Oldal: 1525 / 1746 ElsőElső ... 525102514251475151515231524152515261527153515751625 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 15.241 - 15.250 (17456) összesen
Like Tree2870Likes

Téma: PokerStars

  1. #15241
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2010. 11. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    789

    Alapbeállítás

    Toltam itt par honapig, a vegen mar plusz 0 rb-t kaptam. Pl 18 v 48k-s ladara kaptam 100 coint es 1-3 dollar casht...szoval nyugi csiga, ha eleget nyersz, lesz ebbol 0%

  2. #15242
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 02. 21.
    Hozzászólások
    3.006

    Alapbeállítás

    Ez az egész ládás műsor egy nagy f....ág.

  3. #15243
    Fáradhatatlan grinder Piroslapos avatara
    Csatlakozott
    2015. 05. 11.
    Hozzászólások
    805

    Alapbeállítás

    Idézet szroli eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez az egész ládás műsor egy nagy f....ág.
    gratulálok

  4. #15244
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 02. 21.
    Hozzászólások
    3.006

    Alapbeállítás

    Talán nem az?
    jacsapoker likes this.

  5. #15245
    Fanatikus tag hateAllMss avatara
    Csatlakozott
    2014. 03. 22.
    Hozzászólások
    256

    Alapbeállítás

    Idézet csiga19794 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hallott valaki bármi láda növelésről? Mert konkrétan 13500ért adja a silvert és eddig 6800 volt a max és ha jól emlékszem az általuk kiadott táblázatban is az szerepelt maximumnak. Vagy már sokallják ezt a 3-4%os RB-ét is? Esetleg bug lehet? Gold láda meg 45k. pffffffffffffff Vicces lesz,ha ezt is meg merik lépni.
    Engem is bekínált egy 35k-s gold ládával, úgy hogy egy fillért nem plusszoltam még a hónapban. Rajtunk spórolják ki 100$-os nyitogatós promót vagy miaz.

  6. #15246
    Őstag Masters800 avatara
    Csatlakozott
    2012. 10. 07.
    Hely
    Puncifalva
    Hozzászólások
    1.787

    Alapbeállítás

    Ez áll a háttérben:psrewardpromó.png
    hateAllMss likes this.

  7. #15247
    Fanatikus tag hateAllMss avatara
    Csatlakozott
    2014. 03. 22.
    Hozzászólások
    256

    Alapbeállítás

    Reméljük ez van a háttérben, mert ha 5$-t ad a 35ks ládára repül a monitorom a 9.ről.

  8. #15248
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 05. 15.
    Hozzászólások
    281

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    Régen van már számlám a PS-nél, viszont az utóbbi időben kezdtem el itt játszani.
    Befizetésem csak paysafecarddal volt, kiutalásom még semmilyen formában nem...Viszont eljött az idő a cashoutra ,emiatt szeretnék informálódni! Speciel egy 1500 dollar körüli összegről lenne szó. Hogy tudnám ezt kiutalni. MB. ill Neteller számlám az van, viszont mint irtam, paysafe befizetésem volt, semmi más! Ötleteket várom...Köszi!

  9. #15249
    Őstag Marcow avatara
    Csatlakozott
    2012. 04. 22.
    Hozzászólások
    1.068

    Alapbeállítás

    Csak oda lehet kifizetni ahonnan már befizettél. Ergo fizess be 10$-t mb-ről, aztán lehet is kivenni oda.

  10. #15250
    Fanatikus tag Aenima avatara
    Csatlakozott
    2011. 02. 13.
    Hozzászólások
    322

    Alapbeállítás

    Idézet Laller85 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Régen van már számlám a PS-nél, viszont az utóbbi időben kezdtem el itt játszani.
    Befizetésem csak paysafecarddal volt, kiutalásom még semmilyen formában nem...Viszont eljött az idő a cashoutra ,emiatt szeretnék informálódni! Speciel egy 1500 dollar körüli összegről lenne szó. Hogy tudnám ezt kiutalni. MB. ill Neteller számlám az van, viszont mint irtam, paysafe befizetésem volt, semmi más! Ötleteket várom...Köszi!
    Idézet Marcow eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Csak oda lehet kifizetni ahonnan már befizettél. Ergo fizess be 10$-t mb-ről, aztán lehet is kivenni oda.
    Anno én is így tudtam, de 2016-ban a kérdésemre ezt a választ adta a support és működött is:

    "Skrill esetén nem szükséges a befizetés előbb, tehát tud így is kifizetést kérni.

    Hogy ezzel a módszerrel hajtson végre kifizetést, kérjük kövesse az alábbi lépéseket:

    1. Menjen a PokerStars pénztárába
    2. Válassza ki a számlaegyenlege pénznemét, és kattintson a 'Kifizetés' lehetőségre
    3. Adja meg a kivenni kívánt összeget, és kattintson a 'Tovább' gombra
    4. Válassza ki a 'Skrill' módszert, és kattintson a 'Jóváhagy' gombra. Ezzel felugrik egy ablak a képernyőjén
    5. Ha már korábban sikeres befizetést hajtott végre a Skrill számlájával, már meg lesznek adva a Skrill számlája adatai. Csak ellenőrizze az adatokat, és kattintson az 'OK' gombra
    6. Ha korábban nem hajtott végre befizetést a Skrillen keresztül, meg kell adnia és meg kell erősítenie a Skrill számlája emailcímét. Ha kitöltötte a megfelelő mezőket, kattintson a 'Jóváhagy' gombra
    7. Ezzel visszakerül a kifizetés ablakba, ahol a Skrill lehetőség mellett szerepelni fognak a megadott adatai. Ezután válassza ki a számlaegyenlege pénznemét, és kattintson a 'Jóváhagy' gombra

    Amint megadta a kifizetési kérelmét, kérjük, hagyjon 72 órát a kifizetés feldolgozására.

    Ha a Skrill módszert választja és még nem létezik Skrill számlája, egy opció a jobb oldalon javasolni fogja egy Skrill számla nyitását. Tájékoztatjuk, hogy 14 napja lesz arra, hogy egy számlát nyisson a Skrill oldalán. Ehhez ugyanazt az emailcímet kell használnia, amelyet a kifizetési kérelme során megadott. Ha nem létesít számlát ezen az időkereten belül, az összeg visszakerül majd a PokerStars számlájára."

    Szal nem kell előtte befizetned Skrillről, akkor sem ha nem volt még onnan befizetésed (én pl. Abaqoos-ról fizettem előtte mindig).
    Marcow likes this.
    "..de azokkal ezer % hogy nem fogja callozni a turnt.
    Ha meg callozza, akkor meg riveren ..őőő.. rábaszom!
    ..vagyis hát, bocsánat! ..rátolom."

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •