Oldal: 13 / 16 ElsőElső ... 31112131415 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 121 - 130 (152) összesen
Like Tree51Likes

Téma: Váratlan fordulat - külföldiek számára is elérhető az európai közös piac!

  1. #121
    Őstag Gabson avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 16.
    Hozzászólások
    1.143

    Alapbeállítás

    Ja most már értem. Nekem is feltűnt, hogy valami nem oké és talán csalás lehet a dologban. Talán egy-két orosz arcnak vannak rokonai a starsnal vagy valami szomszéd, ilyesmi.
    ivanesz, cubefishnl and csiga19794 like this.
    "Én mivel jó játékos vagyok, nem szorulok arra, hogy mákoljak a riveren." - 92andrey92

  2. #122
    Lelkes újonc RandomRambo avatara
    Csatlakozott
    2012. 11. 21.
    Hozzászólások
    80

    Alapbeállítás

    Hol kell a doksikat elküldeni? Help pls
    Twitter: RandomRambo

  3. #123
    Újonc
    Csatlakozott
    2013. 10. 29.
    Hozzászólások
    47

    Alapbeállítás

    Valaki tiltsa már ki innen Fredastert pleaseeeeeee. Totálisan szét offolja a topikot.

  4. #124
    Fanatikus tag Fredaster007 avatara
    Csatlakozott
    2016. 04. 26.
    Hozzászólások
    357

    Alapbeállítás

    Hello Gábor Krisztian,
    Thank you for your response and providing the information that we have requested, we do appreciate your efforts and co-operation.


    You can use both accounts at the same time, please find some information regarding your question below:

    "Players from “un-regulated” countries (.COM and .EU) able to create a NEW account on the .ES license.
    These players not need to be physically located in Spain to create an account and play.
    Players able to play on COM/EU and ES simultaneously. "

    ezt kaptam ma

  5. #125
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 06. 10.
    Hozzászólások
    312

    Alapbeállítás

    Idézet Fredaster007 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hello Gábor Krisztian,
    Thank you for your response and providing the information that we have requested, we do appreciate your efforts and co-operation.


    You can use both accounts at the same time, please find some information regarding your question below:

    "Players from “un-regulated” countries (.COM and .EU) able to create a NEW account on the .ES license.
    These players not need to be physically located in Spain to create an account and play.
    Players able to play on COM/EU and ES simultaneously. "

    ezt kaptam ma
    Na, grat! Nekem nem küldtek még semmit. És akkor el is tűnt a szoftverből az a felugró ablak, hogy küldd el az iratokat?

  6. #126
    PA addict
    Csatlakozott
    2014. 01. 24.
    Hozzászólások
    3.144

    Alapbeállítás

    Valakit visszaigazoltak már?

  7. #127
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 10. 09.
    Hozzászólások
    274

    Alapbeállítás

    Nekem pár órán belül visszaírtak és nem értették miért küldtem be az iratokat, befizetni nem próbáltam.

  8. #128
    Fanatikus tag Fredaster007 avatara
    Csatlakozott
    2016. 04. 26.
    Hozzászólások
    357

    Alapbeállítás

    nem tűnt el mert a lakcímet nem fogadták el, mert 3 hónapnál régebbi a dok amit feltöltöttem. Elmagyaráztam a dolgokat, lehet hogy magyar címre lesz csere,azt tudom igazolni egy hónapnál korábbival.csak nagyon lassan válaszolnak, írtam nekik hogy gyorsítsák meg kicsit mert tudnom kell a választ mielőtt akármit is csinálok, főleg hogy tegnap 2 versenyt is megnyertem,így már tétje is van a dolognak

  9. #129
    Fáradhatatlan grinder Gordon avatara
    Csatlakozott
    2008. 08. 13.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    713

    Alapbeállítás

    milyen a turbo hu lobby ? már itt is regwar van az opensiten?

  10. #130
    Tag
    Csatlakozott
    2013. 07. 21.
    Hozzászólások
    112

    Alapbeállítás

    Magyarországon mit reggeliztek a barátaid egyébként, amíg holland ip címről játszol? Erről nem kaphatnánk valami összefoglalót? Én képzeld el tegnap megnyertem egy 5 dolcsis omaha versenyt a Party Pokeren. Remélem kiutalják időben, bár már írtam nekik ma CET 15:20-kor és még nem reagáltak! Egye meg őket a fene a ruszkikkal együtt! Remélem nem lesz több belőlük sose!

Oldal: 13 / 16 ElsőElső ... 31112131415 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •