekt lett előtérbe helyezve mert csak nyűglődök online míg nincs stabil rollom.. Évek kérdése és elérem önerőből amit egyszer elértem támogatással.

  2. #32
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2014. 02. 14.
    Hozzászólások
    78

    Alapbeállítás

    Csiga téged meg ismer szerintem Laci komám

  3. #33
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2014. 02. 14.
    Hozzászólások
    78

    Alapbeállítás

    A szépsége a csóróságnak hogy legalább nagy versenyeket tolok a kis pénzemből szatról amit soha sehol nem engedtek

  4. #34
    PA addict
    Csatlakozott
    2013. 12. 14.
    Hozzászólások
    4.850

    Alapbeállítás

    Idézet fishkiller eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Csiga téged meg ismer szerintem Laci komám
    Szerintem is
    fishkiller likes this.

  5. #35
    Fáradhatatlan grinder Piroslapos avatara
    Csatlakozott
    2015. 05. 11.
    Hozzászólások
    805

    Alapbeállítás

    Idézet csiga19794 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    LOL! Tudod te mekkora roll kell 33as mtt-ket tolni rezsó? Biztos,hogy van annyi feles befektetni való dohányod?
    Egy ilyen profinak bízom benne 3 verseny alatt kijön a hosszútáv Az sng meg közben még profitot is termel. tehát 1 nap alatt kasza Nyilván közvélemény kutatás volt hogy ő fordított helyzetben megbízna e egy olyanba aki segítséget kínál. Ezért mondtam a más néven játszást. De nyilván mindenki magából indul ki és eéő is jött hogy mi a biztosíték hogy megkapja a pénzét, hát kb annyi mint amilyen biztosítékot ő tud adni.

    Elég már itt a sok mellé beszédből az ön sajnálatból stb.
    Nem lehet kérdés ha valakinek van egy 100% tuti biznisze akkor bármit megtesz azért hogy azt sikerüljön beindítani. Na most itt az úriember már kijátszotta a staking kártyát az nem jött be mert ellopta a pénzt, dolgozni nem akar azért hogy később a pénzből egész életére megalapozza a jövőét, és még megy a válogatás is hogy nem tolja más nevén nehogy őt meglopják
    Vicc kategória az egész!!!
    Inas húzz el dolgozni egy évre dolgozz keményen és soha többet nem kell dolgoznod ha olyan profi vagy ahogy elmondod. Tolhatod magadnak.
    ria05 likes this.

  6. #36
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2014. 02. 14.
    Hozzászólások
    78

    Alapbeállítás

    Amióta kiraktak magamnak tolom

  7. #37
    Fáradhatatlan grinder Piroslapos avatara
    Csatlakozott
    2015. 05. 11.
    Hozzászólások
    805

    Alapbeállítás

    Idézet fishkiller eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Amióta kiraktak magamnak tolom
    akkor minden szuper.
    Én most kezdem a játékot, déltől kemény italozás volt befizettem 500$-t megpörgetem a cg szekciót 2 asztalon 1-2$ on maximálisan elégedett leszek ha este 11 ig jól érzem magam

  8. #38
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2014. 02. 14.
    Hozzászólások
    78

    Alapbeállítás

    Abszolút jó hozzáállás! 18 évesen ugyanezt csináltam. Szerintem sok túlórával és több itallal a magasabb téteket is elérheted tiszta szívemből kívánok neked sok szerencsét!

  9. #39
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2014. 02. 14.
    Hozzászólások
    78

    Alapbeállítás

    Keress még valami belémkötési pontot mert rohadtul unalmas a kresztanulás nélküled

  10. #40
    Fáradhatatlan grinder Piroslapos avatara
    Csatlakozott
    2015. 05. 11.
    Hozzászólások
    805

    Alapbeállítás

    Idézet fishkiller eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Abszolút jó hozzáállás! 18 évesen ugyanezt csináltam. Szerintem sok túlórával és több itallal a magasabb téteket is elérheted tiszta szívemből kívánok neked sok szerencsét!
    Elég nekem ez a tét meg az ital mennyiség is, többet sem fogok dolgozni inkább csak kevesebbet mert nem akarok kiégni. Pedig elhiheted lenne még mit inni vagy akár szintet is léphetnék 1 napra ha ahoz lenne kedvem. Szerintem te nem csak 18 éves korodban csináltad ezt mert akkor nem itt ..... vagy akkor még nagyon tacskó lehetsz
    Rezsó kemény

Oldal: 4 / 5 ElsőElső ... 2345 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •