Oldal: 1528 / 1746 ElsőElső ... 528102814281478151815261527152815291530153815781628 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 15.271 - 15.280 (17456) összesen
Like Tree2870Likes

Téma: PokerStars

  1. #15271
    Újonc
    Csatlakozott
    2011. 11. 04.
    Hozzászólások
    21

    Alapbeállítás

    Idézet XiSiLdUrX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tudja valaki hova lett a STEP Sng a lobbyból?
    NYertem 1 STEP B ticketet tavaly de nem találom most sehol, hogy hol tudnék nevezni... (pedig minden filter ki van kapcsolva)
    Elvileg, a lobby-ban az "eszközöknél", ha az adott tourny ticket-edet megjelölöd, akkor alul mutatja, hogy hova tudsz velük regisztrálni.

  2. #15272
    Lelkes újonc XiSiLdUrX avatara
    Csatlakozott
    2017. 11. 12.
    Hozzászólások
    82

    Alapbeállítás

    köszi megnézem!
    ettől függetlenül nem értem ha keresőbe beírom,hogy STEP miért nem találok semmit

  3. #15273
    Fáradhatatlan grinder CsabiST avatara
    Csatlakozott
    2010. 07. 20.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    897

    Alapbeállítás

    A kupont azt még látod? Mert nekem pár hete jött a mail, hogy 7€ step kuponomat átváltották verseny €-ra. Számlámra jóvá írják. Ezzel a stepet megszüntették.

  4. #15274
    Fáradhatatlan grinder CsabiST avatara
    Csatlakozott
    2010. 07. 20.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    897

    Alapbeállítás

    Ja és aztán persze a verseny pénz sehol. Rájuk írtam, h wtf? Aztán sűrű bocsánat kérés közepette meg is jött. Ha nem figyelek simán benyelik. Aztán volt nincs.

  5. #15275
    Fáradhatatlan grinder CsabiST avatara
    Csatlakozott
    2010. 07. 20.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    897

    Alapbeállítás

    Dr. Fredastert meg addig olvasgattam, h üldözési mániám lett. Ahogy 2 asztalon bepipáltam a köv. vaknál kiülést. Kapom a prémium lapokat. Egyiknél QQK10ds itt nut sort floppoltam K fd-val. AJ két pár riverre lejavult. Másik asztal Nut sor floppon, nut szín turnre.A7xx ss Riveren meg mutat egy Q8 színsort. 2 beülő minusz. Nem mindig van ilyen nagy lapütközés de már többször megfigyeltem. Bár HM-be vissza keresve kevesebb de akkor érzékenyen érint. Nagyvak pipa után már félve játszok abba a pár leosztásba.

  6. #15276
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 02. 21.
    Hozzászólások
    3.006

    Alapbeállítás

    Brutális amit a PS művel a rivereken.

  7. #15277
    Fanatikus tag Fredaster007 avatara
    Csatlakozott
    2016. 04. 26.
    Hozzászólások
    357

    Alapbeállítás

    Biztos szarul játszottad nekem mindig mindenre ezt mondták. HA meg jól játszom akkor simán lemákolnak én inkább csak aprót tartok fenn ps-en, ha sikerül nyerni 75%-át kiveszem, így nem basz fel annyira ha bukom.Mondjuk rohadt érdekes, hogy felmentem 7-15$-ra játszani, és ott valahogy kevesebb ****ság,bár ott is van,de sikerült kicsikarni kis lovettát, plusz, jó látni hogy vannak értelmes játékosok, akik tudnak dobni.30$-spinen sorsolt 300$-t, amit úgy nyertem meg hogy két kulcsszituban is blöfföltem, és mindkettőt megkajálták, és az egy lapos sor és flush lehetőséget eljátszva, simán dobják a szettjüket, míg a kibaszott mikrolimiten, azokkal is calloznak.... tetszik Bárcsak gazdagabb lennék hogy sokat tudnék itt játszani Rám meg ne fogd hogy miattam van üldözési mániád,én a saját szitum írom le,nagyjából tárgyilagosan

  8. #15278
    Fanatikus tag Fredaster007 avatara
    Csatlakozott
    2016. 04. 26.
    Hozzászólások
    357

    Alapbeállítás

    Jah díjnövelős láda, 7-15$-on játszva!!! bírt adni 18 coint meg 25 ilyen zöld szart....Mi lett volna ha alap láda nem növelt? pókháló van benn? vagy nem nyert celti? Vicc

  9. #15279
    Tag
    Csatlakozott
    2007. 04. 12.
    Hozzászólások
    138

    Beszélő

    Szerintem az nem díj emelt láda, hanem csak azt jelzi, hogy a következő, már más színű láda lesz amiben lehet egy picit nagyobb nyeremény..jól ki van ez találva...a ps szempontjából.

  10. #15280
    Lelkes újonc XiSiLdUrX avatara
    Csatlakozott
    2017. 11. 12.
    Hozzászólások
    82

    Alapbeállítás

    szia! Nekem is átváltották és a válasz is megjött közben:

    "Hello XY,

    Thank you for your email.

    We constantly review our offerings and decided to no longer offer Step tourneys. We discontinued Steps tournaments because of their lack of popularity, and we have no plans to bring them back.

    Should you need further assistance, please do not hesitate to contact us.


    Regards,

    Joachim
    Stars Support"
    CsabiST likes this.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •