Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (11) összesen
Like Tree2Likes

Téma: Hogy építsük fel a range-ünket riveren??

  1. #1
    Lelkes újonc Atesz1984 avatara
    Csatlakozott
    2015. 04. 05.
    Hely
    Vác
    Hozzászólások
    62

    Alapbeállítás Hogy építsük fel a range-ünket riveren??

    https://www.weaktight.com/h/5a96be80d39043981e8b479c

    Pre: standard reg vs reg (villan: 28/20/10, sb vs bb 3bet:16,7)

    Eddig floppon a ch/r rangem: 88,66,J8s,86s,AcJc,AcTc,Ac9c,Qc9c,Td9d,Tc9c,Ac8c,T c8c,9c8c,Ac7c,9d7d,9c7c,8c7c,Ac6c,Ac5c,Ac4c,Ac3c,A c2c
    Tehát a settjeimet meg a kétpárjaimat balanszáltam az Ax FD-kel, meg a kombódraw-kal.

    Turn:
    én itt ranget checkelek amivel floppon ch/r-eltem, mert nagyon leszűkült a value kombóim száma.

    River:
    Tudom, hogy a fulljaim és az 1db poker mellé választani kell blöfföt is, melyet betolok riveren, mert ha csak value lesz nálam, akkor hosszútávon nem leszek kifizetve. És itt jön a kérdésem:
    A kevés valuemhoz ( 1db 66, 2db 86s, 3db 88, összesen: 6kombó) melyek a legjobb blöfflapjaim és miért??
    Gondolkodhatok úgyis, hogy az alacsonyabb FD-ket fejezem be, mert nála lehetnek Ax vagy alacsonyabb FD-k, amelyeket dobatok (nem K magasra gondolok ).
    Vagy gondolkodhatok úgyis, hogy olyan lapokat kell blöffölnöm, amelyek blokkolják a call range részét. pl. Ax fd-k, mely blokkolja az AA-t és stb.

    Erre várnám megtisztelő válaszotok.

    GL az asztaloknál

    Atesz

    U.i.: várok olyan válaszokat is, ha máshogy építitek fel a rangeteket és annak kifejtését. KÖszi
    Utoljára módosítva: Atesz1984 által: 2018. 02. 28. 17:45
    crazy3317 likes this.

  2. #2
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 11. 05.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    471

    Alapbeállítás

    Helló!

    Szerintem ebben a szituban (normális reg oop sb vs bb) q9s-t és lefele a suited gappereket(108, 86 stb) nem lesz profitabilis védeni.

    Én 1-2 kisebb draw-al fejezném be elméletben az A-os fd-k nagyrésze nála kéne, hogy legyen és azokat dobja.(aztán gyakorlatban én inkább azt tapasztalom, hogy nut fd-vel/combó draw-al a regek nagyrésze még pushol floppon;p)

  3. #3
    Lelkes újonc Atesz1984 avatara
    Csatlakozott
    2015. 04. 05.
    Hely
    Vác
    Hozzászólások
    62

    Alapbeállítás

    Idézet lourker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Helló!

    Szerintem ebben a szituban (normális reg oop sb vs bb) q9s-t és lefele a suited gappereket(108, 86 stb) nem lesz profitabilis védeni.

    Én 1-2 kisebb draw-al fejezném be elméletben az A-os fd-k nagyrésze nála kéne, hogy legyen és azokat dobja.(aztán gyakorlatban én inkább azt tapasztalom, hogy nut fd-vel/combó draw-al a regek nagyrésze még pushol floppon;p)
    Nem hinném, hogy IP nut FD-ket 3betelni szoktak. Kombódraw-kal pedig olyan jó oddsa van, hogy tud velük callozni egy ch/r-t is.

  4. #4
    Újonc Mastodon avatara
    Csatlakozott
    2013. 08. 21.
    Hely
    Nyíregyháza
    Hozzászólások
    37

    Alapbeállítás

    Szia!

    Én csak annyit kérdeznék, hogy bvb ez a standard open sized? Milyen success-e van?

  5. #5
    Újonc
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Hozzászólások
    35

    Alapbeállítás

    Kikristályosítaná valaki, hogy mi történik itt ?

    Volna ezer kérdésem, de lehet, h nem kell feltennem.

    Kösz

  6. #6
    Team Hero S0nnyB1ack avatara
    Csatlakozott
    2012. 03. 25.
    Hely
    Ózd
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Idézet ali22 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kikristályosítaná valaki, hogy mi történik itt ?

    Volna ezer kérdésem, de lehet, h nem kell feltennem.

    Kösz
    Szerintem tedd fel a konkrét kérdéseidet, arra jobban kapsz értékelhető választ, mert a "mi történik itt" egy kicsit tág.

  7. #7
    Újonc
    Csatlakozott
    2014. 09. 12.
    Hozzászólások
    30

    Alapbeállítás

    Turnon mi volt a terved? Ezzel a lappal nem igazan tudsz mast csinalni sztem pushon kivul. Ch/callal feladsz egy csomo fold equity-t, es azt sem fogod tudni, hogy meg van-e az oddsod a range ellen.
    Riveren gto szempontbol a sorhuzoidat kellene bloffolnod es a gyengebb fd-ket. Exploitativ megkozelitesbol viszont en itt nagyon keveset bloffolnek, nem gondolom, hogy eleget fognak dobni egy ilyen fura line utan.

  8. #8
    Team Hero daniboy avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 22.
    Hozzászólások
    480

    Alapbeállítás

    Több mindenhez is lenne megjegyzésem. Az egyik a flop ch/r range, ha minden FD meg combo benne van akkor a chc range-ben egyáltalán nincs ilyen jellegű hand. Pont az Axs-t tudnám elképzelni egy callra és a gyengébb FD-ket ch/r-re.

    A másik, hogy értem miért checkeltél turn-n de besülve itt nagyon sok blöffcatch lesz riveren az ellen részéről. Főleg egy ilyen boardon, nem sok fullod lehet tehát itt biztos nem mennék már AI. Az a baj, hogy ez igaz turn-re is, mégis ott látok több FE-t meg ugye némi equity-t ha callt kapunk.
    S0nnyB1ack likes this.

  9. #9
    Lelkes újonc Atesz1984 avatara
    Csatlakozott
    2015. 04. 05.
    Hely
    Vác
    Hozzászólások
    62

    Alapbeállítás

    Azért nem tudok arra válaszolni, hogy mi a ch/r rangem, mert ezt az ellenfelhez igazitom, hogy mekkora ranggel, milyen poziparok mellett kapok 3betet. Én eddig ch/r-t választottam a settekkel, Nut fd-kel, kombodraw-kal, de egyáltalán nem tudom, hogy mi lenne az optimális. Illetve arra vagyok kivancsi, hogy ti hogyan jatszotok ezzel a handdel ilyen szituban??
    Én mar gondolkoztam Flop donk, turn Bet line-ban vagy Flop ch/c turn donk stb stb.

  10. #10
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 10. 13.
    Hozzászólások
    1.410

    Alapbeállítás

    Én nem próbálnám meg felépíteni a saját range-emet, amíg nem látom át az ellenfél range-ét. Pre 3bet után tud callolni egy flop 3,5x cr-t. Mi lesz ezen a ponton a range-e, ha nálad a nuthúzó? Van elég valuehand az ô kezében, amit ilyen line-ra el tud dobni riveren? Szerintem nincs.

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •