Oldal: 1524 / 1746 ElsőElső ... 524102414241474151415221523152415251526153415741624 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 15.231 - 15.240 (17456) összesen
Like Tree2870Likes

Téma: PokerStars

  1. #15231
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 05. 15.
    Hozzászólások
    281

    Alapbeállítás

    az mit jelent,KB 3-4000?

  2. #15232
    Tag
    Csatlakozott
    2007. 04. 16.
    Hozzászólások
    187

    Alapbeállítás

    feb. 3-án 7936 induló volt

  3. #15233
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 02. 21.
    Hozzászólások
    3.006

    Alapbeállítás

    Azért pénzbe lehet érni. Sok sikert

  4. #15234
    Újonc
    Csatlakozott
    2012. 10. 02.
    Hozzászólások
    27

    Alapbeállítás

    Valaki komolyan gondolja, hogy a Pokerstarsnak nincs rakemaximalizáló algoritmusa?
    8 éve játszok pókert kisebb-nagyobb sikerrel, föleg a Starson. Tudom mi a variancia, kezelni is megtanultam. De, hogy ma például 5-szőr egymás után veszítettem úgy az utolsó lapon a 10 megnyitott versenyemböl, hogy 5-10 százalék esélye volt az ellennek, ilyen variancia a világon nincs, illetve több millió leosztást kéne játszani hozzá, amitől nagyon messze állok A gyakori lapütközések sem a véletlen művei. Ennyi premium lap egymás ellen matematikailag sem reális. Ennyi flöss vs full sem alakul ki normálisan. Szerencsére nem pókerböl élek, így csak mosolygok rajta már, csak sajnálatos, hogy csúnyán visszaélnek versenyelőnyükkel és semmitöl nem riadnak vissza. Aki pedig kételkedik a csalásban, egy kérdést tegyen fel magának, hogy elméletileg írhattak-e a programba ilyen-olyan rakemaximalizáló, játékosfigyelő, befizetéselemző, stb dolgokat? És ha ez amugy lehetséges, a minél több profit érdekében a mai gátlástalan világban vajon ne alkalmaznák ezt?
    jacsapoker likes this.

  5. #15235
    Idegen
    Csatlakozott
    2013. 05. 02.
    Hozzászólások
    1

    Alapbeállítás

    .azt olvasom, hogy leginkább a brazil játékosok működtetnek egy oldalt, ****bukon vagy waccappon,,ahol az egy asztalon játszó brazilok adott esetben a dobott lapjaikat megírják egymásnak ,ha kell a másiknak,.... így szerezve hatalmas tisztességtelen előnyt a többiekkel szemben,,,,mondjuk én ezt sokszor tapasztalom,,,,nézd meg, hányszor van legalább két -három--négy brazil a final table-on!

  6. #15236
    Fáradhatatlan grinder ivanesz avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 06.
    Hely
    BAJA
    Hozzászólások
    625

    Alapbeállítás

    Idézet zuzuz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Valaki komolyan gondolja, hogy a Pokerstarsnak nincs rakemaximalizáló algoritmusa?
    8 éve játszok pókert kisebb-nagyobb sikerrel, föleg a Starson. Tudom mi a variancia, kezelni is megtanultam. De, hogy ma például 5-szőr egymás után veszítettem úgy az utolsó lapon a 10 megnyitott versenyemböl, hogy 5-10 százalék esélye volt az ellennek, ilyen variancia a világon nincs, illetve több millió leosztást kéne játszani hozzá, amitől nagyon messze állok A gyakori lapütközések sem a véletlen művei. Ennyi premium lap egymás ellen matematikailag sem reális. Ennyi flöss vs full sem alakul ki normálisan. Szerencsére nem pókerböl élek, így csak mosolygok rajta már, csak sajnálatos, hogy csúnyán visszaélnek versenyelőnyükkel és semmitöl nem riadnak vissza. Aki pedig kételkedik a csalásban, egy kérdést tegyen fel magának, hogy elméletileg írhattak-e a programba ilyen-olyan rakemaximalizáló, játékosfigyelő, befizetéselemző, stb dolgokat? És ha ez amugy lehetséges, a minél több profit érdekében a mai gátlástalan világban vajon ne alkalmaznák ezt?
    Rossz kalapba kerültél,nincs mit tenni......

  7. #15237
    Fanatikus tag Fredaster007 avatara
    Csatlakozott
    2016. 04. 26.
    Hozzászólások
    357

    Alapbeállítás

    Mai nappal végleg kizárattam magam a pokerstarsról , amit velem hosszútávon csinált, az undorító, nonstop buktam bárhol bármikor bármivel bármit csináltam. Ez egy megbütykölt részrehajló, korrupt szar oldal az ég világon nincs semmi köze a pokerhez annak ami itt megy.Maradjunk annyiban hogy megnéztem, a profikat,kimondottan lex veldhuist, és ugyanazt csinálja ugyanabban a szituban mint én, két különség van neki jön, nekem nem,illetve feltűnően szerencsés lapütközések tekintetében, elkerülik a pár over pár szituk, és ha kell nagyon nagy százalékban esik neki a lap, pont akkorában mint amekkorában ellenem. Nincs jobb szó erre, undorító ez az oldal, és én befejeztem itt, azok akik nyerni tudnak, azért legyenek azzal is tisztában hogy a tudás önmagában szart sem ér, ez mellé ***** szerencsések is vagytok, ezért vagytok sikeresek.Nem azért mert jobban számoltok equityt,pot oddsot mint én, vagy mert jobban olvassátok a szitukat, nektek valszeg arányaiban úgy esik ahogy kéne, nekem meg nem. pápá ****fejstars, bánom hogy mertem hinni hogy nyerhetek, és azt is hogy ennyi időt pazaroltam egy nyílvánvalóan megbundázott helyen

  8. #15238
    Fáradhatatlan grinder asdator avatara
    Csatlakozott
    2009. 05. 07.
    Hozzászólások
    633

    Alapbeállítás

    Fredaster.

    Igen, eleg nehez lehet szellel szemben hugyozni.. A masik amire meg gondolok, hogy nem lehet, hogy tul alacsony teten jatszol? Tul sok a fish, nem sulnek ellenuk a movejaid, minden szarral calloznak es ezert buksz? Lex nek könnyű, o mar magas teten jatszik, ott kijon a tudas!

  9. #15239
    Fanatikus tag Fredaster007 avatara
    Csatlakozott
    2016. 04. 26.
    Hozzászólások
    357

    Alapbeállítás

    11$ is ugyanaz van, 27$-on is, és nonstop, 9 éve ez van, amióta online játszom... elég volt. bár utg158s nem játszó lap de annyira nem érdekel már, utolsó leosztásokban. bár ez is jól mutatja hogy még mákolni se tudok. mindegy szarok az egészre
    Csatolt képek Csatolt képek
    Utoljára módosítva: Fredaster007 által: 2018. 03. 05. 15:33

  10. #15240
    PA addict
    Csatlakozott
    2013. 12. 14.
    Hozzászólások
    4.850

    Alapbeállítás

    Hallott valaki bármi láda növelésről? Mert konkrétan 13500ért adja a silvert és eddig 6800 volt a max és ha jól emlékszem az általuk kiadott táblázatban is az szerepelt maximumnak. Vagy már sokallják ezt a 3-4%os RB-ét is? Esetleg bug lehet? Gold láda meg 45k. pffffffffffffff Vicces lesz,ha ezt is meg merik lépni.
    hateAllMss likes this.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •