Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (16) összesen
Like Tree2Likes

Téma: Totál kezdő-totál elveszve

  1. #1
    Idegen
    Csatlakozott
    2018. 02. 23.
    Hozzászólások
    5

    Alapbeállítás Totál kezdő-totál elveszve

    Sziasztok

    Mint a cimből is kiiderült teljesen amatőr vagyok.
    A problémám az,hogy lennének teljesen alapvető (számototkra) kérdéseim ,mert mar napok ota bogaraszom az olalon a forum topicokat es a blogokat de nem találok választ.
    biztos van valahol de annyira szerteágazó es hihetetlen terjedelmű,hogy egyszeruen nem találom.
    Kérek vkit és szánjon meg.

    1:nem ertem cash game es témáknál mikor NL2-1000 ig beszéltek ez mit jelent pontosan?
    PL mi az NL 2 És miaz nL 1000?

    2:Láttam olvastam hogy sokan mobilpénztárcát használtok(skrill,neteler).Mi ebben az okoság?Én azt gondolom(tam) befizetek bankártyárol és ha nyerek azt kifizetik a bankszámlámra.Ilyen van?

    3:Lehet e és ha igen akkor hogyan privat uzenetet kuldeni Pa tagoknak?

    4:Milyen INGYENES segedszoftvert ajanlanatok egy kezdonek?

    5:OLvastam Hogy kezdoknek ,,ABC" pokerszisztemat ajanlotok és hogy ehez van kezdokez tablazat(iranytu alatt)...HOL???????Kérlek ha tudtok ilyen tablazatot irjatok le a linket.

    KOSZONOM ELORE HA VALAKI VÁLASZOLNA.
    Sziasztok

  2. #2
    Fanatikus tag Fluxxxi avatara
    Csatlakozott
    2014. 05. 08.
    Hozzászólások
    333

    Alapbeállítás

    Szia,

    1.Az NL2-es asztalnál 2 dollár/euró-val ülsz be ez jelenti a 100 nagyvakot, NL1000-nél ugyanez 1000 dollár/euró (nyilván egységet jelöl nem kötött pénznemet, tehát ha te zlotyban játszol akkor zlotyt jelöl).

    2.Az okosság az, hogy kis hazánkból nem tudsz befizetni egy terembe sem közvetlen bankkártyával, továbbá nem is kezdeményezhetsz közvetlen kifizetés a termekből bankkártyára. Ennek kiküszöbölésére kellenek az e-walletek. De a skrill és neteller sem fogad már el mastercard kártyát csak visa-t, de ezen kívül is akadnak befizetési opciót, pl.: bitcoin, paysafecard.

    3.Azt hiszem 30 fórum hozzászólás után tudsz privátot küldeni de ebben nem vagyok biztos.

    4.Ingyenes segédprogramként az elején pokerstove lehet a leghasznosabb, nyilván ez egy tök alap esélyszámoló de ezen kívül ingyenes szoftvert nem tudok.

    5.Kezdőkéz tábla (6-max CG=hatan ültök az asztalnál) itt a PA-n még 2008-ból van, a következő linken éred el : No Limit Holdem indulási táblázat
    Persze lehet okoskodni, hogy a játék azóta nagyon átalakult ami nyilván igaz is de alapnak ez is megteszi amíg abszolút nem vagy tisztában a dolgokkal.
    Utoljára módosítva: Fluxxxi által: 2018. 02. 23. 05:02

  3. #3
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2016. 10. 08.
    Hozzászólások
    341

    Alapbeállítás

    Idézet Fluxxxi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szia,

    2.Az okosság az, hogy kis hazánkból nem tudsz befizetni egy terembe sem közvetlen bankkártyával, továbbá nem is kezdeményezhetsz közvetlen kifizetés a termekből bankkártyára. Ennek kiküszöbölésére kellenek az e-walletek. De a skrill és neteller sem fogad már el mastercard kártyát csak visa-t, de ezen kívül is akadnak befizetési opciót, pl.: bitcoin, paysafecard.
    Ez nem egészen igaz, mert pl az Unibetre be lehet fizetni Mastercarddal és VISA-val is. És még van egypár terem, ahol a VISA kifizetés is megy.

  4. #4
    Fáradhatatlan grinder Gordon avatara
    Csatlakozott
    2008. 08. 12.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    713

    Alapbeállítás

    Javaslom, h kérj pár órát bárkitől előre megbeszélt órabérért akit elég tapasztaltnak érzel, hogy az alapokat és pár dolgot elmagyarázzon neked, mit, mikor hol, mivel stb .. rengeteg idő és pénzt spórolhatsz vele
    szroli likes this.

  5. #5
    Idegen
    Csatlakozott
    2018. 02. 07.
    Hozzászólások
    9

    Alapbeállítás

    Bocsanat az offert,irtam mar mas topicba is,de nem jelent meg a kerdes az aktualis forumtemak kozott.
    Egy interjut/hirt keresek amit regebben olvastam,kicsit Chuck Bass sztorijahoz hasonlitott,de nem emlekszem ki volt az..azt hiszem sokat fogadott az illeto,es megemliti benne,hogy ha kolcsonkert 10.000$-t akkor masnap mar visszaadta stb,ennyire emlekszem belole
    Koszonom!
    Es megegyszer bocsanat

  6. #6
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2016. 10. 08.
    Hozzászólások
    341

    Alapbeállítás

    Idézet KataK73 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Bocsanat az offert,irtam mar mas topicba is,de nem jelent meg a kerdes az aktualis forumtemak kozott.
    Egy interjut/hirt keresek amit regebben olvastam,kicsit Chuck Bass sztorijahoz hasonlitott,de nem emlekszem ki volt az..azt hiszem sokat fogadott az illeto,es megemliti benne,hogy ha kolcsonkert 10.000$-t akkor masnap mar visszaadta stb,ennyire emlekszem belole
    Koszonom!
    Es megegyszer bocsanat
    Már az első hsz-nél megírták a választ, néha rá kellene nézni a válaszra

  7. #7
    Idegen
    Csatlakozott
    2018. 02. 23.
    Hozzászólások
    11

    Alapbeállítás

    Idézet datn0229 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    4:Milyen INGYENES segedszoftvert ajanlanatok egy kezdonek?
    Ha HUD-ra gondolsz, akkor a Hold'em Manager vagy Poker Tracker próbaverziókat tudod használni 30 napig ingyen, de ha ezek után sem akarsz előfizetni, akkor a Hand2Note mikrotéten ingyenes (NL25-ig és tourny $9-ig). Én is ezt használom.

  8. #8
    Idegen
    Csatlakozott
    2018. 02. 07.
    Hozzászólások
    9

    Alapbeállítás

    Bocsanat
    Azt hittem ha hozzaszolnak,akkor itt a fooldalon az aktualis temaknal jelenik meg,es nem lattam egyik nap sem.
    A duhongo topicot pedig nem neztem ujra:/

  9. #9
    Moderátor crazy3317 avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 25.
    Hozzászólások
    3.152

    Alapbeállítás

    NL2 = cash game asztal, ahol a vakok $0.01/$0.02
    NL1000 = cash game asztal, ahol a vakok $5/$10

    A legegyszerűbb úgy megjegyezni, hogy az adott asztalon a nagyvakot felszorzod százzal (tehát egy beülő/100 nagyvak) és az így kapott szám az NLX. Ez csak cash game-knél érvényes megnevezés, versenyeknél vagy sit and go-knál nem használjuk.

    Privát üzenetekhez 200 hozzászólásra van szükség az új szabályok értelmében.

    Az ABC szisztéma alapvetően feszes-agresszív (tight-agressive/TAG) stílus takar többnyire, javaslom az oldalon nézegesd Tir-X videóit.

    Mobilpénztárca hasznos lehet, mert innen/ide a legkönnyebb és a leggyorsabb a be- és kifizetés a termekbe.

    Ingyenes szoftverek közül jó a pokerstove, esélyeket számolni, illetve próbáld ki azt, hogy letöltöd a fizetős szoftverek ingyenes trial verzióját és amit hasznosnak találsz, azokat későb megveheted. A legtöbben a Holdem Manager2-t, Poker Tracker4-et, Flopzillát használják, de rengeted van, olvass utána.

    Hajrá!
    "a gambler az aki ovtaskaval jar rulettezni, de az teny, h szeretem pakolgatni a stackeket"

  10. #10
    Idegen Teddy Snow avatara
    Csatlakozott
    2017. 10. 05.
    Hozzászólások
    8

    Alapbeállítás

    Teljesen ingyenes szoftver a FreePokerDB (FPDB). Kezdőknek tökéletes, de a konfigurálásának a felhasználóbarátsága azért hagy némi kívánnivalót maga után. De ettől eltekintve használható cucc.

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •