Oldal: 2 / 25 ElsőElső 123412 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (247) összesen
Like Tree171Likes

Téma: GG Network - FELHÍVÁS!

  1. #11
    PA addict naggeri avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.367

    Alapbeállítás

    ja, krvara tisztan jatszik.

    1. PREDATORY BEHAVIOR
    Predatory behavior is defined as an activity focused primarily on, but not limited to, exploiting others to gain monetary advantage. Although poker is a game of skill, GGNetwork promises to every player to provide a safe, fun, recreational, and enjoyable game experience. Such predatory behavior is in direct conflict of our promise to the players, and the management team will not tolerate any indication.

    ezt mond már meg h mire nem lehet ráhúzni? nyersz, akkor kapod a mailt hogy ezt megszegted. Bármit mondhatsz, tehetsz, ban a vége mert fishek ellen "predatory behavior"t tanusitasz. Konkrétan indithatsz asztalokat is, leszarják, ha nyersz előbb utobb nemkivanatos személy leszel az ecosystemben. éééés még a PVI rakesystem-ről nem is tettünk emlitést. Nekem pl a rake-em az ő rendszerükben 29% ot ért PVI szerint. Tehát ha 10k-t rake-eltél, az nekik 2900 volt, annyit jelentettek az affilnak, amiből kaphattál RB-t de ezek csak finomságok..
    egyébként tudtommal azt meg lehet kérdezni hogy PVI indexed micsoda, ismerősnek megirták email-ben. én szimplán kiszámoltam. Neki 35% volt. micsoda mázlista!
    Utoljára módosítva: naggeri által: 2018. 02. 28. 15:49
    Mert egy ismerősöm aki a psnél dolgozik azt mesélte, hogy psnél már regisztrációnál eldöntik ki lesz nyerő és ki bukó! Hiába vagy jó játékos ha 2% flop esély után riverre mákolnak! Amugy néztem pár magyart akit istenítenek psen, hát ők is tolják be mindennel

  2. #12
    PA addict naggeri avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.367

    Alapbeállítás

    annyit hozzátennék hogy sokan vannak ott valoszinuleg nyerők, de nem tudom hogy maradhatnak a rendszerben. Akiket ismerek és nyertek és magyarok már ki vannak penderitve. Viszont hogy finnek pl hogy tudnak ott játszani több mint fél éve ban nélkül.. na ez az év kérdése számomra
    herrobst likes this.
    Mert egy ismerősöm aki a psnél dolgozik azt mesélte, hogy psnél már regisztrációnál eldöntik ki lesz nyerő és ki bukó! Hiába vagy jó játékos ha 2% flop esély után riverre mákolnak! Amugy néztem pár magyart akit istenítenek psen, hát ők is tolják be mindennel

  3. #13
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2010. 11. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    789

    Alapbeállítás

    Tisztan jatszik, mert kb le van irva, hogy ha nyersz, indoklas nelkul kitilthatnak...kb kontorfalazas nelkul.
    Ez sztem korrekt.
    Az mar kevesbe, hogy ez az info eleg nehezen hozzaferheto, nem epp a termek fooldalan van kiirva.
    Es mindenkepp korrektebb, mint az az affiliate, aki errol nem tesz emlitest, pedig hiteles es jatekosbarat papiron. Vagy csak szarnak az egeszbe, lehet ezt meg ok sem olvastak

  4. #14
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2014. 06. 20.
    Hozzászólások
    232

    Alapbeállítás

    Igazából az a kérdés, hogy ez miért legális. Nem akarom elhinni, hogy ez ütközik valami törvénybe.
    Persze, nem európai terem ,de van UK-s gambling licenszük. Lassan szükség lesz valami pókeres fogyasztóvédelemre, pláne, ha állítólag az a cél, hogy minden szépen szabályozottan menjen.

  5. #15
    Team Hero S0nnyB1ack avatara
    Csatlakozott
    2012. 03. 25.
    Hely
    Ózd
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Idézet birs320 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hi

    Tudomásom van ezekről, pontosan ezek miatt kezdeményeztem januárban a szerződésem felbontását (annak ellenére, hogy ez egy nagyon jó deal volt). Ezért nem játszom a teremben közel 2 hónapja és ezért nem láttok már twicthelni. Ha ez megtörtént, írok egy hosszabb posztot arról, hogy miket csinálnak. Addig is én sem javaslom, hogy bárki CG-ezzen a GG hálózaton.
    Alig várom hogy ezt megírd. Nem sokáig játszottam a PPI-on de rövid idő alatt a sok negatív tapasztalat miatt inkabb leléptem.

    Rendszeresen előfordult hogy könnyű asztalokról nyerőben minden ok nélkül kitettek és más ült a helyemre. Volt hogy a 8 aktív asztalból egyszerre háromról. Akkor azt hittem szoftverhiba.

    A rollt azután vettem ki, hogy játék közben különösebb akció nélkül az egyenlegem súlyos beülőkkel csökkent. Erre rá is kérdeztem anno a terem topicjában. Volt hogy 8-10 bi eltűnt a számlámról mikor kiléptem hogy frissítsek de a szoftwer nem engedett vissza csak kb 1 óra múlva. Annyi hogy addigra legalább rendben volt.

    A második ilyen megmagyarázhatatlan egyenleg dolog után jobbnak láttam elegánsan távozni.

    Várom nagyon a beszámolót ezekről.

    Ja és azt el is felejtettem, hogy folyamatosan eltűntek a fishekről a color code-ok és a noteok.
    Utoljára módosítva: S0nnyB1ack által: 2018. 02. 28. 17:12

  6. #16
    Tag
    Csatlakozott
    2014. 11. 29.
    Hozzászólások
    121

    Alapbeállítás

    Én sem lepődnék meg, ha kiderülne, hogy csal az rng és/vagy tele lenne beépített játékosokkal, kiváncsian várom mit fog írni Birs. NL200+ omahan gyakorlatilag csak fishek vannak, mégsem lehet nyerni. Persze lehet, hogy a magas variancia illetve az elképesztő magas rake miatt, mindenesetre elég furcsa. Az a terem, ahol 80-100% rb-re lehet kijönni már eleve gyanús

  7. #17
    Moderátor / Pro Team tag danfiu avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 02.
    Hely
    Focustown
    Hozzászólások
    5.674

    Alapbeállítás

    Engem is kibasztak mert sokat nyertem, mondva csinált ürüggyel, de elég gusztustalan

  8. #18
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2014. 05. 10.
    Hozzászólások
    661

    Alapbeállítás

    Én csak buktam, akkor engem az a veszély nem fenyeget hogy kitiltanak
    Masters800 and cubefishnl like this.

  9. #19
    Őstag daPEPEhu avatara
    Csatlakozott
    2009. 09. 19.
    Hozzászólások
    1.611

    Alapbeállítás

    Találkoztam hétvégén Bécsben én is egy sráccal aki affiliate GG networknek és én is meg tudom erősíteni a fentebb említetteket. Volt, hogy olyan játékosát tiltották ki cg asztalaitól aki minden asztalon ott volt és ő volt az asztal indító, GG network azt mondta bumhuntingól... és amit naggeri említett, hogy nem mindenkinek ugyanúgy nézik a rakelt mennyiséget, ő is említette ezt(volt olyan, hogy játékosa csak 1 versenyt játszott 5$ rake-kel és csak 4$-ként nézte a GG hálózat)..
    Én szerencsére nem tapasztaltam még semmi aljas húzást tőlük, de csak annyi pénzt tartanék bent ha játszani akartok ott, ami pár sessre elég..

  10. #20
    Fáradhatatlan grinder Gordon avatara
    Csatlakozott
    2008. 08. 13.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    713

    Alapbeállítás

    vicces amúgy, hogy a nulla rb és a szegregációnál is van lentebb ... nyersz? ..kick, és örülhetsz ha nem koboznak el mindent .. gratulálok, így igazán vonzó a piac az ázsiaknak
    roland1113 likes this.

Oldal: 2 / 25 ElsőElső 123412 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •