Eredmény: 1 - 6 (6) összesen
Like Tree13Likes
  • 1 Post By julia_contador
  • 1 Post By Pistapapa
  • 8 Post By banoster
  • 1 Post By Pistapapa
  • 2 Post By CsabiST

Téma: Könnyű jól élni a pókerből, csak piszkosul meggazdagodni lett nehéz... - Jeff Madsen interjú

  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

    Alapbeállítás Könnyű jól élni a pókerből, csak piszkosul meggazdagodni lett nehéz... - Jeff Madsen interjú


  2. #2
    Tag
    Csatlakozott
    2013. 07. 21.
    Hozzászólások
    112

    Alapbeállítás

    "Könnyű jól élni a pókerből, csak piszkosul meggazdagodni lett nehéz..." Tehát akkor ismét megragadtátok a lényeget. Számomra ennek az interjúnak pont az ellenkezője jött le. Jeff Madsen 06-ban még könnyen nyert, mint sokan közülünk, aztán keményebb lett a kenyér és inkább (egyébként érthetően) zsömlére váltott. Az egyetlen inkorrekt dolog az, hogy Ti minden cikk hátteréből és minden site-ból a számotokra legkedvezőbb dolgot akarjátok eladni a maradék olvasónak (nekem is), és ha bármilyen probléma lép fel af. akkor mossátok a kezeiteket. Ez off tudom, de többször félretájékoztattatok, missinfokat adtatok. Nem is részletezném. Teljesen megértelek titeket, hogy ez az egyetlen módja a póker újranépszerűsítésének, törekedni kell, főleg nektek, de ugyan már. Elég fárasztó. Sajnálom, pedig lenne itt igény szerintem több értelmes postra is, csak lehet ez a Ti szinteteket meghaladja. Bár szerintem nem is egyezik a célotokkal. GLHF
    Jymaster111 likes this.

  3. #3
    Fanatikus tag Pistapapa avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 28.
    Hely
    Verébtanya
    Hozzászólások
    470

    Alapbeállítás

    Egyetértek veled, de ha belegondolsz nem igazán van más út egy ilyen oldalnak mint az akadémia. Költeni már nem éri meg a minőségre, csak az ilyen és ehhez hasonló cikkek maradnak arra, hogy valami azért legyen. Az meg hogy a legszebb oldalról próbálja beállítani a dolgokat az oldal az szerintem érthető, használt kocsit se úgy lehet eladni valszeg ha felsorolod a kocsi legszarabb tulajdonságait, hanem ha próbálod a jót kihangsúlyozni. Sose árultam kocsit de biztos így van itt is ott is. 1-2 éve már nem igazán járok én sem ide, mert új tartalom nem nagyon van már és hát 13 éve vagyok benne az iparban, rb ajánlatokra sincs szükségem. 1-2 havonta jövök, végignézem mi van, elolvasom azt ami épp kinn van, néha látom ki mennyi pénzt "vágott zsebre", mosolygom egyet, aztán ez elég is újabb 1-2 hónapra.

    Összegezve a több értelmes post és cucc pénzbe kerülne és nem jönne vissza az ára. Így marad a lassú agónia és a szépítés, csinosítás ez ugyanis ingyé van vagy szinte ingyé.
    julia_contador likes this.

  4. #4
    Hírszerkesztő banoster avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 07.
    Hozzászólások
    1.643

    Alapbeállítás

    Idézet julia_contador eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    "Könnyű jól élni a pókerből, csak piszkosul meggazdagodni lett nehéz..." Tehát akkor ismét megragadtátok a lényeget. Számomra ennek az interjúnak pont az ellenkezője jött le. Jeff Madsen 06-ban még könnyen nyert, mint sokan közülünk, aztán keményebb lett a kenyér és inkább (egyébként érthetően) zsömlére váltott. Az egyetlen inkorrekt dolog az, hogy Ti minden cikk hátteréből és minden site-ból a számotokra legkedvezőbb dolgot akarjátok eladni a maradék olvasónak (nekem is), és ha bármilyen probléma lép fel af. akkor mossátok a kezeiteket. Ez off tudom, de többször félretájékoztattatok, missinfokat adtatok. Nem is részletezném. Teljesen megértelek titeket, hogy ez az egyetlen módja a póker újranépszerűsítésének, törekedni kell, főleg nektek, de ugyan már. Elég fárasztó. Sajnálom, pedig lenne itt igény szerintem több értelmes postra is, csak lehet ez a Ti szinteteket meghaladja. Bár szerintem nem is egyezik a célotokkal. GLHF
    Ha az jött le a címből, hogy könnyebb ma a póker, mint 2006-ban, akkor tényleg félreérthető. Szó sincs erről természetesen. Arról beszélt, hogy továbbra is mennyire szereti ezt a játékot, és szerinte egy jó megélhetést nagyon sokáig biztosítani fog.

    Sok magyar játékos is jól megél a "zsömléből", nem tervez más munkára váltani. Több regularral beszélgettem, milyen is a mai mezőny, és gyakorlatilag mindig egybehangzó véleményt kaptam, egy biztos megélhetés manapság is könnyen elérhető, és még kimagasló tehetség sem kell hozzá, inkább szorgalom, elég szabadidő a játékhoz és a fejlődéshez, illetve egy megfelelő oktató, amire szükség van.

    Emlékszem, a Fekete Péntek után nagyon sok olyan cikk jelent meg az Akadémián, ami negatív hangvételű volt. Nagy népharag zúdult ránk a fórumon emiatt, hogy miért vagyunk állandóan ilyen negatívak, miért írunk állandóan termek bedőléséről, játékosok bent ragadt bankrolljáról, csökkenő játékosszámról, erősödő mezőnyről, szegregált piacokról, átgondolatlan, rosszul működő szabályozásokról. De hát akkoriban ilyen dolgok történtek, be kellett róluk számolni.

    Az elmúlt 1-2 évben viszont több pozitív változás történt a pókerben. Új piacok ébredeznek, a mezőny erősödése, a játékosszám csökkenése jelentősen lassult, ésszerű szabályozások születnek, amiknek köszönhetően újra szélesedni kezdhet a pókeres mezőny. A Party például egyértelműen arra számít, hogy az európai szabályozott piac csak néhány évig fog működni, egy átmeneti állapot lesz a globális piachoz való visszatérés előtt. Ami azért nem volna rossz dolog.

    Szóval igen, jóval optimistábbak vagyunk, mint pár éve, én személy szerint nagyobb lehetőséget látok most a pókerben, mint 2014-ben.

    Ha pedig a szakmai tartalom hiányzik, a saját backing csapat indításának egyik célja, hogy fellendítsük a szakmai életet az oldalon, szeretnénk, ha a játékosaink aktívak és segítőkészek lennének az akadémián, visszatérnének a minőségi handelemzések, szakmai blogok. Szerintem ez épp abból adódóan esett vissza, hogy amíg korábban az Akadémia fóruma volt az egyik legjobb lehetőség szakmai eszmecserére a magyar játékosoknak, ma már inkább backing csapatokban vannak a sikeresebb játékosok, ezekben zajlik a szakmai élet. Ezt be kellett látnunk, de most igyekszünk a PA Backingel a saját szakmai közegünket kialakítani.
    Utoljára módosítva: banoster által: 2018. 03. 11. 06:57
    crazy3317, kása, csabacz and 5 others like this.

  5. #5
    Fanatikus tag Pistapapa avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 28.
    Hely
    Verébtanya
    Hozzászólások
    470

    Alapbeállítás

    Idézet banoster eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

    Ha pedig a szakmai tartalom hiányzik, a saját backing csapat indításának egyik célja, hogy fellendítsük a szakmai életet az oldalon, szeretnénk, ha a játékosaink aktívak és segítőkészek lennének az akadémián, visszatérnének a minőségi handelemzések, szakmai blogok. Szerintem ez épp abból adódóan esett vissza, hogy amíg korábban az Akadémia fóruma volt az egyik legjobb lehetőség szakmai eszmecserére a magyar játékosoknak, ma már inkább backing csapatokban vannak a sikeresebb játékosok, ezekben zajlik a szakmai élet. Ezt be kellett látnunk, de most igyekszünk a PA Backingel a saját szakmai közegünket kialakítani.
    Szóról szóra egyet értek és úgy gondolom ez jó irány.

    Hithű akadémiás lovag Aenima(naponta jön még mindig) írt rám míg aludtam, hogy ő tudja, hogy havi 1-2-nél többet jövök, ami akkor igaz is, ha belinkel nekem vmi szép dolgot amit megéri meglesni, mint legutóbb a backing csapat osztási százalékát.

    Egyébként támogatnám valami új medál beiktatását, akik még ezekben a sanyarú időkben is napi szinten látogatják az oldalt, ez szerintem tök jó lenne "hithű akadémiás lovag". A hithűt nem én találtam ki, ezt Aenima/e állította magáról.
    banoster likes this.

  6. #6
    Fáradhatatlan grinder CsabiST avatara
    Csatlakozott
    2010. 07. 20.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    897

    Alapbeállítás

    Én minden nap jövök. Lovon. Lovag vagyok.
    banoster and Flush67 like this.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •