Oldal: 212 / 332 ElsőElső ... 112162202210211212213214222262312 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 2.111 - 2.120 (3316) összesen
Like Tree840Likes

Téma: partypoker

  1. #2111
    PA addict iKeksz avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.273

    Alapbeállítás

    Idézet OldRknight eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Na megint sok volt az overlay hogy party kilőtte a klienst?
    Nem, kb. 1.5x túl haladta, de nem meglepő, mert 01:00 után kezdődő versenyeken már nincsenek nagy garantáltak.

  2. #2112
    PA addict iKeksz avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.273

    Alapbeállítás

    Idézet buktar eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Láma kérdés:
    A party és a bwin termeknek közös a játékosállománya? Rémlik valami, hogy évekkel ezelőtt szétszedték.
    Úgy tudom, hogy már közös.

  3. #2113
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 02. 17.
    Hozzászólások
    289

    Alapbeállítás

    Idézet kiskiraly eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Valaki visszakapott már valamit a tegnapi leállás óta? nekem pl a 16 órás kezdésű 22 dolláros KOs versenyt cseszte el, kb 600an voltunk még, 350től ITM, jóval átlag stack felett voltam...
    Nem tudom, hogyan intéződik ez, nem kaptam még semmit én sem. Miért nem küldenek róla körímélt? Az esetleges osztás olyan informatikai körülmények között percek kérdése lehet. Ha megvan hozzá a szándék. Amennyire pedál most a terem, nem hinném, hogy egy ilyen esettel visszaélnének. Óriási tré lenne. Biztosan buktak ők már többet is a sok overlay-en. Csak bosszant ez a csend a 215$ nekem is 215$.

  4. #2114
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 03. 18.
    Hely
    Pécs
    Hozzászólások
    141

    Alapbeállítás

    Idézet pokeryorki eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem tudom, hogyan intéződik ez, nem kaptam még semmit én sem. Miért nem küldenek róla körímélt? Az esetleges osztás olyan informatikai körülmények között percek kérdése lehet. Ha megvan hozzá a szándék. Amennyire pedál most a terem, nem hinném, hogy egy ilyen esettel visszaélnének. Óriási tré lenne. Biztosan buktak ők már többet is a sok overlay-en. Csak bosszant ez a csend a 215$ nekem is 215$.
    Elvileg 72óra is lehet az átfutás az ilyen helyzetekben, mire visszarakják a pénzeket. Ha jól értem a válaszukat, amit kaptam :

    "...Thank you for contacting Customer Service.

    We would like to apologize for the inconvenience caused. We have confirmation that our respective department will reimburse the players within 72 hours. Although it may happen sooner, we kindly ask for your patience in the next 72 hours.

    If your case then requires further reimbursement you can contact us again once the initial funds are added. We apologize again for the trouble, but each department is doing their best currently to resolve the matter as soon as possible.

    Thank you for your understanding and cooperation.
    ...."

  5. #2115
    Fáradhatatlan grinder ivanesz avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 06.
    Hely
    BAJA
    Hozzászólások
    625

    Alapbeállítás

    Idézet pokeryorki eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem tudom, hogyan intéződik ez, nem kaptam még semmit én sem. Miért nem küldenek róla körímélt? Az esetleges osztás olyan informatikai körülmények között percek kérdése lehet. Ha megvan hozzá a szándék. Amennyire pedál most a terem, nem hinném, hogy egy ilyen esettel visszaélnének. Óriási tré lenne. Biztosan buktak ők már többet is a sok overlay-en. Csak bosszant ez a csend a 215$ nekem is 215$.
    Volt már ilyen párszor,soha nem volt gond,emailt is kapsz ha jóváírták.

  6. #2116
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 02. 17.
    Hozzászólások
    289

    Alapbeállítás

    Köszi, értem. Csak írhattak volna egy körímélt...

  7. #2117
    Fáradhatatlan grinder ivanesz avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 06.
    Hely
    BAJA
    Hozzászólások
    625

    Alapbeállítás

    Ezeket a centrollos satokon nyert jegyeket mire lehet felhasználni?Mi a végső cél?

  8. #2118
    Lelkes újonc zizzzz avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 03.
    Hely
    Tatabánya
    Hozzászólások
    71

    Alapbeállítás

    Tiszteletem!
    fast-ot játszom a teremben, és érdeklődnék van-e arra ötlet hogy a HUD-ot miként működésre bírni? Vagy az esélytelen?

  9. #2119
    Lelkes újonc Jul3s4ty avatara
    Csatlakozott
    2013. 04. 25.
    Hozzászólások
    99

    Alapbeállítás

    Hali!
    Ha PT4-ről van szó akkor frissísd le a 4.15.1 -re és menni fog.

  10. #2120
    Lelkes újonc zizzzz avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 03.
    Hely
    Tatabánya
    Hozzászólások
    71

    Alapbeállítás

    HM2 a cuccom

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •