Oldal: 1521 / 1746 ElsőElső ... 521102114211471151115191520152115221523153115711621 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 15.201 - 15.210 (17456) összesen
Like Tree2870Likes

Téma: PokerStars

  1. #15201
    Team Hero S0nnyB1ack avatara
    Csatlakozott
    2012. 03. 25.
    Hely
    Ózd
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Idézet kisgyerek30 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Uj szamlamat zaroltak a regi miatt mit tudok tenni ha nincs magyar ugyfelszolgaltatas ?
    Intézed angolul.
    jacsapoker and ria05 like this.

  2. #15202
    Idegen
    Csatlakozott
    2018. 02. 18.
    Hozzászólások
    5

    Alapbeállítás

    Egy: külföldön laktam az adott orszagba nyitottam szamlat,mivel hazaköltöztem es nincs igenyem a kulfoldi szamlara ezert gondoltam, hogy jobb lenne, ha egy magyar szamlat nyitanek.....Ketto:/esedleg/ szerintem normalisan probaltam erdeklodni hogy mit tudnek tenni, boccs ha nem tudok angolul nem lehet mindeki zseni mind egyesek...

  3. #15203
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2016. 10. 08.
    Hozzászólások
    341

    Alapbeállítás

    Zseni az tuti nem vagy, ha már volt számlád, de csak úgy magadtól nyitottál egy másikat, mert te úgy gondoltad, hogy ez így jó lesz. Meg ha kint éltél, akkor ott milyen nyelven beszéltél? Mert a PS-nek van vagy 15 hivatalos nyelve, német, francia, angol, holland, spanyol, stb. A póker hivatalos nyelve az angol és nem a magyar. A magyar ügyfélszolgálat csak egy extra volt sok teremben
    Utoljára módosítva: ria05 által: 2018. 02. 18. 17:16
    kacsa1st and nightfury like this.

  4. #15204
    Team Hero S0nnyB1ack avatara
    Csatlakozott
    2012. 03. 25.
    Hely
    Ózd
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Idézet kisgyerek30 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Egy: külföldön laktam az adott orszagba nyitottam szamlat,mivel hazaköltöztem es nincs igenyem a kulfoldi szamlara ezert gondoltam, hogy jobb lenne, ha egy magyar szamlat nyitanek.....Ketto:/esedleg/ szerintem normalisan probaltam erdeklodni hogy mit tudnek tenni, boccs ha nem tudok angolul nem lehet mindeki zseni mind egyesek...
    Minden k.ö.c.s.ö.g.ölés nélkül írom: ha magyarul nem lehet, akkor vagy intézed más nyelven, vagy hagyod a picsába.

    Ha kell fordításban segítség abban is szivesen segítek. Lökd ide magyarul, clickbackelem angolul.
    Utoljára módosítva: S0nnyB1ack által: 2018. 02. 18. 17:15
    CsabiST likes this.

  5. #15205
    Újonc
    Csatlakozott
    2016. 02. 20.
    Hozzászólások
    21

    Alapbeállítás

    Sziasztok. Rég játszottam ma szerettem volna egy kicsit pókerezni de a mastercardot sehol nem fogadják el. Van Neteller számlám de ott sincs már mastercard opció mint befizetés. Ez most komoly hogy sehol nem lehet már használni az MC-t vagy én vagyok hüle? Van egyáltalán olyan más terem ahol tudom használni és a kifizetés is rendesen működik? Jó lenne a PS de most új kártyát kell csináltatni kész röhej.

  6. #15206
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 02. 21.
    Hozzászólások
    3.006

    Alapbeállítás

    Bank-tól függ.

  7. #15207
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2016. 10. 08.
    Hozzászólások
    341

    Alapbeállítás

    Nem banktól függ, hanem megszűnt a MC depo a Skrill/Neteller-hez. Vegyél paysafecardot és azzal tegyél pénzt a Skrill/Netellerre, ok kicsit drágább, de ez van. De pl az Unibetre be lehet fizetni MC-vel a kiutalás meg bankszámla. És, ha neked van ott internetes pénztárcád (Unibet), akkor oda a kivét simán megy, függetlenül a MC depozitra. De a PS, ne fizess be MC-vel, mert akkor a kivét csak Hipayre fog menni és az egy merő szívás.

  8. #15208
    Újonc
    Csatlakozott
    2016. 02. 20.
    Hozzászólások
    21

    Alapbeállítás

    Akkor ha jól értem Unibeten keresztül tudok MC vel pénzt utalni a Ps számlámra ? csak a kifizetésnél ne az MC kártya adatait adjam meg hanem az Unibetesre menjen? Csak az Unibetnél nincs számlaszám csak azonositó (nem ismerem annyira) ott mit kell megadjak hogy a PS odautalja a pénzt? Köszönöm a segítséget!

  9. #15209
    Újonc
    Csatlakozott
    2016. 02. 20.
    Hozzászólások
    21

    Alapbeállítás

    Ja hogy az Unibet az egy szerencsejáték oldal akkor storno A PS nél már nem lehet használni az MC figyelmeztet is illetve azt is közli hogy Hypayal működik de amint olvastam róla inkább nem kockáztatok. Azért kösz na ezt is jól elbaszták ,akkor nem játszom.

  10. #15210
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2016. 10. 08.
    Hozzászólások
    341

    Alapbeállítás

    Az Unibet póker/kaszinó stb oldal, pont olyan mint a PS. Én nem azt írtam, hogy pénzügyi szolgáltató, látom nagyon képben vagy a termekkel kapcsolatban De mit xarakodsz, vegyél paysafacardot bármelyik újságárusnál, benzinkúton és azzal tegyél pénzt a Netellere/Skrillre. És máris tolhatod be a PS-re

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •