Eredmény: 1 - 5 (5) összesen
  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

    Alapbeállítás WSOP 2018 - megérkezik a shot clock és a big blind ante a világbajnokságra


  2. #2
    Újonc
    Csatlakozott
    2013. 03. 24.
    Hozzászólások
    33

    Alapbeállítás

    Ezzel inkább a szerencsejáték vonalat erősítik. Én a fél percet keveslem bár elnézve lamprapulos legutóbbi ámokfutását gondolom sokan támogatják.
    Utoljára módosítva: Mykee által: 2018. 01. 28. 21:05 Oka: eliras

  3. #3
    Fanatikus tag imTheDoctor avatara
    Csatlakozott
    2011. 11. 14.
    Hozzászólások
    372

    Alapbeállítás

    "A big blind ante pedig a nagyobb akciók generálására szolgál..."
    én nem értek ehhez a játékhoz, de ha a nagyvak bepakolja az 1 bb-t + az antékat is, az már alsó hangon 2 bb tőle, ergo aki emel, annak már nem lesz elég a 2-3-4 bb emelés a vaklopáshoz, mivel a nagyvak gyakorlatilag auto call-on van, nem?
    tehát az emelőnek többet kell pre kockáztatnia.. nem tudom ez mennyire generálja a nagyobb akciókat, engem még nagyobb megfontolásra ösztönözne ha akcióra adnám a fejem

  4. #4
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 10. 13.
    Hozzászólások
    1.410

    Alapbeállítás

    Idézet imTheDoctor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    "A big blind ante pedig a nagyobb akciók generálására szolgál..."
    én nem értek ehhez a játékhoz, de ha a nagyvak bepakolja az 1 bb-t + az antékat is, az már alsó hangon 2 bb tőle, ergo aki emel, annak már nem lesz elég a 2-3-4 bb emelés a vaklopáshoz, mivel a nagyvak gyakorlatilag auto call-on van, nem?
    tehát az emelőnek többet kell pre kockáztatnia.. nem tudom ez mennyire generálja a nagyobb akciókat, engem még nagyobb megfontolásra ösztönözne ha akcióra adnám a fejem
    Nem igaz, amit írtál, a normál antés játékokban is ugyanolyan potoddsot kap a BB, mint a bbante játékban (az részletkérdés, hogy ő tette be a többiek antéját, attól a pillanattól hogy az anték bekerültek, az már nem az övé). Tehát ha mondjuk 2BB-t emel valaki, akkor a nagyvaknak ugyanúgy 1BB-t kell callolnia, ugyanolyan potoddsal mindkét játékmenet esetében.
    Utoljára módosítva: Krejdül által: 2018. 01. 28. 18:36

  5. #5
    Fanatikus tag imTheDoctor avatara
    Csatlakozott
    2011. 11. 14.
    Hozzászólások
    372

    Alapbeállítás

    értem amit írsz, csak nem értek vele egyet
    egy példa: ha 1k a bb és 100 az ante, akkor a nagyvak bbante játékban 2k-t tesz be a saját stackjéből 10főnél
    jön egy 2,5k-s emelés, dob mindenki
    potodds és minden egyébtől függetlenül, a bb mit lát? óóó már betettem 2k-t még megadok 1,5k-t
    az első hsz-el értek egyet, ez a szerencsejátékot növeli, a korai vakszinteken a kevésbé tanult játékosok tekintetében mindenképp

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •