Oldal: 15 / 16 ElsőElső ... 513141516 UtolsóUtolsó
Eredmény: 141 - 150 (152) összesen
Like Tree51Likes

Téma: Váratlan fordulat - külföldiek számára is elérhető az európai közös piac!

  1. #141
    PA addict
    Csatlakozott
    2014. 01. 24.
    Hozzászólások
    3.144

    Alapbeállítás

    Nekem most azt irták hogy a .ES-en nem regisztrálhatok ujra(már megtettem de ma már nem hagy oktatni és azt irták h vegyem ki a pénzem) de viszont használhatom a régi .FR es számlám .Na most ezzel csak az a baj h a .FR-en nem hagynak depozni ugye. Miért kell már megint engem megmarni a ***** életbe?
    törpiszörpi likes this.

  2. #142
    PA addict
    Csatlakozott
    2014. 01. 24.
    Hozzászólások
    3.144

    Alapbeállítás

    Thanks for your email.

    Regrettably you cannot register a new account under our .ES licence. We ask you to withdraw any funds in Stars Account xxxx at your earliest convenience. However, you may continue to play at our site by using your account xxxx (.FR licence).

    Your comprehension is appreciated.

  3. #143
    Idegen
    Csatlakozott
    2018. 01. 15.
    Hozzászólások
    6

    Alapbeállítás

    sziasztok, engem ma igazoltak vissza, kb 5 nap után

    "Thank you for providing your documents as requested, your effort is greatly appreciated.

    Your documents were accepted and your account has now been verified.

    Please do not hesitate to contact us if you require any further assistance.

    Thank you for your cooperation and best of luck at the tables! "

  4. #144
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 04. 16.
    Hozzászólások
    312

    Alapbeállítás

    Itt 8 napja semmi...Még az emailekre se válaszolnak..****k

  5. #145
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 06. 10.
    Hozzászólások
    312

    Alapbeállítás

    Ja, ez nagyon idegesítő. De miért van kiírva 48 órás ügyintézés, ha soha nem annyi. És nem is az, hogy 60 óra, hanem 1-2 hét. Ha postán kellene beküldeni, meg visszaküldeni, akkor gyorsabb lenne.

  6. #146
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 04. 16.
    Hozzászólások
    312

    Alapbeállítás

    Idézet zo12345li eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ja, ez nagyon idegesítő. De miért van kiírva 48 órás ügyintézés, ha soha nem annyi. És nem is az, hogy 60 óra, hanem 1-2 hét. Ha postán kellene beküldeni, meg visszaküldeni, akkor gyorsabb lenne.
    Számomra érthetetlen hogy egy csomó emberke aki utánam küldte a doksikat azokat hamarabb verifikálják.Oké no para lenyeljük , de hogy nem tudnak válaszolni emailben napok óta hogy most akkor mi van , az egy vicc..

  7. #147
    PA addict
    Csatlakozott
    2014. 01. 24.
    Hozzászólások
    3.144

    Alapbeállítás

    Idézet geryhun eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Számomra érthetetlen hogy egy csomó emberke aki utánam küldte a doksikat azokat hamarabb verifikálják.Oké no para lenyeljük , de hogy nem tudnak válaszolni emailben napok óta hogy most akkor mi van , az egy vicc..
    Nagyon ugy néz ki hogy téged nem tisztelnek .Ebből nekem az jön le
    hateAllMss and törpiszörpi like this.

  8. #148
    Idegen
    Csatlakozott
    2018. 01. 15.
    Hozzászólások
    6

    Alapbeállítás

    sziasztok. miért lehet az, hogy nekem a sportfogadás nem elérhető? vagy a ps.es-en még nincs?

  9. #149
    Újonc
    Csatlakozott
    2013. 04. 02.
    Hozzászólások
    41

    Alapbeállítás

    Csao.

    Nekem 5 nap volt a verifikálás.
    Első körben elbasztam a dolgot, 7 hónapos bankszámlakivonatot töltöttem fel ami miatt ergó újra kellett kezdenem a szitut, merthogy szemet szúrt nekik :-D
    Feltöltöttem nekik a frisset, sima PDF-ben...tehát nem scannelt versiont. Elfogadták.
    Közbe írtam nekik egy mélt, hogy ugyan magyarként de külföldről tolom jelenleg majd és szeretném ha ez a későbbiekben nem okozna gondot. Válaszoltak, hogy fél évig ezt figyelembe veszik nem kell semmit igazolnom később ezen időszak alatt, de utána KÉRHETNEK majd valamit.
    Szóval 5 nap alatt 2szer vertem rájuk a doksikat...mire elfogadták.
    Aztán jött a mél, hogy sinen van minden...legyek boldog, nyerjek sokat.
    Ezek után az első lépésem a kassza volt.....peeeersze WITHDRAWAL opció...és próbaképpen amennyit betettem még verifikálás elött azt az összeget kikértem.(4-5 nap alatt tripláztam a befizetett lét, ugyhogy belefért) a kérelem benyújtástól számítva 4óra 52 perc múlva jött az értesítés, hogy a kotta landolt a számlámon. (neteller)


    GL
    Jymaster111 and ria05 like this.

  10. #150
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2010. 11. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    789

    Alapbeállítás

    Idézet WINAMAXDONK eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Thanks for your email.

    Regrettably you cannot register a new account under our .ES licence. We ask you to withdraw any funds in Stars Account xxxx at your earliest convenience. However, you may continue to play at our site by using your account xxxx (.FR licence).

    Your comprehension is appreciated.
    Donk, piros oldalon a stars.es topikban vmi pgergonek, vagy kinek a posztjabol latszik, hogy o is tolta ps.fr-en es tud jatszani az .es-en, szoval vmi felreertes lehet a te ugyedben, hogy nem engednek jatszani, szoval jarj utana. csak szolok, rossz latni elesettseged.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •