Oldal: 11 / 16 ElsőElső ... 910111213 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 101 - 110 (152) összesen
Like Tree51Likes

Téma: Váratlan fordulat - külföldiek számára is elérhető az európai közös piac!

  1. #101
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 09. 24.
    Hozzászólások
    271

    Alapbeállítás

    Van az 500 euró first depo, ami 20% rb + a sima 4-5%

  2. #102
    Lelkes újonc RandomRambo avatara
    Csatlakozott
    2012. 11. 21.
    Hozzászólások
    80

    Alapbeállítás

    Lehet e arról valamit tudni, hogy más szolgáltató is belép e a spanyol piacra? Itt konkrétan a winamaxra gondolok elsősorban. Vagy a jelenlegi állapot csak a PS kiváltsága?
    Twitter: RandomRambo

  3. #103
    Fanatikus tag Fredaster007 avatara
    Csatlakozott
    2016. 04. 26.
    Hozzászólások
    357

    Alapbeállítás

    5 napja türelmet kérnek az érvényesítéshez holott max 48 órát írnak amikor kliensben feltöltöm a cuccost. Már írtam nekik kétszer,de csak sablon üzi jön hogy sok a dolog. Addig meg rendeset depozni nem fogok míg nem igazolnak vissza.Bár fillérekből is szépen lehet építkezni,mert rengeteg hal van Cashen durva a rake sajna meglátszik nagyon a magas adó....
    zo12345li likes this.

  4. #104
    Idegen
    Csatlakozott
    2018. 01. 20.
    Hozzászólások
    5

    Alapbeállítás

    Sziasztok,valódi pénzes számla kitöltésénél amikor beállítom hogy Magyarország cím stb. a következőre lépve átállítja spanyolra és útlevélszámot kér(ami nincs),esetleg van erre valami megoldás,vagy csak valamit rosszul csinálok?

  5. #105
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 06. 10.
    Hozzászólások
    312

    Alapbeállítás

    Idézet Fredaster007 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    5 napja türelmet kérnek az érvényesítéshez holott max 48 órát írnak amikor kliensben feltöltöm a cuccost. Már írtam nekik kétszer,de csak sablon üzi jön hogy sok a dolog. Addig meg rendeset depozni nem fogok míg nem igazolnak vissza.Bár fillérekből is szépen lehet építkezni,mert rengeteg hal van Cashen durva a rake sajna meglátszik nagyon a magas adó....
    Ja, én is csak kicsit mertem befizetni, amíg nem biztos, hogy lehet-e játszani. De nem értem mit csinálnak folyamatosan. A rendes Ps-en ugye múlt szombaton küldtem el, mert ott is felfüggesztették a játékjogomat, amíg nem küldöm el nekik, és eltelt 10 nap, és semmi válasz.
    De volt pár kérdésem más témával kapcsolatban is, arra se válaszoltak még. Egy levelet kaptam összesen, hogy továbbították az egyik kérdésemet, mert nem illetékesek. De az az érdekes, hogy ugyanaz az e-mail címem a két ps-en, és látszik benne a spanyolon a nevem, hogy azzal kapcsolatban küldtem, de a válaszukban meg a .eu-s nevem van.
    Ez is elég durva, hogy nincs teljesen különválasztva a két dolog. De nem értem, hogy tarthat hetekig lellenőrizni két igazolványt, főleg, hogy pár hónapja ugyanúgy vagy 5 napig tartott mire elengedték a kifizetésemet, amit igényeltem, de nem akarták engedni. Vagy minden centet meg akarnak spórolni a munkaerőköltségen, és 2 ember nézegeti át az e-maileket. Vagy csak simán leszarják, mert így is játszanak ott az emberek. Ez a hátránya, hogy monopólium van.:S

  6. #106
    Idegen
    Csatlakozott
    2017. 12. 13.
    Hozzászólások
    7

    Alapbeállítás

    Nekem is elállítódott,vissza kell állítani.
    Recsegö likes this.

  7. #107
    Újonc
    Csatlakozott
    2013. 04. 02.
    Hozzászólások
    41

    Alapbeállítás

    Sziasztok. Azt tudja valaki, hogy hogyan lehet PT4-et életre kelteni itt?? Lehet egyáltalán? Stars helper megy ****án, de PT4 nem reagál sajnos.

    Előre is köszi.
    GLGL

  8. #108
    Idegen
    Csatlakozott
    2018. 01. 20.
    Hozzászólások
    5

    Alapbeállítás

    igen én is visszalépek,átállítom magyar nyelvre,alul nyíl-tovább és magától ujra spanyolra állítja

  9. #109
    Idegen
    Csatlakozott
    2017. 05. 30.
    Hozzászólások
    6

    Alapbeállítás

    simán csak addold a a configure -> sites & importnál pokestarshoz a mappákat ahova menti az .es a handhistroyt meg a tourney summarit

  10. #110
    Fanatikus tag Fredaster007 avatara
    Csatlakozott
    2016. 04. 26.
    Hozzászólások
    357

    Alapbeállítás

    Nekem nem állítja át spanyolra.Holland címet adtam meg, és magyar nemzetiséget, és nem állította át spanyolra.

Oldal: 11 / 16 ElsőElső ... 910111213 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •