Oldal: 634 / 736 ElsőElső ... 134534584624632633634635636644684734 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 6.331 - 6.340 (7353) összesen
Like Tree1614Likes

Téma: Darts Topik

  1. #6331
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Idézet ltacsi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Messze volt ez a kirohanástól, azt Wright csinálta a PL-ben meg piás Lewis a múltkor amikor megfojtogatta a gyereket Csak valami szakmai hozzászólást vártam, cserébe mást kaptam, de most ezen ne pörögjünk. Szerintem maradjunk a dartsnál.
    Szakmait hiába vársz a csatlóstól, köze nincs az egészhez, évente talán ha két meccsbe belenéz összesen. Az a baj már trollkodni se tud, régen még csak-csak ugatta, de mára maradt neki a primitív sértegetés, és még neki áll följebb, ha belemarnak.
    ria05 likes this.

  2. #6332
    PA addict
    Csatlakozott
    2014. 01. 24.
    Hozzászólások
    3.144

    Alapbeállítás

    Idézet csiga19794 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én sem értem a kirohanást. Tudhatod,hogy a donk ilyen. Gyerek még.....
    Vagy rossz napod volt?
    Csiga legalább kiáll mellettem . A nagytöbbségnek egyértelmű h Itacsi mart belém jelentősebb ok nélkül

  3. #6333
    PA addict
    Csatlakozott
    2014. 01. 24.
    Hozzászólások
    3.144

    Alapbeállítás

    Idézet van Gerwen eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szakmait hiába vársz a csatlóstól, köze nincs az egészhez, évente talán ha két meccsbe belenéz összesen. Az a baj már trollkodni se tud, régen még csak-csak ugatta, de mára maradt neki a primitív sértegetés, és még neki áll följebb, ha belemarnak.
    Egy szint fölött neked és Piroslaposnak rendkivűl magas. Eger környéki paraszt gyerekek vagytok nincs ezzel semmi gond én is falusi vagyok de rajtatok érződik az IQ hiánya hisz gyakran a legegyszerübb összefüggéseket levelingeket se értitek .Most is szerinted sértegettem Itacsit én végig csak hülyültem az égvilágon semmi problémám vele az első hozzászólásom is csak poénkodás volt sőt még a konkrét sztoriban is igaza van .

    "és még neki áll följebb, ha belemarnak." oriasi szinjátékot toltam egyáltalán nem áll följebb
    Utoljára módosítva: WINAMAXDONK által: 2018. 02. 18. 23:03
    csiga19794 likes this.

  4. #6334
    PA addict
    Csatlakozott
    2014. 01. 24.
    Hozzászólások
    3.144

    Alapbeállítás

    A szakmai részhez szinte biztos h dartsba én vagyok itt legkevésbé képbe de alulbecsülsz azért az évi 2 meccsel a vb-t meg PL-t végighörgöm . A vb-t kb 100%ban a PL-t 50-70ben de ja elég koca vagyok ezt sikerült lereadelned ami az utóbbi időben nem nagyon megy bár ezen meg se kéne lepődni egy ekkora elmétől aki szereti a pókert és 25centes spinekig volt képes eljutni nem nagyon lehet extrákat várni.

  5. #6335
    PA addict
    Csatlakozott
    2014. 01. 24.
    Hozzászólások
    3.144

    Alapbeállítás

    Egyébként nem találom azt a hozzászólósod az ún. igazságbeszédedet ahol mindenkit elküldesz a picsába és bevallod h kit szeretsz kit utálsz Olyan megható volt Valahol vissza lehet keresni?
    csiga19794 likes this.

  6. #6336
    Team Hero ltacsi avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 28.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    443

    Alapbeállítás

    Na Gerwen ma is behúzta Players Championship-t. Tegnap Wade-t verte, ma Cadby gyereket a döntőben. Néha olyan érzésem van, mintha a nagyok nem pörögnének rá Gerwenen kívül ezekre a hétvégi mókákra. Tavaly legalább Taylor behúzott hármat. Pedig a sok apróból biztos szép összeg jön ki az év végére.

  7. #6337
    Moderátor ceewyl avatara
    Csatlakozott
    2008. 05. 26.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.835

    Alapbeállítás

    Idézet ltacsi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Na Gerwen ma is behúzta Players Championship-t. Tegnap Wade-t verte, ma Cadby gyereket a döntőben. Néha olyan érzésem van, mintha a nagyok nem pörögnének rá Gerwenen kívül ezekre a hétvégi mókákra. Tavaly legalább Taylor behúzott hármat. Pedig a sok apróból biztos szép összeg jön ki az év végére.
    Ne offolj pls.
    TominhoPA, ltacsi and csiga19794 like this.

  8. #6338
    Fáradhatatlan grinder Piroslapos avatara
    Csatlakozott
    2015. 05. 11.
    Hozzászólások
    805

    Alapbeállítás

    Idézet WINAMAXDONK eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Egy szint fölött neked és Piroslaposnak rendkivűl magas. Eger környéki paraszt gyerekek vagytok nincs ezzel semmi gond én is falusi vagyok de rajtatok érződik az IQ hiánya

    [/FONT][/COLOR]
    Engem ugyan miért keversz bele a vitátokba?

  9. #6339
    Fáradhatatlan grinder Piroslapos avatara
    Csatlakozott
    2015. 05. 11.
    Hozzászólások
    805

    Alapbeállítás

    A lestavezető megkezdi a tippelést
    Smith – Whitlock 6-6
    Price – Suljovic 4-7
    Gerwen – Gurney 7-3
    Cross – Barneveld 6-6
    Wright – Anderson 4-7

  10. #6340
    Moderátor ceewyl avatara
    Csatlakozott
    2008. 05. 26.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.835

    Alapbeállítás

    Smith – Whitlock 7-5
    Price – Suljovic 6-6
    Gerwen – Gurney 7-3
    Cross – Barneveld 7-4
    Wright – Anderson 5-7

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •